کسب و کار غیر معمول

کمتر از یک سال پس از تبدیل شدن به مدیر عامل شرکت فلکس Ltd. Revathi Advaithi رو یکی از جدی ترین تهدیدات در این شرکت با نیم قرن سابقه.

رمان بیماری همه گیر کوروناویروس به حال تعطیل در جهان تولید مرکز در چین اخلال در زنجیره تامین و تأکید بر خطرات ناشی از یک دنیای اقتصاد است. دور کارخانه پس از جشن برای ارائه هزینه های پایین تر در حال حاضر به نظر می رسید کشنده آسیب پذیری.

برای انعطاف پذیری, سنگاپور مبتنی بر تولید با امکانات 100 در 30 کشور عواقب بودند به ویژه حاد است. برخی از آن 21 کارخانه ها در چین که در آن شیوع کروناویروس جلوگیری شد میلیون ها نفر از کارگران از رسیدن به شغل خود باقی بماند بسته برای هفته ها.

خالی آسمان

یک سقوط در اقیانوس آرام سفر هوایی آغاز شد که در ژانویه به اضافه موانع برای تولید کنندگان که وابسته به شرکت های هواپیمایی برای انتقال کالا و مردم است.

JanFebMarAprMayJune

Your browser does not support the video عنصر.

بدتر موانع در عملیات شرکت را تهدید به قطع تولید کالاهای مصرفی و صنعتی برای مشتریان خود نام خانواده مانند اپل و فورد و جانسون و جانسون.

به این شکل همه گیر جهانی تقاضای برخی از انعطاف پذیری کارخانه به طور ناگهانی تولید شد و بیش از حد بسیاری از قطعات در حالی که دیگران نمی شد و تولید در همه. بحران به اوج خود رسید و در فوریه. 22 وقتی Advaithi آموخته او کارخانه های مواجه با کمبود 8000 آیتم های منحصر به فرد — تقریبا پنج برابر آنچه انعطاف پذیری در برخورد با زن در یک روز معمولی. اگر کمبود قطعات الکترونیکی از قبیل تراشه های حافظه و اتصالات و پانل ال سی دی نمی شد و به سرعت حل و فصل شود تولید یک آرایه وسیعی از محصولات از جمله بی سیم جارو برقی و کامپیوتر ممکن است سخت کار کردن را متوقف کند.

“ما تا به حال یک مشکل جدی در دست ما” گفت: Advaithi.

محصولات است که به انعطاف پذیری کمک می کند تا تولید
اپل Mac Pro
Google Chromecast
Novocure Optune
Philips ونتیلاتور
نسبت خودکار barista
Temi ربات
روشه تست آنتی بادی
HereO ساعت مچی GPS برای بچه ها
گروه تجاری زیتون سبز خشک-درمان چشم
بی سیم شارژر/آداپتور

چه آغاز شده به عنوان یک کند سوز موضعی, موضوع سلامت در کشور بود که به سرعت تبدیل شدن به یک خطر عمده برای اقتصاد جهانی است. شرکت ها مجبور به انطباق و به سرعت — به پیشی جستن یک ویروس بود که تعقیب آنها در سراسر جهان است.

بیش از چند هفته آینده تولید متخصصان در فلکس دوباره ایجاد شده در مکزیک کل یک خط مونتاژ از ایالات متحده با کپی کردن تصاویر گرفته شده در یک واقعیت مجازی سیستم. عرضه ستاد در یک پست فرماندهی در کالیفرنیا ردیابی وضعیت بیش از 1 میلیون و قطعات با استفاده از یک دیوار-سایز صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش. و با سفر جهانی همه اما غیر ممکن Advaithi جایگزین فن آوری های دیجیتال برای دست ها را در تعامل با این ویروس تا به حال ارائه شده غیر ممکن است.

در اوایل ممکن است انعطاف پذیری بود مستقر صدها نفر از کارگران از راه دور, شتاب تولید پزشکی دنده مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر و خراشیده آن راه باریک سود.

Image: Flex CEO Revathi Advaithi visits the company's factory in Guadalajara, Mexico, in April 2019. The Singapore-based manufacturer has 100 facilities in 30 countries. (Flex)
Image: Employees in Flex's Juarez, Mexico, manufacturing facility work on ventilator production July 15 while maintaining distance. (Flex)

در واشنگتن رئیس جمهور تهمت lambasted شرکت های بزرگ امریکا برای “این احمق زنجیره تامین” و گفت: این بیماری همه گیر به اثبات رسیده بود او را در سمت راست نیاز به کارخانه های صفحه اصلی.

“ما باید یک زنجیره تامین که در آن آنها ساخته شده در تمام نقاط مختلف جهان است. و یک قطعه کوچک از جهان بد می رود و همه چیز خراب است,” او گفت: فاکس کسب و کار است. “من گفت: ما باید زنجیره تامین. ما باید همه آنها را در ایالات متحده است.”

اما به عنوان فلکس تکامل نشان می دهد که همه گیر نیست و به احتمال زیاد نمی خواهد پایان جهانی شدن است. به جای آن توربوشارژ روند که در حال حاضر در حال حرکت در زمانی که این ویروس برای اولین بار هایش از جمله کاهش اعتماد در چین است.

داده های دیجیتال — نشان داده شده توسط گسترش زوم جلسات — رشد و حتی بیشتر حیاتی برای مدیران و کارمندان و مشتریان در تلاش برای هماهنگ کردن اقدامات خود را. برنامه های کاربردی نرم افزار که تا به حال استفاده شده است برای سال ها به مسیر تولید به روز رسانی شد به ارائه گرانول, اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد هزاران مایل دور.

به همین ترتیب تولید کنندگان است که تا به حال شروع به جابجایی کارخانه از کشور چین, بکند با مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ و چینی افزایش دستمزد مجددا جهانی خود را در عملیات های نور از آسیب پذیری در معرض این بیماری همه گیر.

مسلح با اطلاعات و مواجهه با یک خطر ناک جهان بیشتر شرکت محاسبه تعادل بین هزینه و انعطاف پذیری بین بهره وری تولید و اطمینان از تحویل و تصور کمتر-چین-محور اقتصاد است.


این بیماری همه گیر به پایین رانده شده

واردات به آمریکا

ایالات متحده-واردات از چین به شدت کاهش یافت و در سال 2019 تجارت جنگ است. به عنوان کارخانه های چینی از سر گرفته و عملیات پس از همه گیر مربوط به تعطیلی آنها ساخته شده یک بهبود نسبی و حتی به عنوان واردات از جاهای دیگر کاهش یافته است.

همه گیر عصر

100 میلیارد دلار

افزایش واردات

کاهش واردات

این بیماری همه گیر به پایین رانده شده

واردات به آمریکا

ایالات متحده-واردات از چین به شدت کاهش یافت و در سال 2019 تجارت جنگ است. به عنوان کارخانه های چینی از سر گرفته و عملیات پس از همه گیر مربوط به تعطیلی آنها ساخته شده یک بهبود نسبی و حتی به عنوان واردات از جاهای دیگر کاهش یافته است.

همه گیر عصر

جولای 2018: آمریکا و مکان های فراگیر

تعرفه های واردات چین

100 میلیارد دلار

افزایش واردات

کاهش واردات

این بیماری همه گیر به پایین رانده شده واردات به آمریکا

ایالات متحده-واردات از چین به شدت کاهش یافت و در سال 2019 تجارت جنگ است. به عنوان کارخانه های چینی از سر گرفته و عملیات پس از همه گیر مربوط به تعطیلی آنها ساخته شده یک بهبود نسبی و حتی به عنوان واردات از جاهای دیگر کاهش یافته است.

همه گیر عصر

100 میلیارد دلار

جولای 2018: آمریکا و مکان های فراگیر

تعرفه های واردات چین

افزایش واردات

کاهش واردات

دسامبر 2019

دسامبر 2016

توجه داشته باشید: هر نقطه داده است به طور متوسط سه ماه در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل است.

واردات نمودار داده های وارد شده توسط براد Setser از شورای روابط خارجی از اداره آمار ایالات متحده.

به عنوان بحران وارد پنجمین ماه, بانک مرکزی آمریکا پیش بینی “بسیار سریع تر از حد انتظار تغییر در تولید دور از چین است.” بانک سرمایه گذاری تحلیلگران گفت: 37 درصد از 3,000 عمومی شرکت آنها پیگیری یا تا به حال ساخته شده برنامه ای برای تغییر بخشی از زنجیره تامین خود را و یا انتظار می رود برای انجام این کار.

انعطاف پذیری در حال حاضر کاهش وابستگی چین به نصف در طول پنج سال گذشته و گسترش ظرفیت در کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است. مشتریان این شرکت که به طور فزاینده ای خواستار منطقه ای تولید شبکه های به جای یک زنجیره جهانی.

این حرکت تا حد زیادی درگیر کاهش ارزش نهایی مونتاژ و تست اما رشد ردپای خارج از چین قرار دادن شرکت “پیش از بازی” Advaithi گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته.

“شما ممکن است دیدن یک تغییر دائمی در شرایط که در آن همه چیز ساخته شده است و به همین دلیل آنها در حال ساخته شده در یک محل خاص,” او گفت:. “در حال نزدیک شدن به یک مشتری ممکن است مهم باشد از نظر موقعیت مکانی خود را تولید.”

اما در ابتدا شرکت ها باید یاد بگیرند که برای زنده ماندن در یک بار-در-یک-فاجعه قرن.

Advaithi تا به حال فقط در بازگشت از تعطیلات کریسمس در هند به خانه اش در نزدیکی شرکت ایالات متحده دفتر مرکزی آن در سان خوزه, کالیفرنیا هنگامی که او هشدار داده شد به یک مشکل است که تبدیل خواهد شد او بعدها گفت: “احتمالا سخت ترین زمان در من 30 سال کار می کند.” در یک Jan. 13 تماس با فرانسوا Barbier, انعطاف پذیری سر از عملیات سابق مهندس مکانیک آموخته است که coronavirus گسترش در سراسر چین نشان داد هیچ نشانه ای از فروکش.

“آنها را به دیدار با بسیاری از داده ها و اطلاعات است که من با” او گفت:.

در حال حاضر شایعاتی وجود دارد که دولت چین ممکن است جهت کارخانه بسته باقی می ماند پس از سالانه سال جدید قمری خاموش کردن. طولانی وقفه در چین تولید خواهد مخاطره تولید برای شرکت های مانند گوگل, فیات, کرایسلر, HP و زیراکس که برون سپاری بخشی از محصول خود را طراحی و تولید به انعطاف پذیری. شرکت تولید تخت های بیمارستانی و جراحی و ابزار رومیزی و ارتباطات 5G دنده خودرو نمایش و مبدل برق برای خودروهای هیبریدی است.

Image: White House senior adviser Ivanka Trump, left, President Trump and Apple CEO Tim Cook tour the Flex computer manufacturing facility in Austin, where Apple's Mac Pros are assembled, on Nov. 20, 2019. (Mandel Ngan/AFP/Getty Images)

در ماه نوامبر تهمت بازدید فلکس کارخانه در آستین که در آن کارگران مونتاژ Mac Pro کامپیوتر برای اپل. تور برانگیخته جزئی طوفان پس از رئیس جمهور به دروغ ادعا کرد که کارخانه خود را نشان داد “امریکا برای اولین بار” سیاست شد و موفقیت.

“امروز من باز عمده اپل در کارخانه در تگزاس است که به شغل پرداخت بالا بازگشت به امریکا” او هنوز توییتی.

در واقع انعطاف پذیری بوده است, ساخت جوانب مک در این کارخانه از سال 2013 و بیشتر کارگران که در تولید محصولات اپل هنوز در چین است.

تاسیس در سال 1969 فلکس استخدام حدود 160,000 کارگران در سراسر جهان — بیش از بوئینگ. آن 27 میلیون فوت مربع از ساخت فضا را پر پنتاگون چهار بار بیش از. درآمد سالانه بیش از 24 میلیارد دلار.

که دوشنبه در ژانویه Advaithi تیم به سرعت موافقت کرد به منظور به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی — ماسک و دستکش و متوسط اسکنر و ضد عفونی کننده دست — به تجهیز فلکس را 50,000 کارگران چینی. فقط دو هفته بعد با مقدار چین هنوز هم تحت قرنطینه 3 میلیون ماسک از هندوستان, مالزی, سنگاپور و مکزیک و لهستان رسیده بود فلکس چینی عملیات.

اوایل عمل پرداخت می شود.

در چین وانگ مینگ مدیر کل برای انعطاف پذیری را سوژو و شانگهای گیاهان نگه داشته بود اسکلت خدمه مشغول به کار در طول تعطیلات ساخت نیمه هادی, تجهیزات مخابرات, دنده, CT اسکنر و بالین بیمار مانیتور بیشتر برای بازار چین است.

به عنوان او به دنبال از سرگیری کامل عملیات در اوایل فوریه وانگ مبارزه با کمبود نیروی کار و مواد. قطع راه آهن و اتوبوس خدمات شامل coronavirus آن را دشوار برای گیاهان 5,000 کارگران برای بازگشت از تعطیلات بازدیدکننده داشته است به دور از زادگاه. بسیاری از تامین کنندگان محلی فاقد ماسک به اندازه کافی برای برآوردن مقررات دولت نیاز به آنها را قبل از کار می تواند از سر گرفت.

اما وانگ به حال بیش از او مورد نیاز است. بنابراین او مجهز به تامین کنندگان خود را با ماسک های تمیز کردن لوازم و آموزش دفترچه راهنما.

“اگر آنها به ما مواد ما می توانید تولید نمی,” او گفت:. “بنابراین ما به آنها کمک کند.”

انعطاف پذیری صرف $52 میلیون تا پایان مارس در coronavirus-هزینه های مربوط و انتظار دارد که این لایحه برای سه ماهه جاری به بالای 100 میلیون دلار.

همه گیر همه اما مبتنی فلکس رهبری است. به جای گرفتن آنها مرسوم 700 سفر یک ماه و مدیران سوار فقط یک دوجین پرواز. به عنوان مسافرت هوایی رشد بیش از حد مخاطره آمیز زوم تماس پر شکاف افزایش به 226,000 در ماه آوریل در مورد 63,000 در ماه دسامبر.

ویدئو کنفرانس شد تا همه جا حاضر Advaithi در نهایت با صدور بخشنامه نیاز به حداقل 15 دقیقه استراحت بین تماس.

از انعطاف پذیری پست فرماندهی در میلپیتاس کالیفرنیا لین Torrel شرکت رئیس تدارکات افسر نظارت 16,000 تامین کنندگان و بیش از 1 میلیون آیتم های منحصر به فرد با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های ابزار به نام نبض.

Image: Javier Ramirez, Flex's director of supply chain solutions, adjusts the screens in Pulse Center at the company's Milpitas, Calif., office. Pulse, a data analytics tool introduced in 2015, helps the company monitor its operations. (Christie Hemm Klok for The Washington Post)

معرفی شده در سال 2015 ابر مبتنی بر سیستم gobbles اطلاعات از 88 منابع ارائه منسجم از نظر ملیتی عملیات. صف آرایی بر روی دیوار, 22 صفحه نمایش های ویدئویی ارائه شده در نزدیکی زمان واقعی اطلاعات در هر .0005-درصد پیچ و هر مدار مجتمع صدها دلار هزینه.

هر روز هفته در 5:30 صبح کنفرانس تلفنی Torrel و تدارکات تیم پژوهشگر اولویت ها به عنوان ویروس مختل خود را محکم طراحی شبکه.

از شروع آنها پرچم هر بخشی نشات گرفته از چین reconfirming سفارشات با هر دو تامین کنندگان و مشتریان به مطمئن شوید که همه چیز بود که دستور داده شد در واقع در حال تولید بود و هنوز هم مورد نیاز است.

“من می خواستم برای اطمینان حاصل شود . . . که درست شد و تقاضا است که ما به دنبال” او گفت:.

برای قطعات مورد نیاز بلافاصله او scoured جهان برای جایگزین تامین کنندگان. پس از تولید چینی از مهم بلوک ساختمان استفاده می شود در بسیاری از محصولات الکترونیکی خشک Torrel تیم واقع یک فروشنده در مالزی است که می تواند کوچک دستگاه های شناخته شده به عنوان مقاومت.

هنگامی که کارخانه های چینی شروع به بازگشت به کار در اوایل فوریه مشکل دیگری بود. بسیاری از آنچه فلکس تولید شده در چین در سفر خود به ایالات متحده در شکم مسافر جت. اما عمده شرکت های هواپیمایی لغو کرده بود 1 میلیون پروازهای باعث حمل و نقل هوایی نرخ سنبله.

Torrel به نام در روابط به شرکت هواپیمایی مدیران و مشتریان خود را به فضای امن برای انعطاف پذیری محصولات.

در عین حال حتی با پالس Torrel و تیم او بودند عامل در میان “مه جنگ”. بسیاری از فلکس چینی تامین کنندگان از لحاظ جسمی قادر به بازگشت به کارخانه های خود را به دلیل یک دولت-دستور قرنطینه اجازه دهید به تنهایی تایید سفارشات خرید.

در یکی از 16 ساعت در روز Torrel خودش کار به شب هنوز هم با پوشیدن لباس خواب او در شب قبل از.

روزانه تماس های تکراری مسئله درگیر تجمع در موجودی ناشی از چهل تکه عامل کارخانه و تغییر نیازهای تولید است.

“هنگامی که آسیا بود تعطیل بقیه امکانات ما در سراسر جهان هنوز تولید,” او گفت:. “یک بخش می تواند یک خط پایین بنابراین شما می توانید تمام از محصول خود را در دسترس است و یکی از [بخشی از دست رفته] شما مانع از تولید است.”

کشش گاهی اوقات محدود لوازم فلکس پژوهشگر خواسته های مشتری. اما این شرکت می گوید که هرگز دچار یک شکست کامل.

دیگران نبودند به عنوان خوش شانس. در اوایل ماه فوریه یک هیوندای گیاه در کره جنوبی بسته شده و پس از در حال اجرا از ساخته شده در چین قطعات. یک هفته بعد همان چیزی که اتفاق افتاده است به یک کارخانه نیسان در ژاپن است.

توسط Feb. 16 بیش از نیمی از فلکس چینی نیروی کار بود در کار باشد. اما یک مشکل که در ابتدا به نظر می رسید محدود به چین بود metastasizing. توسط اواخر ماه فوریه در ایتالیا که در آن فلکس دارای سه امکانات یک دوم coronavirus نقطه داغ. برزیل که در آن یک پوپولیستی رئیس جمهور در تمسخر همه گیر در نهایت تبدیل شدن به یک سوم است.

این شرکت اعمال آن چین راهکار برای این کشورها به این ویروس گسترش tagging قسمت های آسیب دیده و در حال حرکت به تغییر مسیر منابع.

فلکس شد پیشرفت در جبهه های دیگر با جزء کمبود پایین توسط یک سوم از Feb. 22 قله.

تا پایان ماه مارس موجودی افزایش یافته بود توسط $101 میلیون از سه ماهه قبلی با توجه به نظارتی براده. برگزاری اضافی موجودی در دوران فقط در زمان تحویل گران است. به صرفه جویی در پول نقد برای طولانی رکود Advaithi یک نهاد در سراسر-هیئت مدیره 20 درصد حقوق و دستمزد برش برای مدیران بسیاری از آنها به دست آورده و شش رقم حقوق. مدیر عامل جذب 50 درصد کاهش در 1.1 میلیون دلار حقوق و دستمزد.

در مارس 20, سه فلکس پزشکی مشتریان صنعت از جمله فیلیپس خواسته بود که آیا این شرکت می تواند در کار تولید هواکش. بیمارستان ها در ایالات متحده و در سراسر جهان در حال اجرا کوتاه از نجات بخش تجهیزات. برای پاسخگویی به نیاز فوری فلکس تا به حال به طراحی مجدد دستگاه برای کوچک کردن مرسوم 12 تا 24 ماه مورد نیاز برای طراحی و تولید و امن تصویب قانونی برای سخت افزار پزشکی.

مشکل این بود که تیم مهندسی برای شرکت کسب و کار پزشکی واقع در میلان در وسط سخت ترین ضربه ایتالیایی منطقه است. پس از دولت قفل شده است و منطقه لومباردی در مارس 8, برخی از انعطاف پذیری کارکنان در زمان تست تجهیزات خانه به کار ادامه خواهد داد.

با سه بزرگ خودروسازان داشتن اعلام تعطیلی کارخانه در مارس 18, انعطاف پذیری reassigned به ونتیلاتور تلاش زنجیره تامین متخصصان از آن خودرو واحد و پروژه های دیگر که با آن روبرو کاهش تقاضا است. کار از راه دور یک تیم از 75 عرضه متخصصان در کلمبیا, S. C., ساخت سایت کمک امن قطعات مورد نیاز.

تحت شرایط عادی یکی از مشتریان یک پنسیلوانیا بر اساس یک ساز را حمل انعطاف پذیری تجهیزات برای نصب در یک سایت جدید. اما از آنجا که انعطاف پذیری را به مشتری نمی تواند یدکی تجهیزات تولید در میان بحران کارگران در پنسیلوانیا رفت موجود در خط مونتاژ با استفاده از واقعیت تقویت سیستم را به تصرف مورد نیاز هر مرحله.

مانند اینترنت-سن رنگ-با-شماره کیت انعطاف پذیری با استفاده از این تصاویر به تکرار اصلی تسهیلات ساخت یک سایت جدید در خوارز, مکزیک. کار 24-7 این شرکت تبدیل 1.2 میلیون فوت مربع انبار قطعات خودرو به پزشکی محصولات کارخانه اواسط ماه آوریل است.

“ما تا به حال برای کپی کردن همه چیز. به طور معمول ما بالا برود و صرف هفته در امکانات یادگیری تمام جزئیات محصول مونتاژ” گفت: John Carlson, رئيس جمهور از انعطاف پذیری از راه حل های پزشکی. “یکی از ما نمی تواند سفر و, دو, ما از هفته. بنابراین ما تا به حال برای پیدا کردن راه هایی برای انجام آن عملا و انجام آن در روز است.”

Image: Employees at a Flex manufacturing facility in Suzhou, China, stand in line in the cafeteria in April 2020. (Flex)

نورد shutdown که تا به حال در چین آغاز شده و فرستاده تجارت به یک سقوط آزاد. مارس جهانی حجم تجارت کاهش بیش از 12 درصد از ماه مارس با توجه به CPB هلند برای اداره سیاست های اقتصادی, تحلیل, بزرگترین یک ماه افت پس از آن پرونده در سال 2000 آغاز شد.

و در عین حال انعطاف پذیری جهانی عملیات ادامه به زخم التیام یابد. در مه 8, شرکت گفت: آن را به حال eked از 48 میلیون دلار سود در درآمد 5.5 میلیارد دلار برای سه ماه اول سال.

با تمام کارخانه های عامل و در دسترس بودن قطعات و بازگشت به حالت عادی Advaithi و تیم خود را مورد بحث چقدر از این بیماری همه گیر مربوط به تغییر خواهد ماند.

در حال حاضر این شرکت تا به حال برقرار برخی از بیماری همه گیر درس با افزایش سرعت پالس. انعطاف پذیری در حال حاضر می تواند فیلتر آن زنجیره تامین خاص محلات نه فقط در کشور مبدا. پالس همچنین شامل اطلاعات جدید در تامین مالی سلامت از دست رفته نقطه داده که طولانی بیماری همه گیر خاموش شدن ناگهانی ثابت ضروری است.

البته در آینده همه گیر و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر ساخته شده گسترده تر نتیجه گیری خطرناک است. اما روند موجود نسبت به بیشتر منطقه ای از تولید به خصوص در حساس پزشکی و فناوری بخش و اتکای کمتر بر چین شد ادامه خواهند داد.

حتی قبل از همه گیر فلکس را آغاز کرده بود با تکیه به دور از چین در پاسخ به یک تغییر ترکیب محصول و تمایل مشتریان به کالاهای تولید شده و نزدیک به مقصد نهایی خود.

در سال 2015 37 درصد از انعطاف پذیری جهانی رد پای استوار بود در چین و فقط 11 درصد در ایالات متحده با توجه به شرکت اوراق بهادار براده. امروز دو کشور سهام تقریبا برابر هستند: چین با 18 درصد; ایالات متحده به 17 درصد. (فلکس گسترش بقیه از آن ظرفیت تولید در سراسر کشورهایی مانند مکزیک و هند و مجارستان بسته به نیاز مشتری در هر سال.)

هنوز همه گیر به احتمال زیاد تاثیر نباید overestimated.

“بدون وسیع تر سیاست شیفت جهان را بازگشت به چیزی که بیشتر از نزدیک تخمین قبل از covid الگوهای تجارت گفت: اقتصاددان براد Setser که موفق بین المللی مسائل اقتصادی برای اوباما در کاخ سفید.

عظیم یارانه های دولتی می تواند تغییر دهد. دولت ژاپن ارائه 2 میلیارد دلار برای فریب شرکت های ژاپنی از چین است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد این ماه به نام “یک بیشتر انعطاف پذیر داخلی زنجیره تامین” برای تولید داروهای نیمه هادی و الکترونیک.

اما بی تردید تجارت کردن بین هزینه و بهره وری. آوردن زنجیره تامین بازگشت به ایالات متحده, و یا اضافه کردن افزونگی به طوری که شیوع بیماری در یک کشور نمی فلج تولید در جای دیگر می تواند گران قیمت.

“سوال واقعی این است: مردم در حال رفتن به مایل به پرداخت بیشتر برای کارهای خاص ساخته شده است؟” Advaithi گفت. “و چه کسی به پرداخت قیمت؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24