بکمن بالا گراد نمی توانید یک مراسم اما برنده یک ماشین هرگز از دست رفته مدرسه

زمانی که Kellie Yada خال دار براق جدید خودرو صدر با یک پاپیون قرمز او لال بود. و این هیچ اغراق.

اخیر بکمن بالا فارغ التحصیل یخ زده ایستاده بود یک حیرت زده لبخند تنها پاسخ است. برای یک یا دو دقیقه او را باز و بسته دهان او به عنوان اینکه تلاش برای پیدا کردن صدای خود را – اما هیچ چیز بیرون آمد.

“شما برنده این خودرو به صورت کامل حضور و غیاب” گلن کاشیما خدمات مدیر در توستین تویوتا اطلاع او یکشنبه, جولای 29. “آیا آن را نمی پرداخت برای رفتن به مدرسه هر روز؟”

پس از کاشیما (ابهامزدایی) او را دعوت به بازدید از نمایندگی و انتخاب یک رنگ Yada ادا او اولین کلمه: “باشه.”

سپس او پشت سر هم به هیجان زده giggles. در گذشته پردازش او جایزه Yada اعلام کرد: “من نمی دانم که چگونه واکنش نشان می دهند اما من فوق العاده هیجان زده!”

برای هفت سال توستین تویوتا با استعداد است کرولا به ارشد محلی که هرگز از دست رفته یک روز از مدرسه بالا است. نام برنده است به طور تصادفی کشیده شده در یک منطقه جلسه هیئت مدیره.

در این سال 191 دانش آموزان از توستین متحد را چهار دبيرستان به دست آورده شانس.

به طور معمول, این خودرو ارائه شده است در مراسم فارغ التحصیلی – چیزی که TUSD در ابتدا امیدوار اتفاق می افتد در هفته اول ماه اوت است. افسوس سنبله در coronavirus موارد قرار داده kibosh در برگزاری حتی یک رویداد به تعویق افتاد.

“ما فکر می کنیم که نوابغ اما ما به اشتباه در قضاوت ما” گفت: سرپرست گرگوری Frankln.

بنابراین به جای اینکه در مقابل هزاران نفر از همکلاسی, Yada مشترک این لحظه تنها با پدر و مادر و دانش سطحی از مقامات مدرسه – همه لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و با پوشیدن ماسک.

  • Kellie Yada, 18, همه چیز در لبخند او به عنوان چک کردن داخل ماشین جدید او در ارواین در چهار شنبه 29 جولای سال 2020 است. این بکمن دبیرستان فارغ التحصیل برنده خودرو در توستین تویوتا 2020 “درایو به صورت کامل حضور و غیاب” مسابقه. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Kellie Yada, 18 است و شگفت زده با یک ماشین جدید پس از برنده شدن در توستین تویوتا 2020 “درایو به صورت کامل حضور و غیاب” مسابقه. او ارائه شد خودرو در بکمن دبیرستان در ارواین که در آن او به تازگی فارغ التحصیل شد. او با مادرش جویس Yada در چهار شنبه 29 جولای سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Kellie Yada, 18 جهش برای دوربین بعد از اینکه تعجب با یک ماشین جدید در ارواین در چهار شنبه 29 جولای سال 2020 است. این بکمن دبیرستان فارغ التحصیل برنده خودرو در توستین تویوتا 2020 “درایو به صورت کامل حضور و غیاب” مسابقه. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Kellie Yada, 18, می شود یک آغوش از مادر جویس Yada بعد از اینکه شگفت زده به عنوان برنده توستین تویوتا 2020 “درایو به صورت کامل حضور و غیاب” و دریافت یک ماشین جدید. این بکمن دبیرستان فارغ التحصیل خواهد شد حضور Cal State ساحل طولانی در پاییز.( عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Yada مادر و پدر بودند فقط به عنوان تعجب او – همه احضار به ارواین پردیس در یک نیرنگ.

“آنها به ما گفت که ما نیاز به ثبت نام برخی از مقالات” جویس Yada گفت. “من فکر کردم او به نوبه خود چیزی ؟ چرا که آنها نیاز به دو پدر و مادر؟'”

احتمال این که دختر خود را به حال برنده جایزه شد در رادار خود.

“ما نبودند که آگاه از برنامه ماشین” گفت: فرانک Yada. “ما فقط همیشه گفت بچه های ما این مهم است برای رفتن به مدرسه.”

تصادفا Yadas خرید تمام اتومبیل های خود را در توستین تویوتا – به آنها اجازه دهید کاشیما می دانم.

“در حال حاضر شما دریافت رایگان یک” او پاسخ داد.

Kellie Yada, 18 که به بازی بسکتبال و زد آهنگ در بکمن فارغ التحصیل با 4.4 معدل. او شروع خواهد شد در Cal State بلند, ساحل, آنلاین, ماه آینده در رشته طراحی گرافیک.

به عنوان یک شوخی از نوع بکمن اصلی دانی خرپا معرفی Yada به کسی که او هرگز تا به حال دلیلی برای مواجهه با– حضور کارمند دبی مورفی.

“او حتی نمی دانند که من هستم” مورفی اشاره کرد با خنده.

که بی عیب رکورد تا به حال کمی به کار با مواد جوایز.

“از دست رفته کلاس باعث می شود من احساس اضطراب” Yada گفت. “این واقعا سخت است برای گرفتن.”

اگر چه نا امید که او نمی تواند از تجربه فارغ التحصیلی با دوستان خود Yada گفت کرولا ارائه می دهد بزرگ تسلی: “آن خواهید بود من اولین ماشین با نام تجاری جدید است که همه مال من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de