Yediyurappa ادامه به عنوان سانتی متر روشن Savadi

بنگلور, جولای 29 : گمانه زنی ها و نهفته نارضایتی در میان ‘شورشیان’, Karnataka معاون وزیر Laxman Savadi روز چهارشنبه گفت: وزیر B. S. Yediyurappa ادامه خواهد داد تا باقی مانده دوره تصدی دولت به پایان می رسد که در آوریل 2023.

“هیچ تغییر در رهبری است. Yediyurappa ادامه خواهد داد به عنوان رئیس جمهوری تا این مدت از دولت ما است که تا آوریل 2023,” Savadi به خبرنگاران در دهلی نو که در آن او شده است کمپینگ در کار رسمی از دوشنبه.

تشریح گزارش قریب الوقوع تغییر در رهبری به عنوان غلط و نظری Savadi گفت: منافع پخش می شد آن را در رسانه های اجتماعی (واتساپ) پس از او ملاقات فرماندار Vajubhai Vala هفته گذشته بود که به صورت رسمی کار می کنند.

“هیچ حقیقت در این گزارش است. من در دهلی نو به دیدار مرکزی وزیران در ارتباط با بخش (حمل و نقل) کار” اظهار داشت Savadi.

پرسید دلیل برای پرش رویداد اصلی برگزار شد به مناسبت 1 سال حکومت بی جی پی دولت در شهرستان در جولای 27, Savadi گفت که او تا به حال به اطلاع رئیس جمهوری در مورد سفر خود به دهلی نو برای نشست وزیران اتحادیه و حزب ملی رئیس جمهور J. P. Nadda.

Savadi یکی از سه معاون وزیر در دولت جنوب همراه با Govind Karjol و C. N. Anantha Narayan.

هر چند Savadi از دست رفته در مه 2018 مجمع انتخابات از Athani در Belagavi منطقه به سابق کنگره قانونگذار ماهش Kumathalli او ساخته شده است یک عضو دولتی شورای قانونگذاری برای ادامه در کابینه.

جالب اینجاست که Kumathalli که استعفا از مجمع صندلی در ماه جولای سال 2019 و پناهنده به حکم BJP در نوامبر سال 2019 همراه با 16 شورشیان دیگر بود دوباره انتخاب از Athani در دسامبر 5 مجمع انتخابات. او شده است با توجه به هر پست و در عین حال در حالی که 10 جداشدگان ساخته شد وزیران در Februrary.

حاکم کردن تغییر رهبری حزب’ یکی از رهبران ارشد G. Madhusudhana گفت: سرپرستان که در اینجا از آن خواهد بود “خودکشی” حتی به فکر جایگزینی Yediyurappa زمانی که دولت ایالتی بود دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر.

“حزب مرکزی رهبری قدردانی Yediyurappa برای مدیریت Covid بحران در دولت به بهترین توانایی های خود را حتی در سن 78 سال” اظهار داشت Madhusudhana.

به عنوان 6 کابینه پست خالی در 34-عضو وزارت, تازه انتخاب شده یا نامزد MLCs مانند M. T. B. Nagaraj و A. H. Vishwanath در حال رقابت همراه با 8-زمان شورشی MLA Umesh Katti و وزیر سابق Murgesh Nirani.

دولت منابع آب وزیر رامش Jarkiholi نیز رد تغییر در رهبری است.

“هیچ مذاکرات در تغییر رهبری در دولت BJP. Yediyurappa ادامه خواهد داد رئیس جمهوری و رهبری حزب حتی در 2023 مجمع انتخابات برای حفظ قدرت” Jarkiholi خبرنگاران گفت: در Belagavi در ایالت شمال غربی منطقه در روز دوشنبه.

این firebrand سابق کنگره شورشی پناهنده به BJP در نوامبر سال 2019 شد و انتخاب مجدد از گکک در Belagavi منطقه در 5 دسامبر انتخابات به 15 مونتاژ صندلی های ناشی از استعفا از 16 شورشیان دیگر از کنگره و JD-S.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*