وریندون زنان بیوه برای ارسال ماسک های ویژه rakhis به ‘مودی bhaiyya’ (Ld)

آگرا جولای 30 : پیش از Raksha Bandhan جشنواره زنان بیوه زندگی در Sulabh بین المللی-اجرای ashrams در وریندون ارسال خواهد شد ویژه وریندون با مضمون ماسک و rakhis به نخست وزیر نارندرا آنها از روی علاقه تماس بگیرید “Bhaiyya” یا برادر.

با توجه به COVID-19 گیر زنان بیوه نمی قادر خواهد بود برای دیدار با مودی شخصا به عنوان آنها استفاده می شود به انجام تا سال گذشته به کراوات تشریفاتی rakhis.

آنها ساخته شده ویژه rakhis با تصاویری از مودی و طراحی ماسک. این خواهد شد به نخست وزیر در دهلی نو توسط messenger.

این rakhis با تصاویر مودی ساخته شد سالخورده زنان بیوه زندگی در Maa Sharda و میرا Sagabhagini ashrams در وریندون.

بنیانگذار Sulabh جنبش Bindeshwar Pathak, گرفتن ابتکار عمل برای شکستن قید انگ اجتماعی بيوه آغاز شده که شامل زندانیان از ashrams در تمام ودایی مراسم و جشنواره مراسم.

برنامه های سازماندهی شده در هولی دیوالی Raksha Bandhan و جشن موارد دیگر. Sulabh به القا حس تندرستی بازسازی اعتماد به نفس و عزت, پس از آن در زمان خود باعث در زمینه های بشردوستانه و ترتیبات ساخته شده برای مراقبت های بهداشتی خود را, مواد غذایی و سایر ملزومات.

“ادامه coronavirus بحران حقارت این زنان بیوه اما آن را نمی خرد روحیه خود را به طوری که آنها شروع به آماده سازی rakhis و ویژه وریندون با مضمون ماسک برای Modiji. برخی از Rakhis باید عکس از نخست وزیر با تحت پوشش چهره” می گوید Vinita Verma, معاون رئیس جمهور از Sulabh امید پایه و اساس است .

Chabi تخت, 75, نگاه نژند پس از او آموخته آن امکان پذیر نخواهد بود برای رفتن به پایتخت این سال, اما در حال حاضر او خوشحال است که rakhis به نحوی رسیدن به نخست وزیر.

“من شخصا طراحی ماسک های مخصوص حمل پیام های مانند ‘امن’ و ‘Atmanirbhar’ و rakhis با Modiji با صورت خود را تحت پوشش او می گوید:.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*