مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می فرستد ماموران فدرال به سه شهرستانها بیشتر

واشنگتن جولای 30 : دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا اعلام کرده این ارسال فدرال عوامل به سه شهرستانها بیشتر برای مقابله با آنچه آن را به نام “جرم و جنایت خشونت آمیز”.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که عوامل در حال رفتن به کلیولند اوهایو; دیترویت, میشیگان; و Milwaukee, ویسکانسین, ایسنا گزارش شده است.

سه شهرستانها “دیده می شود نگران کننده افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز به خصوص قتل,” Barr گفت.

دیترویت شهردار مایک دوگان توییتی شهر معتقد است: “هیچ قانونی پایه و اساس امنیت مداخله در تظاهرات” یا “برای هر گونه افزایش حضور Homeland Security عوامل در جامعه ما است.”

اما او اذعان کرد نیاز “به آدرس غیر قابل قبول سطح از خشونت اسلحه در دیترویت.”

هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها استقرار یک “موج” از ماموران فدرال به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico.

روز چهارشنبه اعلام شد به عنوان فرماندار اورگان کیت قهوه ای و برگ برنده دولت در تضاد هستند بیش از حضور وزارت امنیت داخلی (DHS) عوامل در پورتلند بزرگترین شهر از “بیش از حد دولت است.”

تظاهرات ادامه داده اند برای هفته ها در پورتلند در پی مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا بازداشت پلیس در اواخر ماه مه در حالی که پرسنل اجرای قانون و معترضان اغلب درگیر در این شهرستان است.

“دولت فدرال موافقت کرده است به عقب نشینی فدرال افسران از پورتلند” قهوه ای توییتی در روز چهارشنبه. “آنها که عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر & آورده خشونت است.” اقدام DHS وزیر چاد Wolf اما در بیانیه ای گفت که “اجرای قانون فدرال باقی خواهد ماند در پورتلند.”

کمتر از 100 روز تا ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با تمرکز بر یک قانون نظم و پیام شلاق در شهرستانها اجرا شده توسط دموکرات ها ،

“اگر شما نگاه کنید در پورتلند اگر شما نگاهی به آنچه در سیاتل — دموکرات-اجرای شهرستانها که آیا شما آن را دوست دارم یا نه آنها در حال وحشتناکی اجرای” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز چهارشنبه پیش از سفر به تگزاس. “بنابراین یا آنها تمیز کردن پرتلند — فرماندار و شهردار که ضعیف هستند — یا آنها تمیز کردن پرتلند و یا ما در حال رفتن به آن را برای آنها است.”

این موضع بوده است صریحا انتقاد دموکرات ها.

در طول یک جلسه با Barr در شنبه قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “است و در معرض خطر آمریکایی و نقض حقوق اساسی توسط سیل فدرال اجرای قانون به خیابان های شهرهای آمریکا در برابر خواسته های دولت و رهبران محلی از کسانی که در شهرستانها”.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*