Sushant یک مدیر با رئا برادر در دو شرکت (IANS منحصر به فرد)

دهلی نو جولای 30 : اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput که مرگ مرموز است که در حال بررسی یک مدیر در دو شرکت همراه با دوست دختر خود Rhea Chakraborty و برادر Showik.

این به وضوح نشان می دهد که همگرایی منافع کسب و کار بین Sushant و دوست دختر خود را و او را خسته نکنید. برخی از اتهامات در حال حاضر ساخته شده توسط Sushant خانواده است که زمینه یک مورد از abetment به خودکشی در مقابل رئا و دیگران نیز ممکن است پیدا کردن رزونانس در معاملات کسب و کار بین این دو بازیگر که در یک رابطه است.

محققان در حال حاضر شروع به بررسی اندازه و دامنه و میزان معاملات کسب و کار و اینکه آیا این رابطه منجر به فوت بازیگر مالی خراب کردن.

در مجموع Sushant یک مدیر در سه شرکت. سوم ثبت نام در Gurgaon نه شامل رئا و برادرش. سه شرکت تعیین شد تا نسبتا به تازگی در دوره بین سال 2018 و 2020.

Vividrage Rhealityx خصوصی محدود شد راه اندازی در سپتامبر 12, 2019 به عنوان در هر ROC سوابق. این شرکت تا به حال سه مدیران — Sushant Singh Rajput, رئا Indrajit چاکرابورتی و Showik Shakraborty. خود را مجاز به اشتراک گذاری سرمایه 100,000 تومان و پرداخت آن تا سرمایه 100,000 تومان.

آن درگیر است در کامپیوتر دیگر فعالیت های مرتبط (به عنوان مثال تعمیر و نگهداری از وب سایت های شرکت های دیگر/ ایجاد چند رسانه ای برای شرکت های دیگر). آن آدرس ثبت شده است که تخت هیچ. یک -503, Sai ثروت طرح شماره 15 بخش 8, Ulwe Navi Mumbai پنول ریگره, Maharashtra.

جالب است که در نظر گرفته شده یا نه این شرکت نام رئا در آن است.

مقابل هند برای جهان بنیاد گنجانیده شده بود اخیرا در 6 ژانویه سال 2020 است. آن است که درگیر در کار اجتماعی فعالیت است. خود را مجاز به اشتراک گذاری سرمایه 100,000 تومان و پرداخت آن تا سرمایه 100,000 تومان. این شرکت تا به حال دو مدیران رئا برادر Showik Shakraborty و Sushant Singh. آدرس ثبت شده همان است که برای Vividrage Rhealityx.

شرکت سوم که در آن Sushant Singh بود مدیر بود مستقر در Gurugram و اصلا رئا و یا برادر خود را در هیئت مدیره. Innsaei سرمایه گذاری های خصوصی محدود است یک شرکت خصوصی محدود ثبت در تاریخ 26 آوریل سال 2018 است. دیگر مدیران Arsalan ماتور و Saurabh Mishra. آن است که درگیر در فعالیت های خدمات.

Sushant و رئا بودند در یک رابطه, قبل از این بازیگر اتهام خودکشی در ژوئن 14. Sushant پدر است مسطح مختلف اتهامات علیه رئا از جمله گرفتن پول از پسرش و همچنین او را تهدید به افشای گزارش های پزشکی خود را به رسانه ها. Sushant خانواده نیز متهم رئا از نگه داشتن او را به دور از خانواده خود را.

پس از Sushant پدر تسلیم FIR مقابل رئا در پتنا متهم او را فریب داد و او را تهدید, پسر بازیگر در چهارشنبه منتقل شد دیوان عالی کشور به دنبال انتقال این تحقیقات به بمبئی.

Sushant ساخته شده خود را بالیوود اولین بار در سال 2013 با فیلم “Kai Po Che”. او قدردانی برای عملکرد خود را در “Detective Byomkesh Bakshy!”, “MS Dhoni: داستان ناگفته”, “Sonchiriya” و “Chhichhore”.

“Dil Bechara” او در آخرین فیلم منتشر شده آنلاین در تاریخ 24 ژوئیه در دیزنی+Hotstar کشیده شده ستایش از منتقدان.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*