Serial killer ‘دکتر’ که پرید آزادی مشروط بازداشت در دهلی

دهلی نو جولای 29 : جرم شاخه ای از پلیس دهلی را دستگیر کرده است یک قاتل زنجیره ای Dr Devender Kumar Sharma, 62 ساکن Purreni, علیگر U. P. Sharma شد absconding بعد از او شروع به پریدن کرد و آزادی مشروط.

او محکوم شد و در چندین مورد آدم ربایی-تقدیر-قتل کامیون و رانندگان تاکسی. او شروع به پریدن کرد و آزادی مشروط در حالی که خدمت حکم در پرونده قتل جیپور. او در حال حاضر می خواستم در مورد راجستان زندان, عمل, 2015 ثبت نام در Lalkothi, Jaipur.

“The serial killer Devender Kumar Sharma خدمت حبس ابد در زندان مرکزی جیپور در یک پرونده قتل جیپور در آمده بود در آزادی مشروط برای 20 روز از جیپور زندان در ماه ژانویه اما نمی بازگشت پس از اتمام دوره آزادی مشروط و مخفیانه ساکن در این منطقه از Baprola دهلی نو” گفت: Rakesh Paweriya, DCP جرم و جنایت است.

در سال 1994, بهارات سوخت شرکت شناور بود این طرح از توزیع گاز نمایندگی که در آن Sharma سرمایه گذاری کرده بود Rs 11 لاخ. هزاران نفر از افرادی که تا به حال سرمایه گذاری در این شرکت احساس فریب خورده پس از این شرکت به طور ناگهانی از بین رفت. شارما دچار بحران شدید مالی ناشی از کاهش سرمایه گذاری و شروع به در حال اجرا جعلی گاز آژانس بهارات نفت در Chhara روستای علیگر, U. P در سال 1995.

در ابتدا او شروع به در آوردن پخت و پز سیلندر گاز از لکنو اما این سختی برای او به سفر از علیگر به لکهنو. در آن روز او آمد در تماس با افراد شناسایی شده به عنوان راج Udaiveer و Vedveer ساکنان روستای نزدیک Dalalpur که مورد استفاده برای ارتکاب سرقت و سرقت. این افراد شروع به سرقت کامیون حامل سیلندر گاز مایع با قتل راننده و پس از گرفتن کامیون تخلیه در جعلی گاز آژانس Devender شارما همدستانش مورد استفاده قرار گیرد به سرقت از کامیون برچیده در مرتا. پس از یک و نیم سال دستگیر شد و برای اجرا جعلی گاز آژانس.

به گفته پلیس پس از درد و رنج بزرگ تامین مالی از دست دادن در سال 1994, Devender Sharma رو درگیر در بین دولت غیر قانونی پیوند کلیه راکت در جیپور Ballabhgarh Gurgaon و جاهای دیگر. او درگیر در پرونده های جنایی ثبت شده در سه مکان مورد غیر قانونی پیوند کلیه.

او دستگیر شد و به همراه چند تن از پزشکان در سال 2004 در Gurgaon کلیه راکت مورد. از سال 1994 تا سال 2004 او بیش از 125 پیوند کلیه انجام می شود به طور غیر قانونی که برای او کردم Rs 5-7 لاخ در هر مورد.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*