محققان خواهد حفاری به داده های سرشماری به آدرس اورنج کانتی سلامت اجتماعی شکاف

نارنجی شهرستان را یک ابزار جدید برای کمک به خود را به طور مستقیم پاسخ به بهداشت و رفاه اجتماعی و نابرابری را ساخته اند که لاتینی ها و دیگر گروه های اقلیت به طور نامتناسبی در معرض نابسامانی از COVID-19 بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

هیئت ناظران در روز سه شنبه, جولای 28, اهدا غیر انتفاعی به نام پیشبرد OC a $385,000 قرارداد به مجموع بیش از پنج ماه اورنج کانتی-محور از اطلاعات سرشماری مطالعات جمعیت های محلی و شرایط و دیگر شاخص های میکروسکوپی نگاهی که در آن سلامت و شکاف های اجتماعی و اقتصادی وجود داشته باشد به کد پستی سطح.

نتیجه انتظار می رود که به درایو بیشتر اقدامات موثر برای بهبود زندگی روزمره آسیب پذیر ترین ساکنین اورنج کانتی – با دقت اشاره کردن دقت است. کار پیشبرد OC می رود دست در دست با تلاش این شهرستان آغاز شد در ماه مه در آن Latino عدالت در سلامت ابتکار بهتر اطلاع رسانی به ساکنان و جلوگیری از جامعه انتقال به عنوان coronavirus نقاط داغ ظهور در سانتا آنا و آناهایم.

شهرستان شده است ramping تا تست و کمک رسانی در نقاط داغ که به طور معمول کم درآمد محله که در آن مردم زندگی می کنند بیشتر پر در چند نسل خانواده هستند بیشتر احتمال دارد که شرایط بهداشتی اساسی استفاده از حمل و نقل عمومی و نگه دارید و کارهایی که قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این بیماری است.

بخش اول استاد راهنما انجام اندرو دفاع و پشتیبانی پیشبرد OC حتی اگر او توضیح داد که چگونه آن را در زمان بیش از یک جلسه به طور کامل درک خود را پیشنهاد. انجام گفت: نتایج حاصل از آنچه غیر انتفاعی وعده برای ارائه باید به کمک مقامات “استفاده بهتر از داده ها از نظر سیاست و تصمیم گیری است.”

فراموش منطقه شامل سانتا آنا شهرستان با بیشترین تعداد و بالاترین نرخ coronavirus موارد در اورنج کانتی و بزرگترین تکه از شهرستان لاتین جمعیت. COVID-19 پاره پاره بانداژ کردن نابرابری های سلامت در سراسر کشور به عنوان بیماری نامتناسب اثرات لاتین, سیاه و دیگر جوامع اقلیت.

پیشبرد OC را از نزدیک کار با مراقبت درمانی اورنج کانتی و مدیر آن دکتر کلیتون Chau, که همچنین به عنوان شهرستان موقت بهداشت عمومی افسر. یک گزارش است که با توجه با پایان ماه دسامبر است.

پیشبرد OC راه اندازی شد در سال گذشته توسط مقام های محلی در زنان – خواهر Thuy Tran که با این نسخهها کار برای مشیت سنت جوزف سلامت در ماموریت بیمارستان; Nazy Fouladirad یک کارشناس فنی که افسر ارشد عامل های دیجیتال شرکت مشاوره مدیریت Tevora, Inc.; و کتی Kalvoda که در تاسیس و مدیریت بسیار موفق خانواده شرکت سرمایه گذاری و نمونه کارها املاک و مستغلات قبل از تبدیل شدن به پیشرو سیاسی باعث می شود در سال 2016 و راه اندازی غیر انتفاعی 3G سرمایه گذاری است که دارای تخصص در ابتکاری انسان دوستی تاثیر سرمایه گذاری و جامعه وکالت است.

هدف آنها این است که به استفاده از ملی و ایالتی و محلی داده ها به درک چگونه برای بستن شکاف بین کسانی که رشد و کسانی که مبارزه در اورنج کانتی – اطلاعات است که می تواند مستقر شود توسط دو سیاستگذاران و بزرگ کمک کننده خیر مشتاق به دیدن نتایج روشن.

پیشبرد OC با تمرکز بر عدالت اجتماعی, نقشه برداری, یک میکرو بررسی سلامت عوامل و شاخص های اجتماعی و اقتصادی جدولها در گرافیک است که می تواند مسیر پیشرفت و یا عدم پیشرفت) ساخته شده توسط عمومی و خصوصی تلاش ها با هدف کاهش نابرابری. موجود در داده های سرشماری به عنوان یک پایه.

پیشبرد OC بود زاییده افکار Kalvoda از مهاجران که از خانواده خود ثروت زمانی که آنها فرار ویتنام در سقوط سایگون. Kalvoda فارغ التحصیل از دانشگاه UC برکلی به عنوان مثال از اینکه چگونه عدالت اجتماعی نقشه برداری کار می کنند در مورد پیگیری سوء تغذیه. اگر ابزار نقشه برداری تعیین می کند که یک منطقه یک غذا صحرا – که در آن دسترسی به مواد غذایی تازه و تولید بسیار محدود به یک شهر می تواند با یک شرکت به وعده های غذایی سالم به جامعه و یا یک موجود غیر انتفاعی برای خدمت به وعده های غذایی برای خانواده جدا شده.

“هنگامی که مشکل شناخته شده است” Kalvoda گفت: “سرمایه گذاران می تواند در میکرو محله های هدف بزرگترین نیاز و پیگیری پیشرفت خود را در طول زمان است.”

Fouladirad ابداع ابزار دیجیتال است که پیشرفت OC استفاده کنید به شیرجه رفتن به داده های اولیه از جمله اقدامات به عنوان تغذیه و مراقبت های پزشکی, آب و فاضلاب, مسکن, ترافیک, ایمنی و جرم پایه و پیشرفته آموزش دسترسی به فن آوری نرخ چاقی و دیابت شیوع رای دهندگان ثبت نام قابل پیاده محلات و جنسیتی پرداخت شکاف.

“ابزار ساخته شده برای اندازه گیری چیزهای واقعی که موضوع را به مردم واقعی” Fouladirad گفت.

پیشبرد OC امیدوار است در نهایت همکاری با واشنگتن بر اساس پیشرفت اجتماعی ضروری است که ایجاد یک شاخص پیشرفت اجتماعی است که مقایسه کیفیت زندگی معمولی آمریکایی ها در تمام 50 ایالت و پروژه های مشابه در جاهای دیگر در سراسر جهان است.

وقتی که می آید به coronavirus Kaldova افزود: “اگر ما می تواند پوشش این نوع نقشه در COVID موارد ما ممکن است قادر به ردیابی که در آن می زنیم و بیشتر فعال باشید.”

اما شفافیت است که باید به خصوص در سطح خیابان, خواهر, Tran گفت: “جامعه به دسترسی به داده ها به طوری که آنها می دانم چه خبر است در محله خود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*