درخواست در کرالا HC سوالات تاخیر در دستگیری ریحانه Fathima

کوچی: دادخواست منتقل شده است در کرالا بالا دادگاه بازجویی تاخیر در دستگیری فعال ریحانه Fathima در یک مورد در برابر او برای ارسال ویدئو آنلاین از کودکان کوچک نقاشی در نیمه برهنه بدن در رسانه های اجتماعی.

به درخواست ثبت شده توسط Thiruvalla ساکن مدافع AV آرون Prakash روز چهارشنبه با اشاره به این که بررسی افسر موفق به دستگیری Fathima با وجود دادگاه عالی رد او درخواست برای پیش بینی قید وثیقه در تاریخ 24 ژوئیه.

در آن به دنبال دستورالعمل ها برای تغییر افسر تحقیق با استناد به تاخیر و به دست بیش از این تحقیقات به یک دستیار کمیسر به طوری که برای تکمیل این کاوشگر بدون تاخیر.

یکی از این دو مورد در برابر فعال شد ثبت نام بر اساس یک شکایت درخواست.

ادعا تاخیر در دستگیری متهم این طومار گفت: شاه ثبت شده در ژوئن 25, اما پلیس موفق به دستگیری او. اگر آن را برخی از دیگر متهم درگیر در برخی از جزئی جرم پلیس را با توسل به اقدامات سرکوبگر در حال حاضر این درخواست مخالفت.

“در عرض 10 دقیقه از دادگاه اخراج او به قید وثیقه درخواست, ریحانه آپلود تصویری نخوری قضائیه و به چالش کشیدن يافته” تقاضای ادعا و اضافه کرد که او دیده تمسخر کل سیستم از قانون و قوه قضائیه در فیلم جدید خود.

به تازگی کرالا بالا دادگاه در حال حاضر به اعطای قبل از دستگیری با قرار وثیقه به او و مشاهده شده است که تصویری به مبلغ یک زشت و ناپسند نمایندگی از کودکان برای اهداف “ارضاء جنسی” و جذب جرائم در بخش 13 از حفاظت از کودکان در جرائم جنسی عمل می کنند (POCSO) و بخش 67B فن آوری اطلاعات عمل می کنند (این عمل).

متعاقبا Fathima با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور به دنبال پیش بینی وثیقه است که انتظار apex دادگاه در این موضوع است.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*