LeBron James’ تیک تاک ساعت است اما لیکرز امید راه اندازی مجدد است که زمان به اندازه کافی برای برنده شدن در آن همه

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — NBA فصل در اضافه کاری. برای LeBron James و با فرمت لس آنجلس لیکرز هر یک از این دقیقه با ارزش است.

وجود دارد یک ساعت در حال اجرا بر روی James’ نخست سال که هنوز هم باور نکردنی نگهداری می گردونه ، اما در NBA حباب در دیزنی پردیس کسانی شن در ساعت شنی احساس ملموس بوده است.

این جلسات بود روز شنبه پس تا مته که در آن او از دست رفته برگرد جامپر علیه دستیار مربی فیل دستی و فریاد زد او بود “(expletive) سطل زباله” قبل از سقوط خود را به عقب courtside پوشش داده شده در عرق است. این تکه های خاکستری در ریش خود را که به آرامی گسترش در طول چهار ماه وقفه — اما مهمتر از همه این واقعیت است که جیمز اجازه داده است آنها را به رشد و بدون رنگرزی آنها و یا پیرایش آنها را دور.

روز سه شنبه او جلب رسانه های اجتماعی توجه خود را برای استراحت در یک شکوه صندلی باریکش از لابی کورونادو چشمه مرکز کنوانسیون اما بیشتر گفتن قطعه ای از صحنه ها: کیسه یخ پیچیده شده در اطراف مقدار از بدن خود را و حمام آب سرد غوطه ور شدن ، بدون شک جیمز است که هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان NBA در مارس, برخی فکر می کردم او هنوز هم بهترین بود — اما تلفات از 17 سال در لیگ برتر است بیشتر آشکار تر از همیشه.

می King James نفع تاج دوباره ؟ به عنوان لیکرز (49-14) باز کردن راه اندازی مجدد پنج شنبه شب در برابر کلیپرز آنها در حال حاضر از دست رفته بیش از حد ؟

LeBron James #23 لس آنجلس لیکرز جشن سبد خرید خود و بروکلین نتز ناپاک با Danny Green #14 و کایل Kuzma #0 در نیمه اول در مرکز استیپلز در تاریخ 10 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

یکی از بزرگترین کلید به یک قهرمانی در این فصل منحصر به فرد شدن جیمز به MVP سطح او در زمانی که فصل را ترک کردن. و هیچ کس احساس گرانش است که بیش از جیمز خودش بود که yanked از ریتم های نجومی در یک زمان بحرانی.

“بدن من میخواستم بدونم که چه می گذرد چرا که آن را سمت راست وجود دارد که در آن بدن من شروع به ششم و هفتم دنده به پلی آف,” او گفت:. “و سپس آن را مانند تعطیلی کامل. بنابراین من از نوع فقط دنده بدن من برگشت.”

بسته به اینکه چگونه یک نمایش راه اندازی مجدد لیکرز در حال جذاب مورد مطالعه است. زمانی که COVID-19 pandemic متوقف فصل در آن آهنگ های لیکرز بودند در بهترین حالت خود گذشته خود را برنده آمدن در برابر کلیپرز تیم که نگاه به لبه در دو جلسات قبلی. اما از آنجا که زمان حق بیمه بهتر است برای یک جانباز لیکرز تیم به آمده به عقب در حال حاضر در ضخامت از چه بوده است offseason از یک سال دیگر صبر کنید با جیمز و هر دامپزشک یک سال دیگر بزرگتر است.

در حالی که آنتونی دیویس مطرح است این تیم بخت و اقبال به عنوان یکی از مهمترین frontcourt گلزنان و مدافعان جیمز سازمان ضربان قلب. او شده است به مرحله نهایی هشت بار و برنده سه — و او را خونتان آشنا با چگونه آن را احساس می کند به از دست دادن پنج. پیشرفته آمار نقطه به جیمز به عنوان تیم محوری بازیکن NBA کمک رهبر و یکی از آن بالا MVP نامزدها. و در لحظات دشوار لرزاند که حق رای دادن در این فصل — شاید هیچ کدام به عنوان searingly به عنوان دردناک مرگ کوبه برایانت — James’ صدا انجام بلندترین.

حداقل او به آنچه که او یک بار توضیح داده شده در مارس به عنوان “بسته شدن.” اما سه ماه آینده پوشش تا به تعریف کشش از James’ لیکرز تصدی که تعریف شده توسط خسته کننده و گاهی اوقات موانع پیش بینی نشده. و چه غریبه برای جیمز است که در هیچ نقطه ای در طول این کشش خواهد او را بشنود سپاه پرشور در عرصه طرفداران که استقبال لیکرز در همه جا آنها بروید برای دو سال گذشته است.

“همه چیز متفاوت است و شما باید قادر به تنظیم به آن” او گفت:. “من نمی دانم که به عنوان دور به عنوان اگر آن را مانند یک بازی خانگی در مرکز استیپلز. آن را نمی خواهد که احساس. چون طرفداران ما فقط به ما انرژی زیادی ما طرفداران ما را بسیار حمایت میکنیم و به تلاش برای به است که بازگشت به آنها را بر روی زمین.”

با نزدیک غیر قابل عبور سرب در جدول رده بندی کنفرانس غرب (و با خانه-دادگاه استفاده cheapened توسط پاورهای عرصه) لیکرز خواهد شد مقدار زیادی از زمان برای رفع زنگ زده جامپر دفاعی miscommunications و کمتر-از-نخست مطبوع.

لیکرز بعید به فشار دقیقه از شروع بلافاصله به دنده بالا که لوکس است که تیم تقلا در برابر حذف ندارد. اما خود را در اوایل برنامه که شامل بازی در برابر کلیپرز رپتورز جاز و رعد و برق را به سرعت ارائه نقاط مرجع فقط به آنها تا چه حد باید برای رفتن از جایی که آنها به سمت چپ خاموش.

فرانک وگل در حال حاضر یک ایده است که چهار ماه است سمت چپ برخی از تنگ خود را به اصول پژمرده بر روی مو.

“همه چیز از انتقال دفاع به ما جعبه-از عادات به ما توهین آمیز فاصله ما روش های غربالگری — همه آن نوع از چیزهایی که عامل به برنده, بسکتبال,” او گفت:. “ما در حال انجام آنها را در یک سطح مناسب و معقول. من ناراضی با جایی که ما هستیم اما قطعا نیاز به ادامه به سفت کردن پیچ.”

خارج از James’ کمک های لیکرز را به دیویس 27 است که از نظر آماری حق رای دادن بازیکن آنها امیدوار بودند در offseason تجارت است اما در زمان تلاش برای انجام ترکیب اولیه خود را بدون جیمز روی زمین به فرمان.

در یک تیم است که دیگران را کوچک توپ کنوانسیون NBA ضعیف backcourt نیز یک نگرانی است. بدون یک مدافع سر سخت در Avery Bradley و پشتیبان گیری طبقه کلی در Rajon روندو (که می تواند بازگشت در یک ماه دیگر) آنها را مجبور به تکیه بر بازیکنان مانند Kentavious کالدول-پاپ و الکس کاروسو که حذفی فطرت است که عمدتا تست نشده و یا دیون پیشخدمت و J. R. Smith که خواسته شده را به مخلوط به سرعت.

با خطرناک نقطه نگهبانان مانند Damian Lillard, Ja Morant و, بله, ساق پوش, جوراب توپ به طور بالقوه پوشش در برابر آن backcourt در دور اول گارد بازی یک نقطه آسیب پذیری که لیکرز را به مقاومت در برابر.

که ممکن است چه دنی سبز به معنای زمانی که او گفت: از همه عوامل جیمز است او حداقل نگران است.

“شما می توانید او را پیدا کردن ریتم خود را هر روز در عمل” سبز گفت. “من به طور کامل انتظار می رود او را به عقب بر گردیم به جایی که او نسبتا به زودی بازی های یک زن و شوهر بازی ها. او خواهید بود فقط خوب است. بچه های دیگر هستند و بیشتر را دارد یک نگرانی نسبت به او.”

به برنده مسابقات قهرمانی لیکرز را به آب و چالش هایی که جدید ترین قهرمانان هرگز به نگرانی در مورد: پرسنل و کارکنان شده است که به طور چشمگیری کاهش; اقتباس فضاهای بازی که در آن آنها می توانند حتی دوش; تهدید که اخراج می تواند منجر به موجی از آسیب های بافت نرم; جداسازی از خانواده و دوستان خود.

هر تیم در حباب است که از طریق آن, اما ماندگار تا پایان است و به احتمال زیاد به یک فشار روانی شاید حتی بیشتر از فیزیکی.

که جسمی سوال — چقدر زمان می کند LeBron James اند — این است که همیشه یکی از مهم ترین برای لیکرز. و آنها امیدوارند هشت بازی در حال حاضر و شروع پلی آف خواهد بود که یک باند برای به چالش واقعی و بازگرداندن اعتماد به نفس است که خود را بهترین بازیکن است که هنوز هم در اوج قدرت خود است.

“این هشت فصل به طور منظم بازی که ما را در اینجا نیز کمک خواهد کرد که در گرفتن بدن من جایی که من به آن نیاز به وارد شدن به پلی آف” جیمز گفت. “من بسیار هوشمند گوش دادن به بدن من.”

هر کس دیگری خواهد شد گوش دادن بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*