لاگونا وودز روستایی, 100, است مقدار زیادی برای گفتن در مورد #MeToo جنبش

Jan مالر Elbaum در سال 1920 متولد شد, سال زنان در نهایت رای گیری در ایالات متحده و آشکارا این تلاقی مجموعه خود را در یک راه برای زندگی است.

“من برای اولین بار رای دادند و در سال 1941 و پس از آن در هر انتخابات به من می گفت:” Elbaum.

در حال حاضر در سن 100, سیاسی شور است و نه کاهش خواهد یافت.

“من یک دموکرات حقوق بشر و مدافع حقوق زنان حقوق همجنسگرایان. من در راهپیمایی و تلاش من شده اند یک فعال تمام زندگی من است,” او گفت:.

یک عضو از شهروندان نگران باشگاه لاگونا وودز روستای Elbaum است که به خوبی شناخته شده برای او فعالیت و حریص خوان زرنگ مربی عاشق هنر و مؤلف کتاب.

در ماه مارس به افتخار ماه تاریخ زنان این باشگاه برنامه های کمیته می خواستم به ارائه چکیده ای از یک کتاب در مورد زنان است. Elbaum ارائه شده به نقد و بررسی “او گفت: شکستن آزار و اذیت جنسی داستان است که به کمک آتش یک جنبش” توسط روزنامه نگاران تحقیقی Jodi Kantor و مگان Twohey. او با شوق و ذوق تایید شده توسط کمیته عضو و دوست مارگارت پرلمن 101 که گواه است که او تا به حال چند #MeToo لحظات خود را.

Elbaum را نقد کنید در اصل مجموعه ای برای ماه مارس اما موکول به دلیل بیماری همه گیر در حال حاضر پخش یک بار در کانال تلویزیونی ایجاد کرد 6 در جولای 29 و تکرار خواهد شد در 1 p. m. Aug. 5. آن را نیز در دسترس در یوتیوب همراه با دیگر شهروندان نگران برنامه نویسی.

  • Jan مالر Elbaum, 100, ساخته, پنجره های شیشه ای رنگی و آموزش رنگ آمیزی شیشه ای ساخت در لاگونا وودز ایجاد کرد. به سمت راست پنجره اول او تا کنون ساخته شده است. (عکس دانیلا والش)

  • Jan مالر Elbaum را بررسی, “او گفت: شکستن آزار و اذیت جنسی داستان است که به کمک آتش یک جنبش” توسط روزنامه نگاران تحقیقی Jodi Kantor و مگان Twohey خواهد بود پخش کرد تلویزیون کانال 6 در 1 p. m. Aug. 5. (عکس دانیلا والش )

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • سلام از “صلح” و “شالوم” تعبیه شده در طراحی Jan مالر Elbaum جلوی درب. Elbaum ساخته شده ویندوز. (عکس دانیلا والش)

  • Jan مالر Elbaum در سهولت در اتاق نشیمن خود را. (عکس دانیلا والش) n

در ابتدا Elbaum گفت: او در این کتاب کمی گیج کننده است به دلیل آن آشفته بازار از اطلاعات بود اما به زودی کشیده شده است.

“من واقعا به این کتاب چون من عاشق رمز و راز داستان,” او گفت:.

او تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط نویسندگان’ ابتکار در پیدا کردن منابع و بخش توصیف وقایع مربوط خوار فیلم مغول Harvey Weinstein.

منتشر شده در سپتامبر سال 2019 به حدود 300 صفحه کتاب ویترین تحقیقی تلاش های خبرنگاران که در مصاحبه های شناخته شده بسیاری از بازیگران و صنعت فیلم زنان که صحبت در مورد خود و تضعیف روحیه تجارب با Weinstein. اتهامات شامل ناخواسته اتوبوس و درخواست و ارائه می دهد از ماساژ و زنای دهان به آشکار تجاوز به عنف.

این کتاب همچنین به کنکاش زنان حساب از آزار و اذیت جنسی, اجبار و تجاوز به عنف توسط برخی از مردان قدرتمند در اماکن اعم از سرگرمی های جهان در سالن عدالت.

پس از این کتاب بیرون آمد بسیاری از زنان جلو آمد با داستان های خود را و کمک کرد که سوخت, بحث در مورد آزار و اذیت جنسی و عدم تعادل قدرت در صنایع سرگرمی و دیگران Elbaum گفت. نویسنده برنده جایزه پولیتزر برای خدمات عمومی.

“کارآگاه بزرگ کار می کنند. آنها سزاوار پولیتزر” گفت: Elbaum اذعان کرد که او تا به حال سهم خود را از #MeToo تجارب در طول سال به عنوان یک بازیگر مشتاق, نوجوانی, دانشجو, و ارتش enlistee در طول جنگ جهانی دوم است.

حالات شرح داده شده توسط کانتو و Twohey چیزی جدید — چه چیزی جدید است که مردم در نهایت صحبت کردن علنی در مورد مسائل او گفت:.

“وجود نداشته است هالیوود شایعات پس از سکوت فیلم با زنان مجبور به رضایت به مردان اگر آنها می خواستند به کار” Elbaum گفت. “Weinstein یکی از اولین بار بود که علنا در معرض. قدرت همیشه در بالای صفحه.”

در کالج Elbaum انجام شده در تئاتر محصولات و امیدوار به حرکت به حرفه ای تئاتر گیگابایت است.

“من بازی شکسپیر قهرمانان, ژولیت, Desdemona بلکه انجام شده در بیشتر, معاصر, نقش,” او به یاد می آورد.

اما حرفه ای نقش او را فراموش. نیمکت ریخته گری یک واقعیت بود که او را سوار به دور از حرفه ای در تئاتر, او گفت:. “اگر شما نمی همکاری شما نیست،”

او تصمیم گرفت تا برای آموزش عالی درآمد لیسانس خود را در سال 1939 و کارشناسی ارشد در سال 1940 از دانشگاه نیویورک در رشته ادبیات انگلیسی و تاریخ قرون وسطی. او همچنین دریافت مدرک پایان دوره از دانشگاه یهودیت در سال 1957.

طول کانال 6 تلویزیون ارائه Elbaum بازگو چگونه او گریختم درنده, groped, اساتید و قلدری دانش آموزان پسر که روشن ساخته است که آنها نمی خواهند در کلاس های خود را.

“آنها یا توهین و یا تهدید شما,” او گفت:.

بی واهمه او در ادامه برای تبدیل شدن به یک مربی با استعداد علاقه عمیق در دین و هنر است.

در سال 1942 Elbaum داوطلب خدمت سربازی در ارتش و خودش را در تگزاس که در آن او مستقر مهارت های خود را به عنوان یک ژامبون اپراتور رادیو. او به یاد می آورد که سرهنگ مسئول برگزار تار انداز از زنان مشغول به کار است.

“شرایط بودند به طوری که از اصل 54 زنان کمکی ارتش و سپاه (WAACS) enlistees تنها هفت re-داوطلب خدمت سربازی” او به یاد می آورد. “آنها با ما برخورد کشید.”

از 1942-46 او به عنوان معاون اداری به دریاسالار مسئول 11th, دریایی, منطقه, طبقه بندی غیر نظامی و کارمند.

او دوست داشت کار خود را در بر داشت اما خودش جاسازی شده در یکی دیگر از “پسران پسران” دن.

“ما تا به حال یک ستوان که لمس و برداشت تحت فشار قرار دادند و باریکش — هر کسی که حتی از راه دور جذاب” Elbaum گفت. “نتیجه: اگر چه زنان شکایت کرده بود در مورد antics او ارتقا به سرهنگ فرمانده و ارسال به واشنگتن است.”

در سال 1947 در سن 27 او ازدواج موری “موریس” Elbaum که او عشق را به عنوان یک Mensch. در طول 64 سال از ازدواج این زوج مطرح شده شش فرزند استقبال هشت نوه و شش نوه بزرگ و دو بزرگ و نوه. موری در گذشت در سال 2010.

زن و شوهر نقل مکان کرد و به آنچه پس از فراغت جهان در سال 1986. اما اوقات فراغت برای زن و شوهر به معنای کار و مشارکت جامعه. تدریس بازنشسته دوره های شمارش در میان Jan مالر Elbaum بسیاری از دستاوردهای. فکر می کنم هنر (شیشه و دیگران) کلاس ها و آموزش دروس دینی مانند کتاب مقدس و ادبیات کتاب مقدس قهرمانان و قهرمانان است. او سرامیک رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای و پیچیده الهام گرفته از طرح های گلدوزی شده اند و الهام بخش به هنرمندان همکار که Clubhouse چهار خانه.

در عین حال او توصیف یک ازدواج شاد و بالا بردن محبت و موفق خانواده به عنوان بزرگترین شادی است. و شاید به طور مستقیم سایهای روح زمان بار او گفت: “من مطرح بچه ها به رنگ کور.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*