لاگونا بیچ است که نام یکی از ترین کشور “جذاب” شهرهای ساحل

این جمع دور coves های و غارها است که شما را احساس شما در یک راه دور از ساحل. هتل و عجیب و جالب کنار دریا و academist:: دانشجویان; tidepools به کاوش و هنر فرهنگ به خیس کردن.

لاگونا بیچ غنی با جذابیت – و به نظر می رسد دیگران به توافق برسند.

در لیست خود را از این کشور 30 “جذاب ترین” شهرهای ساحل Travelmag.com ذکر شده در لاگونا بیچ در میان آن تراکم بالا, بر اساس یک نظرسنجی از بیش از 500 سفر نویسندگان و وبلاگ نویسان و عکاسان و صنعت و حرفه ای که به نام پنج, ساحل, شهرهای آنها در نظر گرفته به بیشترین جذابیت و کلی تجدید نظر شود.

به منظور در نظر گرفته شده برای لیست شهر تا به حال به جمعیت کمتر از 30000 نفر.

یک مرد دست و پا زدن تخته کردن Laguna Beach, CA گذشته ممکن است. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“بسیاری از مردم خواهد شد در حال حاضر شنیده کالیفرنیا لاگونا بیچ” مجله می نویسد. “تفریحگاه ساحلی شهر شده است تنظیم برای درام و واقعیت تلویزیون نشان می دهد در گذشته و به لطف نزدیکی به لس آنجلس بوده است به نام خانه توسط مشاهیر از تمام طبقات جامعه از جمله Buzz Aldrin, John Steinbeck, Bette Midler و حتی وارن بوفه.

“این خود استادانی هنرمند مستعمره یک کمی از همه چیز: نارنجی کشور جذابیت نخست گشت و گذار در سواحل ساحلی پیاده روی مسیرهای پیاده روی و برخی از سواحل شگفت انگیز با حمایت پایین صخره است که پنهان کردن عجیب و غریب, boulder, قوس و حتی یک حماقت به نام دزدان دریایی برج.”

همچنین ساخت برش برای مجله لیست از کالیفرنیا شد کارمل-by-the-Sea و کاپیتولا.

برای نتایج کامل این نظر سنجی به: travelmag.com/articles/beach-towns-usa/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*