Inglewood شهردار سابق, دوست دختر می خواهد 12 میلیون دلار پس از فروپاشی شلیک

دوست دختر سابق از شهردار James T. ته جونیور خواستار است 12 میلیون دلار از شهر برای یک اتهام غیر قانونی فسخ در اواخر سال 2019 با توجه به ادعای خسارت ثبت شده در ماه گذشته.

کالیفرنیا منتشر شده است که ادعا می کنند از طریق یک درخواست سوابق چهار روز پس از Inglewood شورای شهر رای به رد آن. مدعی باید فایل طرح دعوی در دادگاه ظرف شش ماه از این ادعا را رد و وکلای مدافع برای ملانی McDade شهردار سابق دستیار اجرایی باید نشانه های آنها به طور کامل قصد انجام این کار است.

در این ادعا McDade وکلای محرمانه ته انتقام در برابر او برای پایان دادن به هشت سال رابطه با از بین بردن تکالیف که upped او پرداخت و با حذف او از جلسات اجرایی. او بعدها او را فسخ هنگامی که او کاهش یافته است به عقب بر گردیم با هم این ادعا متحده است.

McDade بیشتر مدعی ته berated او در مقابل سایر کارکنان و من کاین او پس از فروپاشی نشان می بنابراین اغلب که او مظنون سابق سانتا مونیکا رئیس پلیس قرار داده بود یک دستگاه ردیابی وسیله نقلیه خود را. دیگر کارکنان دوری McDade هر زمان که او سقوط کردن از شهردار فیض با توجه به این ادعا است.

“شهردار خود را افزایش آزار و اذیت او در کار هر زمان که او حسادت خشم ناشی از او را به شک خانم McDade علاقه یک مرد دیگر و یا اگر او او را تکذیب کردند جنسی توجه او خواستار” نوشت وکیل او کارل داگلاس بود که در دفاع تیم که به نمایندگی O. J. Simpson در مورد قتل.

شهر اختلافات اتهامات

میرا Hashmall یک وکیل به نمایندگی از این شهرستان گفت: Inglewood “قاطعانه رد اتهامات” از McDade. سابق معاون هرگز رد اتهامات که منجر به فسخ با وجود داشتن فرصت برای انجام این کار Hashmall گفت.

“هیچ یک از این اتهامات تا کنون اثبات آنها کاملا بی اساس” Hashmall گفت. “خانم McDade خودش هرگز به جلو آمده با چیزی جز خالی شعارهای به حمایت از این اتهامات است. چه واقعی شواهد نشان می دهد که فاسد رفتار در بخشی خود را.”

McDade مدعی رابطه او آغاز شده با شهردار در سال 2010 در حالی که او مشغول به کار بود در مبارزات انتخاباتی خود برای شهردار. او در استخدام خود را به عنوان معاون اجرایی پس از او در سال 2011. هر چند او به عنوان هرگز منعکس شده آن هر دو McDade و شهرستان ها می گویند او در مسئولیت های اضافی شبیه به یک دستیار شهرستان, مدیر, در سال های پس از آن. او در مجموع پرداخت و مزایای شروع به پریدن کرد از $132,000 در سال 2014 به $342,000 در سال 2018 با توجه به پایگاه داده پرداخت.

McDade شده و در مرخصی اداری در ماه جولای سال 2019 و اخراج در پایان سال است. Inglewood را فسخ نامه او را متهم به نقض شهر سیاست برای استفاده از کارکنان برای کارهای شخصی از جمله برای کمک به او را با پر کردن یک وام مسکن. همچنین مدعی او متقلبانه جعلی یک جایزه چک به خودش تر به نظر می رسد ثبات مالی به قرض دهنده.

‘سمی, vitrolic’ اتهامات

شهرستان مدیر آرتی زمینه که تصمیم به آتش McDade قبلا به نام اتهامات علیه شهردار “افترا آمیز” و توصیف آنها به عنوان “venomous, vitrolic و رنگی اظهارات” که تا به حال هیچ ارتباط به McDade را فسخ است. او گفت: هیچ شواهدی از “چیزی جز یک رابطه رضایت” و اشاره کرد McDade فایل نیست هر گونه شکایت علیه شهردار تا پس از او قرار داده شد ،

ژوئیه 29 نامه رد این ادعا می گوید رسیدگی به McDade شروع با یک کارمند شکایت.

“به طور خاص خانم McDade داشت و بدرفتاری با اقتدار و تلاش برای فشار زیردستان خود را برای شرکت در تلاش برای دستکاری در اسناد و مدارک مالی و تحریف شهرستان سوابق” اظهار نامه امضا شده توسط کارمند شهرستان ایوان هورتون. “این تحقیقات همچنین نشان داد که خانم McDade بحیث یک طرح به اختلاس بودجه شهرستان, مشاوره فردی به تحریف شهرستان سوابق حقوق و دستمزد و نقض شهرستان پیمانکاری قوانین است.”

این شهر نامه مدعی “McDade هرگز رد درگیر شدن در رفتار نامناسب” با وجود “فرصت های متعدد” به رد اتهامات.

کشیدن زن ‘از طریق گل’

در یک مصاحبه McDade وکیل گفت: او قصد دارد برای از بین بردن این شهرستان را توجیهی برای شلیک McDade در دادگاه و اجازه دهید یک هیئت منصفه تعیین حد کامل از شهردار آزار و اذیت جنسی..

“همه آنها می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به کشیدن این زن از طریق گل,” او گفت:. “ما انتظار داریم که ما آماده هستیم برای که و زمانی که همه از کشیدن انجام شده است ما را ببینید که چگونه آن را به پایان می رسد.”

در این ادعا داگلاس مدعی شهردار پیشگام “false اتهامات علیه او و متهم او را از انجام کارهایی که او و دیگر کارکنان شهرستان انجام شده بود برای سال بدون هر کسی که پنبه حلاجی چشم.” شهر “به تصویب رساند و چشم پوشی” ته’ آزار و اذیت جنسی, سوء استفاده, تلافی و افترا با شلیک او و سپس دفاع از شهردار او نوشت.

شلیک خراب McDade شهرت او شده است قادر به پیدا کردن کار پس از ختم این ادعا متحده است. این ادعا خواسته $259,401 برای از دست دادن درآمد $4.5 میلیون در کل خسارت $1.5 میلیون به 2 میلیون دلار در هزینه وکیل و 5 میلیون دلار خسارت تنبیهی.

در مصاحبه با داگلاس پیشنهاد آینده خود را دادخواهی ممکن است شامل اتهامات از کارکنان دیگر نیز هست. او گفت که او آورده استخدام وکیل Maryann گالاگر بر روی صورت خود را به عنوان شرکت مشاور در آماده سازی برای یک نبرد همه جانبه.

“به عنوان من همچنان به تحقیق من به دولت من یادگیری نگران کننده اطلاعات تقریبا هر روز در مورد فساد و قوم و خویش و راه است که در آن شهردار دولت غرق ویران بیش است که کل ساختمان را تحت تأثیر افراد خوب از Inglewood” داگلاس گفت. “زمانی که تمام حقایق این و موارد دیگر بیرون آمدن یک تغییر در رهبری تبدیل خواهد شد آشکار است.”

او کاهش یافته است به شرح موارد دیگر.

Inglewood شهردار James T. ته جونیور (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

تاریخچه از آزار و اذیت جنسی متهم

این ادعا مدعی ته “تاریخچه ای از درگیر شدن در آزار و اذیت جنسی با زن تابع کارکنان” اما این شهر رهبری موفق به آن را بررسی کند و یا دیگر سوء استفاده از قدرت است. McDade ادعای مدعی ته کارگردانی او به “تنظیمات را به دوستان خود و همکاران با شهرستان شغل و مزایای و همچنین در تعامل با دیگر فعالیت های مشکوک مربوط به سوء استفاده از بودجه شهرستان.”

Hashmall گفت: هیچ دیگر کارکنان باید در زمینه ادعا می کند در برابر ته و او را متهم به داگلاس از تلاش برای صحبت کردن در مورد او بدون ارائه شواهد و مدارک.

“است که گریه به دور از واقعیت به نظر من,” او گفت:.

در سال گذشته McDade به طور قابل توجهی تغییر شهادت او در یک طرح دعوی در دادگاه متهم ته فریب Madison Square Garden مدیران به از دست دادن زمین است که در حال حاضر میله میله برای لس آنجلس کلیپرز عرصه است. در رسوبات, McDade در ابتدا گفت که او می دانست هیچ چیزی در مورد اتهام طرح. اما پس از او قرار داده شده بر ترک او recanted و اصلاح بیش از 100 پاسخ نشان می دهد او حاضر به ارائه آسیب رساندن به مدارک و شواهد علیه او ،

او هرگز فرصتی برای شهادت دادن در دادگاه ، MSG و کلیپرز حل و فصل پرونده پس از تیم بسکتبال صاحبان خریداری فروم برای 400 میلیون دلار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de