Huawei trumps سامسونگ برای زمان 1st در جهانی گوشی های هوشمند بازار

دهلی نو جولای 30 : با وجود این ما محدودیت های تجاری Huawei سرنگون سامسونگ و اپل برای تبدیل شدن به رهبر در محموله های گوشی های هوشمند در سطح جهان در سه ماهه دوم سال 2020 یک گزارش جدید گفت: در روز پنج شنبه.

آن را نشانه سه ماهه اول در نه سال است که یک شرکت دیگر از سامسونگ یا اپل باعث شده است تا بازار است.

Huawei حمل 55.8 میلیون دستگاه پایین 5 درصد (در سال) در Q2. دوم قرار می گیرد, Samsung حمل 53.7 میلیون گوشی 30 درصد سقوط در برابر Q2 2019 با توجه به تحقیقات بازار شرکت Canalys.

“این یک نتیجه قابل توجهی است که چند نفر را پیش بینی کرده اند که از یک سال پیش گفت:” تحلیلگر ارشد بن استانتون.

“اگر آن را برای Covid-19 آن رخ نمی داد. Huawei گرفته شده استفاده کامل از اقتصادی چین به بازیابی دوباره خود را گوشی های هوشمند کسب و کار” استانتون در بیانیه ای گفت.

سامسونگ بسیار کوچک حضور در چین با کمتر از 1 درصد سهم بازار دیده است و هسته آن در بازارهای مانند برزیل و هند و آمریکا و اروپا ویران شده توسط شیوع بیماری و پس از آن مستندات.

Huawei است که هنوز هم موضوع را به دولت آمریکا محدودیت های که باید خفه کسب و کار خود در خارج از سرزمین اصلی چین است.

خود را در خارج از کشور حمل و نقل کاهش یافت و 27 درصد در Q2 اما این رشد کرده است به تسلط خود در بازار داخلی تقویت آن چینی محموله 8 درصد در Q2 و آن را در حال حاضر به فروش می رساند بیش از 70 درصد از گوشی های هوشمند خود را در سرزمین اصلی چین است.

چین پدید آمده قوی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با کارخانه بازگشایی توسعه اقتصادی مداوم و کنترل شیوع بیماری های جدید.

“مصرف وهله اول بسیار مهم است برای Huawei” گفت: Canalys تحلیلگر Mo جیا.

“این است که از جان گذشته به نمایش گذاشتن آن قدرت نام تجاری به مصرف کنندگان داخلی جزء تامین کنندگان و توسعه دهندگان. آن نیاز به آنها را متقاعد به سرمایه گذاری و پخش خواهد شد پیام موفقیت خود را دور و گسترده در ماه های آینده” جیا اضافه شده است.

اما آن را سخت خواهد بود برای Huawei برای حفظ آن منجر شود در دراز مدت.

“آن عمده شرکای کانال در مناطق کلیدی مانند اروپا به طور فزاینده ای با احتیاط از اعم Huawei دستگاه در کمتر از مدل و آوردن در مارک های جدید برای کاهش خطر. قدرت در چین به تنهایی نمی خواهد به اندازه کافی برای حفظ Huawei در بالا هنگامی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند” توضیح جیا.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*