تاریخی ساحل مسافرخانه عوض مصوب لاگونا بیچ شورای توسعه دهنده باعث می شود امتیازات

برنامه ای برای عوض کردن افسانه ساحل مسافرخانه در لاگونا بیچ یک بار خانه را به یاد بوم بوم اتاق در حال حرکت رو به جلو پس از نزدیک به 17 میلیون دلار به پروژه slogged برای مدت پنج سال از طریق شهرستان فرآیندهای گذشته و ساکن مخالف است.

اما پیشرفت می آید در هزینه.

صاحب کریس Dornin که خریداری ملک برای 11 میلیون دلار در سال 2013 توافق کردند که به کوچک یک پیشنهاد پشت بام عرشه به همراه چند تن از دیگر امتیازات در طول چهار شنبه, جولای 28, شورای شهر نشست.

این پروژه خواهد شد و ساختمان آن در سال 1927 استعماری اسپانیا احیای سبک آن یکی از قدیمیترین هتل ها در لاگونا بیچ. مسافرخانه که پس از درو از مشاهیر قدیمی هالیوود و خانه دور از خانه برای تفنگداران دریایی پس از جنگ جهانی دوم است که در یک 8,500 فوت مربع ملک که از امتداد ساحل جنوبی بزرگراه ها و جاده های کوهستانی به پرتگاه مشرف به اقیانوس است. خرس پرچم Fish Co سریع-بازی گاه به گاه رستوران و ماهی بازار را بیش از این فضا بود که پس از این رونق ،

پشت بام عرشه بحث برانگیز ترین بخش از پروژه با نزدیکی ساکنان آن خواستار خارج از مقیاس محله و گفت: این اصل اضافه شده یک سوم داستان.

“همه مشاهده این به عنوان یک فشار و شلوغی Casa Del Camino, موزامبیک و Skyloft,” Dornin است که ساکن در شهر گفت: در اشاره به سه نفر دیگر از سقف بالا و خواص در شهر است. “این است که نمی خواهید به نگاه مانند آن است. آن را به روی عموم باز.”

او موافقت کرد به مقیاس و پشت بام عرشه مورد سوم به 2500 فوت مربع.

این هتل دارای 24 اتاق به همان تعداد آن را تا به حال از 1930s. برنامه ریزی شده پشت بام تنها در دسترس برای مهمانان هتل که در حداکثر خواهد بود کمتر از 100 نفر است.

Dornin نیز پرداخت $69,000 به جای ایجاد سه اضافی و فضاهای پارکینگ گفتن این شورا وجود دارد هیچ جایی برای ارائه اضافی پارکینگ است که در حال حاضر در تقاضا در این منطقه است.

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده ساخت و ساز می تواند شروع در 18 ماه.

روز سه شنبه شورای شهر تصویب شرح زیر است هزاران شهر بررسی ابتدا در سال 2015 زمانی که طرح مرمت اول رفت و به کمیته میراث و سپس به کمیسیون برنامه ریزی. در هر توقف این پروژه بررسی شد سه بار. در سال 2017 کمیسیون برنامه ریزی را تکذیب کرد این پروژه است.

آن را به دادگاه تجدید نظر به شورای شهر و در سال 2018 این شورا وظیفه دو نفر از اعضای خود را برای دیدار با Dornins خود معماران و یک گروه از همسایگان در Gaviota خیابان که استخدام یک وکیل به نمایندگی از نگرانی های خود را.

این پروژه اخیرا برگشتم به شورای شهر در ژوئن اما یک تصمیم بود تحت فشار قرار دادند به این ماه به دلیل برخی از آخرین لحظه تغییر میکند.

بسیاری از شنبه شب 26 زبان عمومی بودند در مخالفت با این پروژه هر چند این شورا همچنین دریافت نزدیک به 200 ایمیل با 74 نفر مخالف و 126 نفر به نفع.

برخی از منتقدان گفت: Dornin شد بهره برداری از تاریخی نقاط ضعف و نام این پروژه یک تحول کامل و نه بازسازی. آنها همچنین شکایت از تاثیر بالقوه در جامعه از پارکینگ جمعیت و سر و صدا و نمایش ها در حال پنهان پشت بام عرشه.

“ساختمان نیاز به دوباره و ما نیاز به آن را خاموش پرتگاه” گفت: resident علامت سخن بی معنی وبیهوده. “این بیش از حد از یک بار در محله و عمومی است. من آرزو می کنم شما را در انجام تحقیقات خود را.”

اما سیندی Shopoff که زندگی سراسر از پروژه هیجان زده بود در مورد عوض کردن و گفت: زندگی در یک محیط شهری می آید با داد و بیداد, مانند سطل زباله خواهد شد که برداشت درست در مقابل خانه اش.

“من احساس می کنم نا امید عرشه در دسترس نخواهد بود به او گفت:” در حالی که اصرار شورا به تصویب این طرح است. “من خواهید بود.”

در یک نقطه این پیشنهاد شامل یک استخر یک مشروب فروشی-اغذیه فروشی و فروشگاه های خرده فروشی به جای مجاور ساحل Liquor store. به جای استخر منتقل شده است به کاروانسرا پشت بام.

شورای شهر است که انتظار می رود در ماه سپتامبر به نظر تاریخی نوسازی liquor store ملک برای اضافه کردن یک کافی شاپ و فضاهای اداری.

به عنوان بخشی از توافق با این شورا در روز سه شنبه برنامه ای برای بازگشت تاریخی ساحل مسافرخانه نشانه ها به پشت بام جایی که آنها یک بار قابل مشاهده در دهه 1930 را بازبینی شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*