Fauci هشدار 4 متحده به COVID-19 گسترش تحت کنترل

واشنگتن جولای 30 : Anthony Fauci آمریکا’ top بیماری های عفونی, متخصص هشدار داده است که ایالات اوهایو و تنسی و کنتاکی و ایندیانا نیاز به COVID-19 گسترش تحت کنترل و یا خطر تماشای نرخ انتقال خارج شدن از کنترل است.

در مصاحبه livestreamed در ABC News’ Instagram در چهارشنبه Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران یک روز زودتر تحویل او هشدار به آمریکا’ فرمانداران در تماس تلفنی روز سه شنبه, گزارش, Xinhua news agency.

اوهایو و تنسی و کنتاکی و ایندیانا در میان این کشورها شروع به نشان می دهد ظریف در افزایش “درصد مثبت” — درصد از کل آزمون با نتایج مثبت او اضافه شده است.

است که “یقین اشاره است که شما ممکن است گرفتن به مرتب کردن بر اساس همان مشکل با آن است که ایالات جنوبی رو به دردسر با” او گفت:.

Fauci گفت که او و دبورا Birx — کاخ سفید هماهنگ کننده در coronavirus نیروی کار — “ساخته شده نقطه” در تماس با فرمانداران است که این کشورها نیاز به فشار ساکنان به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از, جمعیت, جلوگیری از میله و دست بشویید.

“اگر ما که امیدوارم ما جلوگیری متعدد کشورهای دیگر از تبدیل شدن درست مثل ایالت های جنوبی” او گفت:.

Fauci همچنین گفت: در MSNBC که پایبندی به پنج اصل می تواند کمک به جلوگیری از coronavirus موج اتفاق می افتد در کشورهای از جمله جهانی پوشیدن ماسک اجتناب از جمعیت فیزیکی فاصله حداقل شش فوت معمولی بهداشت دست و اجتناب از میله و یا بسته شدن آنها را که در آن ممکن است.

“اگر ما شروع به آغاز و نه پایبندی به پنج اصل اشاره کردم” Fauci گفت: “آنچه ناچار است برای رفتن به اتفاق می افتد این است که کشورهایی که هنوز دچار مشکل خواهد شد به احتمال زیاد به مشکل دریافت کنید.”

Fauci هشدار آمد به عنوان ما’ COVID-19 تعداد مرگ پیشی گرفته است 150,000.

همانطور که از پنج شنبه به ما اختصاص جهان بالاترین تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر در 4,424,806 و 150,676 ترتيب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*