Bhumi Pujan: Ram, Mandir, کشیش, 16 پلیس در بر داشت کرونا مثبت

ایودیا: پیش از Ram Mandir Bhumi Pujan رویداد یک کشیش همراه با شانزده امنیتی پلیس در بر داشت کرونا مثبت است. نارندرا نخست وزیر و دیگر 50 VIPs حضور در این مراسم که جایی در آگوست 5.

به عنوان در هر تریبون اعتماد معبد تایید اخبار و اطلاع داد که Bhumi Pujan برگزار خواهد شد در میان تدابیر شدید امنیتی. کشیش پلیس و 200 دیگران خواهد بود بخشی از این رویداد.

کشیش دیگر همراه با رئیس کشیش Satyendra دس یافت شد منفی. در جولای 24, تا وزیر یوگی Adityanath سفر کرده بود رم Janambhumi پیچیده برای ارزیابی آماده است.

ایودیا: اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath ارائه می دهد نماز به خداوند رم در رم Janmabhoomi پردیس در ایودیا شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (PTI عکس) (PTI25-07-2020_000133B)

که همه دعوت می شوند ؟

NDTV در گزارش خود امروز گفت: “یک helipad آماده است 3 متر دور از Janambhumi سایت”. لعل کریشنا Advani, Murali منهر جوشی و رهبران ارشد مانند Uma Bharti, Vinay Katiyar, Sadhvi Ritambhara همه دعوت شده است.

Grand تهیه

یوگی Adityanath انتظار می رود که دولت به رول از پروژه های انکشافی به ارزش نزدیک به 500 تومان کرور روپیه در این روز است. همچنین رم Mandir پروژه اعلام خواهد شد.

بنیاد سنگ از پروژه های جدید به ارزش 326 تومان کرور روپیه خواهد بود گذاشته به مناسبت در حالی که دیگر با این نسخهها کار به ارزش 161 تومان کرور روپیه خواهد شد اختصاص داده شده به مردم است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*