کوچکتر شیوه های پزشکی رایگان دریافت ماسک و دستکش و روپوش در هوندا سنتر رویداد

یک درایو-از طریق توزیع رایگان پزشکی-درجه حفاظت فردی تجهیزات برگزار شد در پارکینگ هوندا مرکز در روز سه شنبه, جولای 28.

سازماندهی شده توسط اورنج کانتی انجمن پزشکی و Altais این رویداد با هدف ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران با تجهیزات لازم برای کمک به بازگشایی دفاتر خود را در حالی که با خیال راحت مطیع coronavirus محدودیت.

اگر چه بسیاری از کارگران پزشکی دریافت رایگان تجهیزات – همچنین به عنوان شناخته شده PPE – از کارفرمایان خود را, برخی از پزشکان که کار دفاتر کوچکتر یا خصوصی شیوه باید برای پیدا کردن منابع خود را.

“PPE است در چنین تقاضای بالایی است و ما می دانیم که وجود دارد یک مقدار محدود بنابراین آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر دریافت به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است” کالیفرنیا انجمن پزشکی سخنگوی یعقوب Greenstein گفت.

  • Paul Stanley از بوسه انجام در ارواین مراتع آمفی تئاتر در سال 2014.

  • جاشوا بل performss با آکادمی سنت مارتین در این زمینه است.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • UCLA گارد برایس الفرد خراب می شود توسط کنتاکی گارد چارلز ماتیوز در طول نیمه اول از پنج بازی در Pauley غرفه.

  • ریچارد Hines, یک خانم 62 ساله بی خانمان کهنه سرباز چپ و راهنمای کوین Kaltenbach دیده بانی نوعی بالون هوایی کوچک آشیانه در توستین برای جانبازان خدمات. به عنوان بخشی از اکتبر اورنج کانتی ایستادگی کردن صدها نفر از داوطلبان تبدیل آشیانه به طور موقت اردوگاه نظامی برای بی خانمان جانبازان با یک ظرف غذا سالن برای خوردن چادر سربازخانه برای خواب پلاس, دوش, پزشکی, مراقبت از مو کاهش, مشاوره حقوقی, و خیلی بیشتر. خواندن داستان

هر بسته داده را شامل 350 N95 ماسک 2,000 فولاد, ماسک از 2000 جفت دستکش, 100 لباس و 50 چهره سپر که خریداری شد با بودجه دولت است. حدود 5000 $به ارزش تجهیزات در یک جعبه است که به اندازه کافی به گذشته برای دو ماه اگر درست استفاده شود با توجه به انجمن.

هر بهداشت و درمان کارگر در خط طولانی از اتومبیل هوندا Cener روز سه شنبه تا به حال به ثبت نام از قبل و با معیارهای خاصی برای دریافت تجهیزات. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با 50 یا کمتر کارکنان واجد شرایط به انتخاب کنید تا رایگان منابع از یکی از بسیاری از پاپ آپ درایو-throughs پزشکی انجمن در حال برگزاری است.

Greenstein گفت: سه دوجین درایو-از طریق حوادث برگزار خواهد شد در هفته های آینده در سراسر جنوب کالیفرنیا.

در هر رویداد قابل ملاحظه تعداد داوطلبان انجام همه چیز را از جمله راه اندازی هدایت ترافیک و بارگذاری منابع به هر وسیله نقلیه ساخت درایو-از طریق سریع و کارآمد می روند.

تمام داوطلبان بسیاری از آنها کودکان از پزشکان آموزش دیده در اقدامات ایمنی و اطمینان از حق مردم در حال گرفتن تجهیزات.

اورنج کانتی, انجمن پزشکی, مدیر اجرایی جیم پترسون گفت: داوطلبان حیاتی برای موفقیت درایو-از طریق توزیع حوادث.

هر چند CMA و OCMA شده اند در اطراف برای بیش از 100 سال این اولین بار است که این سازمان انجام داده اند چیزی شبیه به این, اما مقامات امیدوارم که آن را می توانید در ادامه تا زمانی که تقاضا وجود دارد.

Atashi مندل که در هیئت اورنج کانتی انجمن پزشکی گفت: او به طور داوطلبانه برای کمک به توزیع تجهیزات حفاظتی به دلیل آن است که به شدت لازم برای جامعه پزشکی در حال حاضر.

“زندگی و کار از طریق این بیماری همه گیر شده است و احتمالا چالش برانگیز ترین زمان برای من و همکاران من است که ما را همیشه ببینید” مندل گفت.

هر چند او دریافت ماسک و دستکش و حفاظت در کار او وجود دارد همیشه تقاضا نه تنها از بهداشت و درمان کارگران و بیماران بلکه هر کسی که به آنها نیاز دارد.

“هر یک از اعضای جامعه یک فرصت واقعی در اینجا به مشارکت مثبت با در نظر گرفتن این مسئولیت برای خود و حفاظت از هر یک از دیگر با پوشیدن ماسک های خود و انجام مناسب بهداشت دست” مندل گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*