واقعی دیاز آزمون COVID-19 مثبت جلوتر از شهرستان برخورد

مادرید, جولای 28 : غول اسپانیایی رئال مادرید در روز سه شنبه تایید کرد که مهاجم Mariano دیاز آزمایش مثبت برای COVID-19 زیر آخرین دور از آزمونهای انجام شده توسط این باشگاه در روز دوشنبه ،

اخیرا تاج LaLiga برندگان نشان داد که 26 ساله است و قرار است خود را به زیر خود انزوا در خانه اما همچنین اظهار داشت که او همچنان در سلامت کامل’.

“پس از COVID-19 آزمایشات انجام شده دیروز در اولین, تیم, فوتبال توسط رئال مادرید پزشکی و خدمات ما بازیکن Mariano آزمایش مثبت” رئال مادرید در بیانیه ای گفت: آپلود شده در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

“این بازیکن در سلامت کامل است و مطابق با این پروتکل از انزوا در خانه” به آن اضافه شده است.

دیاز را تست مثبت می آید تنها چند روز قبل از رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا در برابر منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد در تاریخ 7 اوت.

رئال در حال حاضر انتهایی 1-2 در دور 16 خود را زیر پا برای اولین بار شکست در سانتیاگو برنابئو قبل از coronavirus توقف در ماه مارس است.

این احتمال وجود دارد که 22 ساله صربستانی مهاجم لوکا Jovic خواهد شد برخی از نقش بازی در پتانسیل فقدان دیاز در مقابل شهر است. او تنها بخش کمی نقش در لیگ پیروزی در این فصل پس از تامین امنیت یک حرکت از اینتراخت فرانکفورت در تابستان نقل و انتقالات.

ستاره مهاجم کریم بنزما را پس رهبری خط در برخورد بوده است نیروی واقعی نیروی عظیم منهدم کننده در این فصل است. او به ثمر رساند 21 گل در لیگ برای کمک به تیم خود را برنده اول LaLiga عنوان پس 2017 و 34 کلی.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*