مسافر می میرد راننده بعد از تصادف در بیمارستان بستری 5 آزادراه در آناهایم

یک نفر کشته و دیگری در بیمارستان بستری شد و پس از یک خودرو ناودان به یک قطب در 5 آزادراه در آناهایم در دوشنبه, جولای 28.

تصادف رخ داده در حدود 7:40 بعد از ظهر بین Brookhurst و اقلیدس خیابان آناهایم آتش و نجات گردان ارشد تیم Sandifer گفت. اولین پاسخ مواجه می شوند دو نفر در یک شورولت سدان که زده قطب حمایت از یک آزادراه ثبت نام.

26-در سال راننده ماشین بود با عجله به یک مرکز تروما. 19-در سال مسافری از باشگاه بود “بسیار گرفتار در خرابه” Sandifer گفت.

یک آتش نشان دیده می شد دروغ گفتن بر روی کاپوت خودرو شکست در حالی که تلاش برای درمان مسافر در داخل. خدمه استفاده می شود پنوماتیک ابزار نجات و کار برای حدود 25 دقیقه به مسافر.

“این یک پیچیده رهایی,” Sandifer گفت: به عنوان آژیر نارنجی دیدم و پلیس با بررسی صحنه پشت سر او در اتوبان. “هنگامی که بیمار برداشته شد و از خرابه های آن مشخص شد که آن تصادف مرگبار. به نظر می رسد به یک فرد بالغ جوان مرد که کشته شد در این حادثه است.”

اورنج کانتی پزشکی قانونی مقامات احضار شدند در 8:17 بعد از ظهر با توجه به California Highway Patrol سیاهههای مربوط. هویت کسی که مرده بود ساخته شده پنج شنبه شب. به روز رسانی در مورد وضعیت بیمارستان بستری راننده نمی شد فورا در دسترس است.

علت سقوط هنوز روشن نیست. مقامات تعطیل راست دو خط در نزدیکی محل برخورد در حالی که مقامات انجام یک تحقیق Sandifer گفت.

OnScene.TV فیلمساز Brentt Sporn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*