طرح دعوی در دادگاه مدعی است که ماموران که به ضرب گلوله کشته و یک مرد نارنجی با استفاده از نیروی بیش از حد

پدر و مادر از یک چاقو-دارای حق اعمال مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در برابر شهر, نارنجی, متهم ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر پسر خود را در حالی که او از درد و رنج روانی-بهداشت بحران است.

یک وکیل برای پدر و مادر اریک لی در یک شکایت دوشنبه در دادگاه فدرال در سانتا آنا مدعی است که لی, 43, آیا مطرح نیست یک تهدید فوری برای افسران که به کشته شدن او در مقابل پدرش در دسامبر. 12, 2019 در یک مجتمع مسکونی در خیابان نارنجی.

“یک مشکل جدی وجود دارد در سراسر این کشور با ادامه استفاده از نیروی بیش از حد با اجرای قانون علیه شهروندان ما” دیل Galipo وکیل به نمایندگی از لی پدر و مادر در بیانیه ای گفت.

“این مورد یک مثال دیگر از استفاده های غیر ضروری بیش از حد نیروی مرگبار زمانی که پلیس در حال پاسخ به یک خانواده تماس برای کمک به عزیزان مبتلا به یک اورژانس پزشکی یا روانی-بهداشت بحران,” او گفت:.

در اوایل این ماه اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه پاک افسران که به ضرب گلوله لی برایس نیلسن و مایکل کشتار از امکان پیگرد قانونی. دادستان نوشت: در نامه ای که اقدامات آنها “معقول و موجه تحت شرایطی.”

“هر دو افسر کشتار و افسر نیلسن منطقی در توجیه باور که لی مطرح شده یک تهدید قابل توجهی از مرگ یا جراحات جدی به خود و دیگران و علاوه بر این افسران خود” ارشد معاون دادستان منطقه هدر قهوه ای نوشت: در این نامه است.

با توجه به نامه لی مادر به نام 911 حدود 11:20 صبح آن روز که به گزارش پسرش بود چاقو قطع کرده و خود را به هدف و خواستم در نامه ای به عبارت “خودکشی توسط پلیس.”

هنگامی که پلیس وارد صحنه لی گفت: “خداحافظ” به پدر و رفت به سمت ماموران با توجه به این نامه است. پدر ducked پشت ماشین خود را باور لی بود آماده شدن برای خودکشی, نامه است.

وقتی ماموران وارد Lee ایستاده بود و در مرکز, مسکونی, خیابان, برگزاری یک کیسه پارچه ای در ارتفاع قفسه سینه با توجه به DA دفتر نامه.

دو افسر صحبت کرد و به طور خلاصه قبل از تماس با لی با توجه به نامه ای با کشتار موافقت خود کشی تیزر اگر “کمتر-از-کشنده” نیروی مورد نیاز بود و Nielsen طراحی handgun در مورد “نیروی کشنده” لازم بود.

با توجه به نامه افسران اعتقاد لی تا به حال یک چاقو پنهان در کیسه او برگزاری بنابراین نیلسن تکرار “به من اجازه دیدن دست های خود را” بیش و بیش در یک “با صدای بلند اما به شیوه ای آرام.” افسران محققان گفت که آنها شروع به عقب نشینی به عقب هنگامی که لی نادیده گرفته و دستورات خود را.

کشتار گفت: DA محققان که لی بود “هزار-حیاط خیره” و “به دنبال حق از طریق آنها.” آنها نمی خواهند به بازگشت به گذشته خود گشت وسیله نقلیه ترس لی را یکی از سلاح های ذخیره شده در داخل آن کشتار گفته محققان.

نیلسن محققان گفت که او معتقد است که آستین گرمکن و “بزرگ کیسه” لی حمل را یک تیزر بی اثر با توجه به دا نامه.

نیلسن گفت که او “می ترسید لی بود قصد کشتن او و شریک زندگی خود را” و اخراج هفت دور در لی که او در ابتدا معتقد زده پیاده رو پشت لی. کشتار اخراج تیزر او گفته محققان اما پروب سقوط کوتاه از لی.

اما لی تصادفا به سمت پیاده رو و سپس تعادل خود را به دست آورد و “نمایش داده زیادی قصاب چاقو در دست راست او” و نادیده گرفته هر دو افسران دستورات به رها کردن چاقو با توجه به دا را گزارش.

یک تصویری از تیراندازی گرفته شده از یک ماشین گشت که قبلا منتشر شده توسط دا را نشان می دهد و لی خم شدن بیش از.

هر دو از افسران اخراج اسلحه های خود را با نیلسن شلیک شش گلوله و کشتار چهار دور با توجه به DA دفتر نامه.

لی درگذشت و در صحنه است. وجود دارد یک چاقو را با یک هفت اینچی تیغه و گوشت ساطور با هشت اینچ تیغه در کنار بدن خود محققان با دفتر دادستان منطقه گفت.

با توجه به نامه لی گفت: “محققان که لی مبتلا به سندرم تورت و اختلال دوقطبی و عصبانی هنگامی که او را ندارد دارو را.

طرح دعوی در دادگاه که به دنبال نامشخص میزان خسارت استدلال می کند که نیروی افسران استفاده می شود در برابر لی بیش از حد بود, با توجه به بیماری های روانی و می گوید که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد “معقول جایگزین” به نیروی کشنده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*