آناهایم به استخدام دور بونا پارک شهر مدیر

در آناهایم شورای شهر برداشت شهرستان بونا پارک مدیر جیمز Vanderpool برای پر کردن آن بالای اداری نقطه حدود سه ماه پس از آن شهر سابق, مدیر, کریس زاپاتا طلیعه شد و با یک $475,000 قطع بسته است.

Vanderpool اجرا شده است بونا پارک در حدود هشت سال کار کرده است و برای این شهر برای بیش از دو دهه با توجه به انتشار اخبار از آناهایم. اگر آناهایم مقامات تصویب قرارداد ماه آینده Vanderpool است که انتظار می رود برای شروع در ماه سپتامبر. موقت شهرستان مدیر گرگ گارسیا را به بازگشت به خدمت به عنوان معاون شهرستان manager.

“ما می دانیم که جیم و او می داند آناهایم” شهردار هری Sidhu در بیانیه ای گفت. “موفقیت خود را احیای بلوار ساحل یک مدل است برای ما. ما معتقدیم جیم مناسب برای فرصت باور نکردنی که در پیش روست با ما ورزشگاه آرنا و آناهایم رفت و آمد مکرر. فقط به عنوان مهم او سهام تعهد ما به دیدن ما از طریق coronavirus بحران و مطمئن شوید که ما ساکنان محله بهره مندی از آناهایم را بهبود اقتصادی.”

در حالی که داکس است که به مراتب بزرگتر از بونا پارک – با جمعیت 350,000 آن بیش از چهار بار به عنوان بسیاری از ساکنان دو شهر به پارک هتل ها و جاذبه های دیگر که به طور معمول به منظور جلب بازدید کننده از سراسر جهان است.

هر دو شهرستانها نیز کار کرده اند برای چندین سال به آدرس خانمان مسائل و افتتاح پناهگاه های اضطراری.

در تغییر شغل Vanderpool ترک نمی پشت مشکلات در حال اجرا در شهرستان است که متکی بر گردشگری دلار در طول یک جهانی و همه گیر است که متوقف شده جریان از بازدید کنندگان. او را مجبور به رقابت با یک کسری بودجه تا 40 میلیون دلار.

Vanderpool خواهد بود آناهایم را 15th, شهرستان, مدیر, پس از سال 1919 هنگامی که موقعیت تاسیس شد و از جمله دو مدیران موقت – پنجمین نفر برای برگزاری این ارسال در چهار سال گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de