5 هواپيمايی جت های جنگنده زمین در امبلا پایگاه هوایی

دهلی نو: دسته اول از پنج هواپيمايی جت های جنگنده فرود آمد در امبلا هوایی پس از پوشش فاصله حدود 7000 متر. مشروط شامل سه تک سرنشینه و دو دو نفره هواپیما خواهد شد که بخشی از شماره 17 اسکادران از نیروی هوایی, همچنین شناخته شده به عنوان “طلایی فلش’.

“به خانه خوش آمدی ‘طلایی فلش’. آسمان آبی همیشه” نیروی هوایی هند است.

وزیر دفاع Rajnath Singh است:

این هواپیما بودند پرواز توسط خلبانان نیروی هوایی. آنها در زمان خاموش از Merignac هوایی در نزدیکی بوردو در فرانسه. به عنوان برنامه ریزی شده جت متوقف در Al Dhafra فرانسه پایگاه هوایی در نزدیکی Abu Dabhi روز دوشنبه و در زمان خاموش از وجود دارد برای امبلا در روز یکشنبه است.

از ده تحویل به نیروی هوایی هند پنج در فرانسه برای آموزش.

جنگنده خدمه و خدمه زمین قرار گرفته اند آموزش جامع در این هواپیما از جمله آن بسیار پیشرفته سیستم های سلاح های که به طور کامل عملیاتی در حال حاضر. پست ورود تلاش خواهد شد در تمرکز operationalisation این هواپیما در اولین نیروی هوایی اسرائیل اعلام کرده بود.

“خوش آمدید به اقیانوس هند… ممکن است شما را لمس آسمان با جلال” نیروی دریایی کشتی شنیده شد گفتن یک هواپيمايی فرمانده صوتی.

امنیتی تشدید شده است در نزدیکی هوایی واقع در حدود 200 کیلومتر از مرز با پاکستان و اجتماعات بزرگ ممنوع شده است در چهار روستا در این نزدیکی هست. همچنین محدودیت در تجمع مردم در پشت بام ها و هر گونه فیلمبرداری و یا عکاسی در طول فرود. محلی MLA مردم خواست تا مردم را به نور شمع در این شب به استقبال جت.

آنها هواپیما بودند همراه با دو A330 ققنوس MRTT سوختگیری هواپیما از نیروی هوایی فرانسه که یکی از آنها حمل 70 هواکش, 100,000 کیت های آزمایش و یک تیم از 10 کارشناسان بهداشت و درمان به کمک در مبارزه با کروناویروس.

هند خریداری کرده بود 36 دوقلو-موتور هواپیماهای جنگنده از داسو هواپيمايی برای برآورد 58,000 تومان کرور روپیه از طریق دولتی توافقنامه امضا شده در سپتامبر 23, 2016.

تحویل رسمی آغاز شد و در ماه اکتبر سال گذشته زمانی که برای اولین بار هواپيمايی جت بود تحویل به نیروی هوایی اسرائیل در طول سفر به فرانسه توسط وزیر دفاع Rajnath Singh. هواپیماهای ماند در فرانسه برای آموزش خلبانان و مکانیک. کل مشروط به تحویل سال 2022.

هواپیماهای انتظار می رود به افزایش هند نیروی هوایی انبوه تنشها میان چین و پاکستان است.

با توجه به سفارت هند در فرانسه IAF دسته را ادامه خواهد داد به روت در فرانسه برای آینده نه ماه.

تحویل تمام 36 جت های برنامه ریزی شده است تا پایان سال 2021.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*