129 ویتنامی ویروس بیماران می رسند بازگشت به خانه از آفریقا

هانوی ویتنام — هواپیمای حامل 129 ویتنامی اتباع مبتلا COVID-19 وارد میهن خود را از گینه استوایی در روز چهارشنبه با بیماران بلافاصله انتقال به بیمارستان برای درمان ،

بیماران بودند که همراه با یک تیم از چهار پزشکان و پرستاران بودند در شرایط با ثبات پس از 12 ساعت سفر از بتا پایتخت آفریقای مرکزی کشور است.

در یک ویدیو پخش ملی پخش VTV, بیماران, در, آبی, دنده محافظ دیده می شود شعار “با تشکر از شما ویتنام برای آوردن ما صفحه اصلی” در حالی که خدمه پرواز امواج ویتنامی پرچم آنها به عنوان راه رفتن را از هواپیما به آسفالته در هانوی فرودگاه.

بیماران بودند که در خدمت به عنوان کارگران ساختمانی در گینه استوایی گرفته شد برای درمان به بیمارستان همراه با دیگر 100 مسافر و خدمه پرواز که باید به قرنطینه برای 14 روز.

قبل از بيماران ورود به بیمارستان تا به حال پاک کردن آن تسهیلات 500 تخت برای درمان جدید موارد VTV گفت.

“ما نقل مکان کرد همه غیر COVID-19 بيمار تحت درمان در بیمارستان به شاخه های دیگر برای جلوگیری از خطر عبور عفونت ها گفت:” مدیر بیمارستان دکتر Pham Ngoc Thach.

در ضمن ویتنام دولت روز چهارشنبه گفت که آن را پله تا اقدامات علیه coronavirus به عنوان کشور اول داخلی شیوع بیماری در بیش از سه ماه همچنان به گسترش است.

با شروع از یک بیمارستان در ساحل محبوب شهر دانانگ, 34 موارد تایید شده اند بیش از گذشته پنج روز از جمله 12 روز چهارشنبه با توجه به وزارت بهداشت.

این وزارتخانه گفت که در میان موارد جدید یکی در هانوی در حالی که یکی دیگر در شهر Daklak واقع در بخش مرکزی و کوهستانی قهوه منطقه است.

“شیوع این زمان بالا است و خطر گسترش به دیگر شهرها و استانهای اطراف دانانگ,” نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در دولت روزانه COVID-19 نشست.

در هانوی پایتخت, مقامات بهداشتی ضد عفونی محل اقامت و محل کار از آلوده مردی که به تازگی از دانانگ پس از تعطیلات خانواده. کوچه منتهی به خانه اش و رستوران پیتزا جایی که او با این نسخهها کار بودند محاصره و مخاطبین خود بودند قرنطینه و آزمایش ویروس.

دولت تخمین می زند که ده ها هزار نفر از گردشگران داخلی برش های کوتاه تعطیلات خود را و سمت چپ دانانگ پس از گزارش وقوع وجود دارد.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*