حساس و موها مردم در مورد کبد, مراقبت از LS سخنران خواستار نمایندگان مجلس

دهلی نو جولای 28 : تماس هپاتیت یک چالش جدی Lok سبها اسپیکر Om Birla در اینجا در روز سه شنبه از اعضای پارلمان خواست برای گسترش آگاهی در مورد بیماری های کبدی در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

مشاهده است که مراقبت از کبد در شرایط دشوار از Covid-19 مهم است Birla گفت: این قانونگذاران’ وظیفه حساس و موها مردم و مبارزه با این بیماری همه گیر یک جنبش توده ای.

“هپاتیت یک چالش جدی است که می تواند غلبه بر تنها با تلاش جمعی و حل و فصل. برای این نقش از نمایندگان به خصوص نمایندگان مجلس می شود بسیار مهم” Birla گفت: به مناسبت جهانی هپاتیت در روز است.

او ریاست این “همدلی کنفرانس 2020′ سازمان یافته توسط موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS) و فرودگاه اقتدار هند (AAI) در مجلس.

موضوع از این رویداد را سال شد ‘نگه داشتن کبد خود را امن در زمان Covid-19.’ سخنران گفت: تا سال 2030 مهلت تعیین شده برای ریشه کن کردن هپاتیت و امیدوار هند خواهد بود قادر به پاسخگویی به این هدف است.

Birla تقدیر نقش ILBS در مبارزه با هپاتیت B و C و تشکر Dr S. K. Sarin ILBS مدیر برای فداکاری خود را به علت ریشه کنی بیماری های کبدی در هند.

Birla گفت: دولت تا به حال گرفته شده جامع گام برای کاهش Covid-19 pandemic تاثیر و نتایج دلگرم کننده بود. او امیدوار است یک واکسن برای آن کشف می شود به زودی.

در حالی که Birla و وزیر بهداشت و رفاه خانواده Harsh Vardhan حضور فیزیکی از بلندگو مجلسی, وزیر قانون و عدالت ارتباطات الکترونیک و فناوری اطلاعات Ravi Shankar پراساد دیگر نمایندگان مجلس و مقامات از طریق لینک ویدئو.

Vardhan تشکر Birla برای ارائه یک پلت فرم برای ریشه کن کردن هپاتیت و محکم حمایت به این علت است. او گفت که دولت اعلام کرده بود یک 15,000 تومان کرور روپیه بسته برای مقابله با کروناویروس بحران است.

سرمایه گذاری کمیسیون اروپا موافقت کرده که شامل ویژه فصل مربوط به تامین مالی سلامت در گزارش خود افزود.

زودتر,,,,, Dr سارین استقبال شرکت کنندگان و به یک معرفی کوتاه در مورد اهمیت سلامت کبد و مقیاس هپاتیت عفونت در هند. سلامت کبد او گفته شد به طور مستقیم به بسیاری از بیماری ها مانند دیابت و فشار خون و بیماری های قلبی در نتیجه آن را بسیار مهم برای مراقبت از کبد است.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*