قوچ rookies امضای قرارداد به عنوان بازیکن شروع coronavirus تست

همه از قوچ’ پیش نویس میدارد امضا کرده اند خود را rookie قرارداد این تیم روز دوشنبه اعلام کرد برای اولین بار بعد که بازیکنان خود را تحت pre-آموزش-اردوگاه coronavirus تست.

امضا شده در حال اجرا به عقب افتاد Akers و گیرنده گسترده ون جفرسون (هر دو گرفته شده در دور دوم), linebacker ترل لوئیس و دفاعی به عقب ترل بورگس (سوم) تنگ پایان Brycen هاپکینز (چهارم) ایمنی اردن فولر (ششم) و linebacker رس جانستون, کیکر سام Sloman و offensive lineman Tremayne Anchrum (هفتم).

به دلیل معاملات قوچ ندارد دور اول انتخاب کنید در مارس پیش نویس NFL اما تا به حال نه در این دور باقی مانده است.

اگر هر چیزی در مورد 2020 پیش فصل است و روال rookie خریدهای هستند. اندازه بازیکنان اولیه چهار سال قرارداد دیکته شده توسط یک لیگ مقیاس دستمزد برای rookies بر اساس پیش نویس موقعیت. Akers که یک فرصت برای شروع در حال اجرا-بازگشت به نقطه پس از باز قوچ منتشر شد تاد Gurley می شود یک قرارداد به ارزش 6.1 میلیون دلار از جمله $2,049,480 امضای پاداش و افزایش حقوق از $610,000 در سال 2020 به 1.4 میلیون دلار در سال 2023 با توجه به ورزش و دستمزد ردیاب Spotrac.com.

قوچ باید $5.1 میلیون نفر در فضای زیر NFL حقوق و دستمزد کلاه ششم پایین ترین در لیگ Spotrac می گوید.

بازیکنان باید تست ویروس رایگان قبل از شروع اردوگاه آموزشی در کالیفرنیا لوتری دانشگاه در هزار اوکس.

قوچ گفت: rookies های quarterbacks و بازیکنان دوره نقاهت بعد از آسیب خواهد, گزارش, برای, تست, جمعه, و دیگر بازیکنان کهنه در روز سه شنبه. اما این تیم هنوز رسمی تاریخ شروع آموزش به عنوان NFL در ادامه به تصویب سیاست برای حفاظت کارکنان از ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*