کوالکام اعلام شارژ سریع 5 می تواند هزینه 50 درصد باتری در 5 دقیقه

دهلی نو جولای 27 : آمریکا chipmaker کوالکام در روز دوشنبه پرده برداری از آخرین تکرار از آن سریع فناوری شارژ – شارژ سریع 5, اولین بار در جهان 100W+ شارژ سریع راه حل برای گوشی های هوشمند است که وعده برای شارژ دستگاه از 0-50% در پنج دقیقه.

“شارژ سریع 5 ما در سریع ترین و متنوع ترین شارژ حل خواهد شد و مصرف کنندگان را قادر به لذت بردن از دستگاه های خود را برای مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد زمان مورد نیاز برای شارژ. ما مفتخریم به گسترش تکنولوژی ما و نمونه کارها را در دسترس 100W+ شارژ تجاری واقعیت” Ev روچ معاونت مدیریت محصول کوالکام فن آوری در بیانیه ای گفت:.

شارژ سریع 5 متکی بر دو قدرت جدید مدیریت مدارهای مجتمع – SMB 1396 و SMB1398. هر دو پشتیبانی تک و دوگانه سلول باتری و می تواند ولتاژ بیش از 20V به صورت سیمی و بی سیم منابع قدرت.

به غیر از امیدوار کننده سریع شارژ سرعت این شرکت می گوید: شارژ سریع 5 با استفاده از Qualcomm باتری صرفه جویی و جدید کوالکام هوشمند شناسایی آداپتور قابلیت های فناوری برای افزایش قدرت کارایی و عمر باتری در این دستگاه پشتیبانی.

برای افزایش قدرت انتقال کارایی و عمر باتری و ایمنی کوالکام را فعال کرده دو/سه گانه فناوری شارژ تطبیقی ورودی ولتاژ INOV4 (هوشمند مذاکره برای بهینه ولتاژ) و آن این است که گفته می شود 10-درجه سانتی گراد سردتر از شارژ سریع 4.یک

شارژ سریع 5 انتظار می رود که به نظر می رسد در دستگاههای تجاری در Q3 سال 2020 است. در حال حاضر آن را پشتیبانی می کند بر روی پیکسل, 865, 865 پلاس و تمام آینده حق بیمه ردیف پیکسل چیپ ست های موبایل.

Xiaomi تایید شده است به عنوان اولین شرکت برای راه اندازی گوشی های هوشمند با شارژ سریع 5 در آینده است.

“Xiaomi همواره متعهد به فعالانه رانندگی تصویب فن آوری های جدید و تسریع تحقق افزایش تجربه. در آینده بیشتر Xiaomi کاربران قادر خواهد بود برای لذت بردن از سرعت بالا و امن و برتر شارژ تجارب را فعال کنید, شارژ سریع 5,” Zhang Lei, Mi تلفن معاون رئیس جمهور و سخت افزار R&D مدیر کل در Xiaomi اضافه شده است.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*