Prateek Kuhad دریافت نمی کند به اتهام سفر و یا تجربه های جدید

دهلی نو جولای 28 : خواننده Prateek Kuhad می گوید او را مجذوب چیزهای جدید فراتر از یک نقطه است.

“من نه از آن نوع اشخاصی که متهم با سفر و یا تجربه های جدید. من هرگز در مورد مراقبت سفر و من می دانم که بسیاری از مردم و دوستان من که همیشه مانند آنها می خواهند برای رفتن به کشورهای مختلف است. من فقط مجذوب چیزهای جدید فراتر از یک نقطه” او گفت:.

“من نوشتن آهنگ ها در مورد مردم است. من نوشتن آهنگ ها در مورد انسان و احساسات. من نمی پیدا کردن طبیعت الهام بخش در همه. شما می توانید من را در زیبا ترین مکان بر روی این سیاره و پس از پنج دقیقه از حال ” آه! این است که واقعا سرد’ من می خواهم به مانند ” خوب چه کار کنیم؟'” او اضافه شده است.

این “Kasoor” خواننده شناخته شده است به صورت تک آهنگ های بسیاری از جمله آمار تعداد “سرد/ظروف سرباز یا مسافر” که به ویژه در رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, لیست 35 آهنگ های مورد علاقه از 2019.

“من واقعا نمی پیدا کردن موسیقی من است که منحصر به فرد است. وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر شما می توانید بشنوید که صدای مشابه است. من فقط سعی کنید به نوشتن خوب آهنگ ها بیشتر از داخلی فشار سنج, هر آنچه که احساس می کند در حق من. تنها چیزی که من در تلاش برای,” او گفت:.

Prateek نیز کار کرده و بالیوود فیلم هایی مانند “Karwaan”.

“من ضربه زننده در مورد آنچه که من می خواهم به انجام. ما معمولا با بسیاری از قوانین. برای مثال شرکت های تولید و مدیران آمده اند و در آنها نوع انتظاری از من دارید نمره برای این فیلم نیز هست و من درست مثل من که نمی کنند. من قصد دارم به نوشتن آهنگ و که همه من قصد دارم به انجام,” او گفت:.

“بسیاری از اوقات آن را فقط مانند بودجه. پس من نمی بینم هر یک نیاز به آن را انجام دهد. اگر یک فیلم یا پروژه می آید که واقعا خلاقانه الهام بخش من مثل آن ضربات ذهن من, من آن را انجام دهد به صورت رایگان. آنچه که من واقعا دوست دارم انجام است و سوابق و نه لزوما همیشه نوشتن آهنگ برای فیلم است. هر چند که هم یک چیز سرگرم کننده برای انجام از زمان به زمان. اما آن چیزی است که من می خواهم به وقف زندگی من. به همین دلیل است که من نمی رفتن و فشار برای آن بیش از حد فراتر از یک نقطه” او به اشتراک گذاشته شده در طول یک پادکست با عنوان “صحبت کردن در موسیقی”.

در پروژه های آینده گفت: “در چند سال گذشته من تا به حال بسیاری از پروژه ها و تقریبا هر یکی از ما گفت: به هیچ. به جز دو یا سه است که به زودی خواهد آمد و آنها بیشتر پروژه های Netflix و همه از مدیران که کار کرده ام با من قبل و آنها به من خیلی چیز کار می کرد.”

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*