خدای دریا را نمک زدایی گیاه چهره روز حساب

پس از بیش از 20 سال توسعه برنامه برای یک هانتینگتون بیچ کارخانه نمک زدایی و پیچ در پیچ راه خود را از طریق یک ظاهر بی پایان بوروکراتیک روند تصویب Poseidon آب می آید به یک کلید برهه به عنوان آب منطقه ای کنترل کیفیت مدیره رای در مورد اینکه آیا اعطای مجوز پس از جلسات این هفته است.

جنگ قبل از هیئت مدیره منطقه ای است که بین نمک زدایی طرفداران امید به امن خشکسالی ضد آب عرضه برای سه دهه آینده و مخالفان که استدلال می کنند که 1 میلیارد دلار پروژه بیش از حد گران قیمت مورد نیاز نیست و می بی ارزش محیط زیست آسیب برساند.

منطقه ای هیئت مدیره و کارکنان معرفی تصویب این گیاه است. دیو همیلتون رئیس Poseidon دشمن ساکنان مسئول نمک زدایی گفت که “به احتمال بسیار زیاد” منطقه ای هیئت مدیره خواهد اعطای مجوز. و Poseidon معاون رئیس جمهور اسکات Maloni ابراز اعتماد به نفس خود شرکت خواهد بود.

“ما نمی بینیم و هیچ توجیهی برای انکار مجوز” Maloni گفت: از طریق ایمیل.

اما این پروژه است که به سختی یک معامله انجام می شود.

در یک ممکن است اطلاعاتی را در جلسه سه نفر از شش منطقه ای اعضای هیئت مدیره همواره مورد سوال کارکنان در مناطق مختلف نگرانی با این پروژه است. گروه های زیست محیطی در حال متحد در مخالفت با. و بیش از 100 سخنرانان انتظار می رود در این هفته آنلاین جلسات بسیاری در مخالفت با.

تجدید نظر و ممکن است پرونده های حقوقی به احتمال زیاد بدون در نظر گرفتن نتیجه. اما منطقه ای هیئت مدیره مجوز خواهد بود که برای اولین بار تصویب قانونی برای خدای دریا در نزدیک به سه سال خواهد بود و ترک Poseidon نیاز به تنها یک ساحلی کمیسیون اجازه برای به دست آوردن قبل از نهایی شرایط قرارداد با اورنج کانتی آب منطقه برای خرید آب.

برخی از جمله, Hamilton, می گویند Poseidon را بالاتر مانع در تعقیب آن از ساحلی کمیسیون اجازه.

به جای تعداد زیادی از سخنرانان انتظار می رود این هفته منطقه ای هیئت مدیره برنامه ریزی جلسات برای پنج شنبه و جمعه 30 و 31 با روز سوم اوت. 7 penciled در صورت نیاز. کسانی که مایل به صحبت در این پیشنهاد بحث برانگیز باید از ارائه درخواست توسط 5 p. m. روز شنبه, جولای 28, به زوم سایت راه اندازی توسط هیئت مدیره. رای گیری برنامه ریزی شده است در پایان جلسات.

این نشست می تواند به صورت آنلاین در cal-span.org ابتدا در ساعت 9 صبح روز شنبه.

آب مورد نیاز است ؟

در قلب از این موضوع است که آیا آب مورد نیاز است.

Poseidon پیشنهاد تولید حدود 50 میلیون گالن در روز از desalted آب به اندازه کافی برای حدود 450.000 نفر با توجه به مایکل Markus مدیر کل اورنج کانتی آب منطقه.

منطقه مدیریت محلی آب زیرزمینی با استفاده از آن 19 عضو سازمان, خدمت, 2.5 میلیون نفر در شمال و مرکزی اورنج کانتی. که آب های زیرزمینی را فراهم می کند در حدود 77 درصد از کسانی که مشتریان آب. بقیه وارداتی از شمال کالیفرنیا و رودخانه کلرادو.

The Poseidon پروژه را جایگزین به اندازه نیم یا بیشتر — که وارد آب که طرفداران می گویند امر حفاظت از منطقه از خشکسالی و دیگر امکان کاهش را وارد جریان می یابد.

اما معلوم نیست که آیا نیاز به جایگزین کردن وارد آب با desalinated آب که هزینه به مراتب بیشتر در ابتدا و احتمالا برای چند دهه به آینده است. این desalted آب تخمین زده شده است که هزینه $1800 هکتار پا در حالی که وارد آب در حال حاضر در مورد هزینه $1,100 هکتار پا و محلی آب زیرزمینی مورد هزینه $600 هکتار ،

تجزیه و تحلیل گسترده ای از آب های مختلف پروژه های پیشنهادی ارائه انواع حالات در مطالعات انجام شده توسط شهرداری و آب منطقه اورنج کانتی که مدیریت آب وارد شده به شهرستان و اورنج کانتی آب منطقه.

“شناسایی نیاز برای desalinated آب به نظر می رسد مطابق با MWDOC و OCWD مدیریت طرح” منطقه ای هیئت مدیره کارکنان این نتیجه رسیدند در آن گزارش به اعضای هیئت مدیره.

این گزارش کوتاه متوقف شد گفت: این منطقه خواهد اجرا از آب بدون گیاه — یک نقطه روشن ساخته شده توسط کارل Seckel از آب شهری منطقه در پیگیری نامه ای به منطقه ای در هیئت مدیره.

منطقه “تنها یک نسبتا کم وابستگی (وارداتی) تامین و از این رو بسیار بهتر و قابلیت اطمینان وضعیت عملا از هر منطقه دیگر در جنوب کالیفرنیا” Seckel نوشت. یک مطالعه انجام شده توسط منطقه خود را پیدا desalted آب در بدترین حالت می تواند هزینه مشتریان نزدیک به 400 میلیون دلار بیشتر از وارد آب بیش از 30 سال است.

بیشتر موانع پیش رو

در ساخت آن اجازه تصمیم گیری منطقه ای هیئت مدیره باید تعیین اگر پروژه “بهترین در دسترس سایت, طراحی, فن آوری و کاهش اقدامات عملی باید مورد استفاده قرار گیرد برای به حداقل رساندن مصرف و مرگ و مير در تمام اشکال زندگی دریایی.”

دولت ترجیح تکنولوژی نمک زدایی است به منظور جلب آب دریا به گیاه از طریق لوله های زیرسطحی در نتیجه جلوگیری از مکیدن کوچک زندگی دریایی به گیاه و یا کشتن موجودات زنده است که گرفتار در مش در ورود به مصرف لوله های.

اما Poseidon تعیین کرده است که رویکرد عملی نیست در هانتینگتون بیچ سایت. در عوض این شرکت پیشنهاد ارتقاء مصرف لوله ها استفاده می شود که قبلا در همسایه ساحلی نیروگاه به منظور کاهش دریایی زندگی مرگ و میر.

اعضای هیئت مدیره نیز سوال که آیا گیاه ساخته شده ممکن است کوچکتر از 50 میلیون گالن در هر روز پیشنهاد در تلاش برای کاهش اثرات زیست محیطی. Poseidon می گوید کوچکتر گیاه می شود از لحاظ اقتصادی قابل دوام.

اما اگر آب مورد نیاز نیست و این کارخانه ساخته نمی شود هیچ یک از این ارتباط آسیب های زیست محیطی و بنابراین اعضای هیئت مدیره باید متمرکز بر این سوال نیاز به عنوان به خوبی.

یکی دیگر از فوق العاده موضوع است که برای کاهش آسیب های زیست محیطی. منطقه ای هیئت مدیره و کارکنان معرفی یک طرح است که اعتبار Poseidon با 129 هکتار از کاهش در Bolsa Chica, تالاب, اما ساحلی کمیسیون تام درخشش گفت: آژانس به احتمال زیاد نیاز به اضافی 80 به 90 هکتار است.

Poseidon حریف همیلتون است که در میان کسانی که انتظار آن خواهد شد سخت تر برای برآوردن کمیسیون امور خارجه در جنبه های دیگر نیز هست.

“این (ساحلی کمیسیون) جلسات نمی خواهد به خوبی برای Poseidon” او پیش بینی کرد.

اما در ابتدا می آید منطقه ای هیئت مدیره تصمیم و سپس انتظار تجدید نظر از این تصمیم به دولت آب مدیره.

“این روند به مراتب بیش از” گفت: Garry قهوه ای, سر اورنج کانتی Coastkeeper که مخالف این پروژه است. “بله ما درخواست مجوز اگر آن تایید شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*