اورنج کانتی ممکن است بخواهید قبل از رسمی چینی یا ویتنامی هیئت بازديد

اورنج کانتی سرپرستان مجموعه در روز سه شنبه, جولای 28, به نظر غیر الزام آور قطعنامه که درخواست حداقل 10 روز قبل از هر برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است از دیپلماتیک و بازرگانی مرتبط با هیئت های نمایندگی از ویتنام و چین است.

آورده اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل جراحی و پشتیبانی توسط استاد راهنما انجام اندرو قطعنامه خواستار توجه به پریشانی و پتانسیل ناآرامی های سیاسی که بازديد از نمایندگان دو کمونیست به رهبری کشور می تواند در شهرستان ویتنامی-آمریکایی و چینی-آمریکایی جوامع است.

برخی از چینی و ویتنامی مهاجران در حال حاضر زندگی در شهرستان نارنجی “قربانیان جنایات غیر قابل بیان” مرتکب در گذشته توسط دولت از کسانی که در سازمان ملل این قطعنامه می گوید.

اورنج کانتی ویتنامی جامعه دارای سابقه ضد کمونیست فعالیت, که, گاهی, گرفته, صورت تظاهرات از جمله برخی که در ادامه برای ماه در سایگون در سال 2007 و 2008.

ایان هندرسون سخنگوی جراحی روز دوشنبه گفت که مرجعیت در دسترس بود برای مصاحبه اما ارائه یک بیانیه و پاسخ به برخی از ایمیل سوالات.

“به ما پیشنهاد قطعنامه متحده وجود داشته است گذشته حوادث خشونت در اورنج کانتی در پاسخ به بازديد از مقامات کمونیست ویتنام است. به ما در مقابله با COVID-19 همه گیر وجود دارد افزایش تنش ها نیز مربوط به اقدامات چین کمونیست دولت در توجه به ویروس” بیانیه ای گفت:.

به عنوان به آنچه که باعث وضوح جراحی را به ایمیل ذکر شده اخیر تعطیل چینی کنسولگری در هوستون به دلیل اتهامات جاسوسی و همچنین اتهامات که یک UC Davis محقق تا به حال روابط نظامی چینی و به حزب کمونیست چین اشاره کرد و آن را یک سال 2007 بازدید از ویتنام رئیس جمهور در آن زمان که ناشی از “داد و بیداد از ویتنامی جامعه بسیاری از آنها فرار سرکوبگر رژیم کمونیستی که او نشان داده است.”

پرسید که چه قدرت این شهرستان به نیاز یا وزارت امور خارجه ایالات متحده و یا دولت های خارجی برای اطلاع این شهرستان از آینده بازدید از منطقه جراحی گفت: “به عنوان یک نگرانی دولت های محلی ما باید حق را به این درخواست است.”

فراموش اذعان کرد هیئت های مجاز توسط وزارت امور خارجه برای ورود به ایالات متحده هستند “رایگان به هر کجا که آنها می خواهند.” اما او گفت: حوزه های قضایی محلی به طور معمول انتظار می رود برای اطمینان از امنیت مراجعه به مقامات و در حال حاضر شهرستان و شهر منابع نازک کشیده.

“این است راه ما قادر به کمک به شهرستانها قادر به مقابله با آنچه که به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد,” او گفت:.

ارواین شهردار کریستینا شیا گفت: شهرستان است که قابل ملاحظه چینی-جامعه آمریکا تا به حال بازديد از چین تجارت, هیئت, اما او نمی یاد هر عمده تظاهرات در پاسخ.

“من تمایل به فکر می کنم یک قطعنامه مانند است که فقط می تواند تحریک و تشدید نزاع بین المللی” شیا گفت. “من فکر می کنم محلی شهرستان دولت نیاز به تمرکز بر روی مسائل محلی.”

باغ بیشه عضو شورای Phat Bui به یاد می آورد اعتراضات در سال 1999 او گفت: هزینه های همسایه وست “صدها هزار نفر از دلار” و جلب 10,000 افرادی که عصبانی بودند در مورد یک صاحب کسب و کار دار زدن ویتنامی پرچم و پوستر رهبر کمونیست Ho Chi Minh.

Bui که همچنین رئیس ویتنامی آمریکایی فدراسیون گفت: گروه پشتیبانی از جراحی را پیشنهاد قطعنامه یمن در باغ بیشه Westminter و سانتا آنا را همه قبلا تصویب قطعنامه با هدف دلسرد ویتنامی هیئت از آمدن به شهرهای خود.

اما Bui اشاره کرد که فدراسیون اعضای ناراحت شدند در سال های اخیر توسط جراحی ارائه یک گواهی نامه به رسمیت شناختن یک بازدید سرکنسول ویتنام است.

“بود که در سال 2016 و صدای تا به حال,” او گفت:. “من حدس می زنم که او را در حال اجرا برای کنگره او را در تلاش برای ایجاد صلح با جامعه و با توجه به این قطعنامه است.”

در پاسخ به این پیشنهاد که پیشنهاد خود را به انتخابات آینده فولاد گفت: “ما موظف به حفاظت از ما چینی و ویتنامی جوامع در اینجا در اورنج کانتی بسیاری از آنها فرار کرد این کشورها از ظلم و ستم و استثمار.”

UC Irvine, پروفسور جفری Wasserstrom که می آموزد چینی و تاریخ جهان گفت: تنش بین آمریکا و چین شده اند افزایش به تازگی در بخش با توجه به چین را از دست داده و coronavirus. اما چین و ویتنام شده اند در تقابل بر سر این موضوع و همچنین, او گفت:.

“چه غیر معمول در مورد این است که اول از همه برای یک سطح شهرستان به درگیر شدن در چیزی است که واقعا بیشتر از یک مسئله ملی است, اما آن را نیز غیر معمول ترکیب از چین و ویتنام است که خارج از غرفه در این مورد,” او گفت:.

برخی از محلی سازی به دور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناسیونالیستی لفاظی در مورد چین Wasserstrom گفت: “این به نظر می رسد به من است این شهرستان در تلاش برای سوار شدن بر موج بیشتر isolationist حرکت می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*