نوتردام خارج از میزبانی ما مناظره ریاست جمهوری

واشنگتن جولای 28 : دانشگاه نوتردام است پس از میزبانی اولین مناظره ریاست جمهوری در این سال انتخابات این کمیسیون در بحث ریاست جمهوری (CPD) اعلام کرده است.

CPD روز دوشنبه گفت: به جای بحث برنامه ریزی در تاریخ 29 سپتامبر سال 2020 خواهد بود co-میزبانی مورد غربی رزرو دانشگاه و کلینیک کلیولند در آموزش سلامت دانشگاه در کلیولند اوهایو شین هوا گزارش شده است.

دانشگاه نوتردام خصوصی کاتولیک پژوهش در دانشگاه نوتردام, ایندیانا, در بیانیه ای گفت که “اجتناب ناپذیر کاهش دانشجویی حضور و غیاب در بحث سالن فرصت های داوطلب و فرعی آموزشی حوادث تضعیف اولیه نفع میزبانی ما ارائه به دانش آموزان با معنی فرصت را به شرکت در روند سیاسی.”

در این سال وجود خواهد داشت سه مناظره بین نشستن جمهور آمریکا و presumptive نامزد جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق آمریکا معاون رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

در علاوه بر این به اوهایو بحث دو نفر دیگر برگزار خواهد شد در ماه اکتبر به ترتیب در میامی فلوریدا و Nashville, Tennessee. دانشگاه میشیگان برنامه ریزی شده بود میزبان دومین مناظره ریاست جمهوری اما انصراف ماه گذشته.

معاون ریاست جمهوری بحث بین مغلوب ساختن پیشی جستن معاون مایک پنس و هر کس بایدن انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا نیز خواهد بود در ماه اکتبر برگزار شد.

تمام بحث خواهد بود 90 دقیقه در طول با توجه به CPD غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان است که با حمایت و تولید تمام انتخابات ریاست جمهوری بحث از سال 1987.

Coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 4.2 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 147,000 مردم در ایالات متحده را مجبور به ریاست جمهوری و دیگر مبارزات برای رفتن مجازی با توجه به سلامت و خطرات ایمنی.

جمهوری خواه و دموکرات ملی کنوانسیون هر دو برنامه ریزی شده برای ماه اوت که در آن تهمت و بایدن را به طور رسمی دریافت هر یک از طرفین نامزدی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد در مقیاس کوچکتر.

کنوانسیون ملی دموکرات کمیته در روز دوشنبه منتشر سلامت پروتکل برای آن کنوانسیون در میلواکی ویسکانسین است که نیاز به شرکت کنندگان در رفتن به سایت به موافقت روزانه coronavirus تست و پوشیدن ماسک در داخل محوطه دانشگاه.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*