مردی که کشته, متهم در Paritala راوی را به قتل می میرد در Vizag زندان

ویساکاپاتنام جولای 27 : Mallela Om Prakash که به طرز وحشیانه ای به قتل یک کلید متهم در ترور سابق آندرا پرادش وزیر Paritala راوی در آنانتاپور زندان در سال 2008 درگذشت بیماری در ویساکاپاتنام مرکزی زندان, پلیس گفت:.

Om Prakash بود که در خدمت یک جمله زندگی برای کشتن تیرانداز شارپ Julakanti Srinivas ردی نام مستعار Moddu Seenu شکایت از مشکل تنفس در شب شنبه. ویساکاپاتنام زندان سرپرست S. Rahul گفت که او در اوایل روز شنبه در حالی که تحت درمان در شاه جورج بیمارستان (KGH).

او درد و رنج از کلیه مشکلات مربوط بود و در دیالیز برای مدت زمان طولانی. پس از دیالیز در KGH روز جمعه او منتقل شده به زندان بازگشت اما روز بعد او ایجاد مشکلات تنفسی و مرگ مشکوک به نارسایی کلیوی.

این مقام گفت: آنها در حال انتظار برای گزارش کالبد شکافی به دانستن علت دقیق مرگ است.

نقطه از مدنپلل در Chittoor منطقه Om Prakash خدمت شد و در یک جمله در آنانتاپور منطقه زندان در یک پرونده قتل در سال 2008 زمانی که او کشته Seenu.

Om Prakash تا به حال پلیس گفت که او کشته Seenu پس از نزاع بر سر نگه داشتن نور تا اواخر شب. Om Prakash می خواستم برای نوشتن Ramakoti در حالی که Seenu می خواستم به خواب.

Om Prakash سپس 32, برداشت سیمان دمبل و شکست Seenu سر زمانی که او خواب بود و در نتیجه در لحظه مرگ. او همچنین سوراخ یک میله آهن در چشمان او و قطع گوش قربانی.

در سال 2010 یک دادگاه در آنانتاپور محکوم Om Prakash به زندگی برای قتل و او بعد از آن معطوف به Nellore زندان و از آنجا به ویساکاپاتنام زندان است.

قتل را مطرح کرده و بسیاری از شک و تردید به خصوص که چگونه یک دمبل و میله آهن رسیده بازداشتگاه.

این تلوگو Desam حزب (TDP) ادعا کرده بود که کنگره رهبر Gangula Suranarayana ردی نام مستعار Maddelachervu سوری به اتهام متفکر در Paritala راوی پرونده قتل کردم Seenu حذف شود.

چهارشنبه سوری بود که تسلیم در همان زندان بود به اتهام تهدید به کشتن Seenu اگر او تبدیل به یک approver.

Paritala راوی یک وزیر سابق و بدنام جناحی رهبر بود در داغستان آنانتاپور در ژانویه 24, 2005.

سوری به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط خود مشاور Bhanu Kiran در یک ماشین در حیدرآباد در حالی که آنها بازگشت به خانه پس از ملاقات با یک وکیل در ژانویه 3, 2011. Bhanu بود که بعد محکوم به زندگی تا به حال پلیس گفت که او کشته شده سوری زیر تفاوت بیش از برخی از مسائل مالی است.

جناح رهبری Paritala راوی و سوری بودند تسلیم در نبرد برای برتری در جناح زده Rayalaseema و جناحی رقابت تا به حال آمار سرفصل های ملی در سال 2010 پس از انتشار “Rakta Charitra”, چند زبانه, فیلم Ram Gopal Varma.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*