کشمیری که weaponised هواپيمايی برای هند (Ld)

Aarti Tikoo سینگ
دهلی نو/سرینگر جولای 28 : در سال 1988 فقط قبل از کشمیر فوران با پاکستان-تروریسم مورد حمایت یک مرد جوان از Anantnag, یک شهر کوچک در دره راه اندازی شد و در نیروی هوایی هند.

سی و دو سال بعد به عنوان پاکستان متحد چین است که قفل شده است و در یک نظامی faceoff با هند که جوان کشمیری افسر در حال حاضر بال فرمانده Hilal احمد بلکه اولین خلبان به پرواز برتر جت جنگنده هواپيمايی که هند خریداری شده از فرانسه است.

پنج از دسته ای از هواپيمايی هواپیماهای جنگنده در حال ورود به هند در روز چهارشنبه برای استقرار سریع در میان چین علیه هند در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh.

ساخته شده توسط داسو حمل و نقل هوایی هواپيمايی جت های جنگنده در حال پرواز در هند خلبانان نیروی هوایی به امبلا پایگاه هوایی که نزدیک به دو مرز, مرز پاکستان و چین است. نیروی هوایی هند دریافت اولین هواپيمايی جت جنگنده در ماه اکتبر 2019. پنج نفر از جت باقی مانده بود پشت در فرانسه برای آموزش. هند دریافت خواهد کرد تمام 36 هواپیما که دستور داده شده است در برنامه تا پایان سال 2021.

Wing commander نه که در حال حاضر هند دفاعی در پاریس محصول Sainik Schoola — یک زنجیره ای از مدارس تاسیس شده و اجرا تحت اتحادیه وزارت دفاع در هند.

منابع در وزارت امور خارجی گفت که به جای ایفای نقش کلیدی در حصول اطمینان از تحویل سریع و weaponisation از هواپيمايی جت های جنگنده به عنوان در هند شرایط.

به عنوان یک ‘omnirole’ جنگنده هواپيمايی مجهز به طیف گسترده ای از سلاح است که می توانید انجام دهید پیشگیرانه تاکتیکی بمباران و حمله به اهداف زمینی در برابر دشمن حتی اعتصاب در کشتی ها و انجام بازدارندگی هسته ای ماموریت.

ساکن Bakhshiabad در Anantnag, بلکه مورد مطالعه در شهر مونته سوری مدرسه قبل از حرکت به Sainik مدرسه Nagrota در جامو. یک افسر با موفقیت های فوق العاده ای به جای برنده دفاع ملی آکادمی (NDA) شمشیر افتخار است. این جایزه که به افسر که به طور کلی بهترین عملکرد خود را در طول و یا کل دوره آموزش در آکادمی.

از روز افسر نه به عقب نگاه کرد منابع در نیروی هوایی گفت. “او در حال حاضر یکی از بهترین خلبانان جنگنده از هند” را سالمندان گفت: سرپرستان.

به جای راه اندازی شد و در نیروی هوایی اسرائیل به عنوان یک خلبان جنگنده در پرواز شعبه در 17 دسامبر 1988. او پیشنهاد شد به عنوان پرواز ستوان در سال 1993 Wing Commander در سال 2004 گروه کاپیتان در سال 2010 و هوا ناخدا در سال 2016.

“کشمیر است که معمولا در اخبار برای همه به دلایل نادرست مانند پاکستان حمایت, تروریسم, شورش سیاسی باج خواهی و…. نشان داده از طریق Hilal که به جای آن یک طرف مثبت بیش از حد. او در واقع مترقی آیکون و آن را یک ماده از غرور و افتخار است که او از زادگاه من” Sualeh مشتاق منتقد فرهنگی از نه را زادگاه Anantnag گفت: سرپرستان.

“جنوب کشمیر رو بد نام چون از تروریست ها بودند که تحت تاثیر داعش و القاعده مانند برهان ونی Zakir موسی و دیگران. اما واقعیت این است که اکثریت در میان جوانان در کشمیر همیشه نگاه کردن به آیکون مانند نه. آنها هنوز هم خواهد شد” مشتاق اضافه شده است.

یک آواره کشمیری Pandit, ویجی Zutshi از Anantnag گفت: “من واقعا احساس افتخار به دانستن همه چیز در مورد ناخدا نه. مرد بودن از ما mohalla و, شهر من افتخار بود که در همان مدرسه به عنوان او. من برای او آرزوی موفقیت و سلامت در آینده خود سفر است.”

در رسانه های اجتماعی هزاران نفر از سرخپوستان دیگر مورد ستایش قرار داد بال فرمانده خدمات به ملت و جشن دستاوردهای خود را به عنوان پیروزی هند برابری کثرت گرایی و پیشرفت است.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*