Jharkhand سرزنش بیهار و بنگال برای افزایش تاج موارد

رانچی جولای 28 : Jharkhand, شاهد افزایش تعداد coronavirus موارد با توجه به کشورهای همسایه از بیهار و بنگال غربی یک افسر ارشد گفت: در روز سه شنبه.

وزیر بهداشت Nitin مادان Kulkarni با اشاره به این که 65 درصد از COVID-19 موارد در Jharkhand تا به حال لینک یا به Bihar یا, West Bengal.

“افراد مبتلا به کروناویروس در حال آمدن به Jharkhand از بحار با توجه به درمان بهتر در اینجا. به عنوان بسیاری از 65 درصد از تاج بیماران آمده اند از بیهار و بنگال غربی و یا اعضای خانواده خود را وارد کرده اند از این دو کشور,” او اضافه شده است.

Jharkhand ثبت بیش از 8,800 coronavirus موارد با مجموع مرگ و میر 94. فعال موارد 32 بيمار در اکسیژن پشتیبانی در حالی که 22 در یک پشتیبانی می کند.

با توجه به Kulkarni بیشتر labs خواهد کاربردی تبدیل شده این هفته در دولت در حالی که خصوصی labs شده اند نیز با توجه به تصویب برای انجام آزمون های مختلف.

افسر گفت که 6,922 عادی جداسازی بستر شده بود و مرتب برای آن 2,411 اختصاص داده شده Covid تخت. در موارد اضطراری 93 اتاق خواهد بود در دسترس ساخته شده در هتل ها.

به وزیر بهداشت گفت که 270 هواکش در دسترس هستند در Jharkhand. او گفت که اختصاص داده شده Covid-19 بیمارستان بود 1,154 تخت که 373 باید اکسیژن پشتیبانی و 204 ونتیلاتور پشتیبانی می کند.

او گفت که طرح شده اند در محل قرار داده برای ساخت 500 تخت تسهیلات در Khelgaon, رانچی.

با توجه به مدیریت بحران وزارت, منشی, آمیتا Kaushal, 8.14 لاخ مردم باید به دولت بازگشت, که 5.44 لاخ در حال کارگران مهاجر. او گفت که قرنطینه مناطق کل 1,072 که 705 عملیاتی هستند.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*