IndusInd بانک به منظور بالا بردن تومان 3,288 cr طریق ترجیحی موضوع

بمبئی جولای 28 : وام دهنده خصوصی IndusInd بانک را افزایش خواهد داد Rs 3,288 کرور روپیه از طریق ترجیحی موضوع است.

ترجیحی موضوع به طور کامل پرداخت 6.275 کرور سهام عدالت, قیمت 524 تومان به ازای هر سهم خواهد بود برای مجموعه ای از خیمه سرمایه گذاران و ترویج.

“ترجیحی موضوع منوط به تصویب سهامداران و سایر مصوبات لازم است. مجمع عمومی فوق العاده سهامداران در نظر گرفتن ترجیحی موضوع برنامه ریزی شده است که برگزار خواهد شد در روز 25 اوت سال 2020” این بانک در بیانیه ای گفت.

“این بانک در حال حاضر به خوبی حروف با یک CRAR (از جمله Q1 FY21 سود) از 15.3 درصد به 30 ژوئن 2020. پس از آن به پیشنهاد افزایش سرمایه پست-موضوع CRAR تخمین زده می شود به 16.5 درصد است.”

این افزایش سرمایه استفاده خواهد شد به ادامه سرمایه گذاری در بدهی و دارایی حق رای دادن تکنولوژی و زیرساخت های سیستم عامل برای گسترش رسیدن به محصول ارائه شده و به منظور بهبود تجربه مشتری در حالی که اطمینان از پایدار مالی پارامترهای بانک در بیانیه ای گفت.

طبق این بیانیه مطابق با SEBI ICDR مقررات پیشنهادی ترجیحی موضوع باید ظرف مدت 15 روز از تاریخ تصویب توسط سهامداران در EGM.

“این افزایش سرمایه از دراز مدت خارجی و همچنین سرمایه گذاران داخلی است استراتژیک برای ما به عنوان این کمک می کند تا ما را تقویت بانک ترازنامه و موقعیت بانک و اقتصاد به تدریج هدایت از Covid-19 همه گیر” Sumant Kathpalia مدیر عامل و مدیر عامل شرکت IndusInd بانک بیان شد که در این بیانیه است.

“پایتخت افزایش نیز نشان دهنده ادامه داد: حمایت و اعتماد به نفس است که ما مروج باید در بانک. ما می دانیم و ارزش اعتماد و اعتماد به نفس قرار می گیرد ما توسط سهامداران و سپرده گذاران و مشتریان و آژانس های رتبه بندی و متعهد به باقی مانده تمرکز بر ایجاد ارزش برای همه ذینفعان ما.”

–IANS
rv/sn/vd

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de