من خواستار مرمت استقلال: عمر عبدالله

سرینگر جولای 28 : سابق J&K وزیر و همایش ملی معاون رئیس جمهور عمر عبدالله روز سه شنبه در زمان به توییتر می گویند که او نمی خواست استقلال به ترمیم برای Jammu and Kashmir, اما گفت که با داشتن شده است وزیر ایالت جامو و کشمیر, او نمی خواهد, مسابقه, مجمع انتخابات در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.

عمر جرأت روزنامه نگاران و مفسران به او نشان می دهد که در آن او تا به حال خواستار مرمت استقلال برای J&K.

در یک سری از توییت عمر گفت: “من هیچ مشکلی در حال مخالفت با آنچه که من می گویند یا انجام می دهد اما زمانی که شما اختراع همه چیز و قرار دادن کلمات در دهان من حمله پس از آن که بیشتر در مورد شما از مورد من. همه شما تنبل روزنامه نگاران و مفسران لطفا به من نشان بده که من خواستار استقلال بود دوباره بازسازی شد.”

“من به سادگی گفت که داشتن سانتی متر از دولت J&K, من نمی خواهد مبارزه مجمع انتخابات را به مجمع UT از J&K. آن است. نه بیشتر نه کمتر! گریه به دور از گفت من خواستار استقلال بود دوباره بازسازی شد,” او گفت:.

در یکی دیگر از جیر عمر عبدالله گفت: “متنفر خواهد شد و نفرت و چیزی که تغییر خواهد کرد. وجود دارد تعداد کمی از مردم از من انتظار می رود بهتر است اما ناامیدی بخشی از سیاست و یک آموخته است با آن زندگی می کنند. زندگی می رود.”

توییت یک روز پس از عمر عبدالله سکوت خود را شکست و برای اولین بار پس از abrogation از ماده 370 سال گذشته توسط گزارش و گفت که او نمی خواهد, مسابقه, مجمع انتخابات تا استقلال دوباره بازسازی شده است و هیچ قانون اساسی, حقوقی و یا توجیه اقتصادی برای آنچه که انجام شد به J&K در اوت 5 2019.

در ضمن کنفرانس ملی رهبر پس مهدی به استعفا از پست رئیس سخنگوی حزب. مهدی در صدای جیر جیر گفت: “من فرستاده اند و در سراسر استعفای من از پست رئیس سخنگوی JKNC. از اینجا به اظهارات من باید به عنوان چنین است.”

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*