کانادا گسترش مالیاتی مهلت پرداخت دوباره

اتاوا, جولای 28 : این آژانس درآمد کانادا (CRA) اعلام کرده است برای تمدید دوباره مهلت پرداخت برای مالیات فدرال و برای ارائه به علاقه امداد مالیات در میان اقتصادی تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

سازمان تنظیم مقررات گفت: از آن رو به گسترش است به دلیل پرداخت تاریخ برای سال جاری فردی سازمانی و اعتماد بازده مالیات بر درآمد از جمله پرداخت قسط از سپتامبر 1-30, Xinhua news agency.

مجازات و علاقه نخواهد شد اگر پرداخت های ساخته شده توسط این تمدید مهلت. این شامل اواخر پر کردن مجازات به عنوان طولانی به عنوان بازگشت ظ توسط 30 سپتامبر سازمان مالیاتی در بیانیه ای گفت.

سازمان تنظیم مقررات نیز waiving بهره موجود بدهی مالیاتی مربوط به فرد و شرکت ها و اعتماد درآمد مالیاتی از 1 آوریل تا سپتامبر 30 و از 1 آوریل تا 30 ژوئن برای کالاها و خدمات مالیات و مالیات بر فروش می گرداند.

“در حالی که این اندازه گیری برای موجود بدهی مالیاتی ندارد انصراف از مجازات و علاقه در حال حاضر در ارزیابی مالیات دهندگان را به حساب قبل از این دوره آن تضمین می کند که مالیات دهندگان موجود بدهی مالیاتی ندارد همچنان به رشد از طریق هزینه های بهره در طول این زمان دشوار” آژانس گفت.

دولت تمدید این سال تشکیل پرونده مالیاتی مهلت از 30 آوریل تا ژوئن 1 به روی چیزی حساب کردن با اثرات COVID-19.

کانادایی ها نیز گفت: آنها تا به حال تا 1 سپتامبر به پرداخت آنچه که آنها مدیون بدون هر گونه علاقه و یا مجازات.

اما با مهلت آمده و رفته سازمان تنظیم مقررات و تشویق کانادایی به فایل در اسرع وقت برای اطمینان از منافع خود نمی مختل شود.

برای اطمینان از کاناداییها همچنان به دریافت مزایا و اعتبارات در طول COVID-19 همه گیر در سازمان تنظیم مقررات به طور موقت به حالت تعلیق وقفه برای کسانی که قادر به فایل های خود را مالیات بر درآمد و سود بازگشت ژوئن 1 مهلت.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de