تماشاگران حضور سوری-میدلسکس دوستانه در بیضی

لندن: تماشاگران بازگشت به ورزشگاه کریکت برای اولین بار از ماه مارس به عنوان آنها آمدند تا شاهد دوستانه دو روز مسابقه بین ساری و میانه در بیضی در روز یکشنبه.

همه کریکت در سراسر جهان به حرکت آمد در سومین ماه از سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ورزش بازگشت و در اوایل این ماه با #raisethebat سری بین انگلیس و غرب هند. این سری این است که بازی در پشت درهای بسته.

دوستانه در بیضی است که انتظار می رود به میزبان 1000 تماشاگر بیش از دو روز. این محل دارای یک ظرفیت برای میزبان 25,000 مردم اما به دنبال سخت اجتماعی فاصله پروتکل تعداد محدودی از طرفداران شده اند مجاز به شرکت در مسابقه.

دو تیم بار دیگر ملاقات در باب ویلیس جایزه در شنبه داشتن مواجه نیست هر یک از دیگر در گذشته دو داخلی فصل با توجه به میانه را سقوط سه سال پیش.

این وسایل از باب ویلیس جایزه شد منتشر شده در روز جمعه با تمام 18 کلاس اول شهرستانهای (FCCs) را در عمل زمانی که one-off, red-ball رقابت آغاز می شود در تاریخ 1 اوت.

باب ویلیس جایزه برگزار خواهد شد کلاس اول, وضعیت, اما جداگانه رقابت از بخش قهرمانی و شامل سه regionalised گروه متشکل از شش شهرستان در هر گروه گفت: بانک مرکزی اروپا در یک رسانه آزاد است.

این FCCs بازی خواهد کرد پنج گروه مرحله مسابقات – یک در برابر هر شهرستان در گروه خود با دو گروه برندگان با بیشترین امتیاز مجموعه را برای پیشرفت به مدت پنج روز نهایی به بازی می شود در خداوند.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de