فروش آنلاین برون سپاری Qurbani آن را متفاوت عید در حیدرآباد

حیدرآباد: بدون در حال اجرا در اطراف بازار به خرید حیوانات برای قربانی بدون نیاز به دیده بانی برای قصاب برای کشتار و هیچ نگرانی در مورد تمیز نگه داشتن محل در این زمان از COVID-19.

این Eid-ul-Adha متفاوت خواهد بود برای مسلمانان در حیدرآباد و دیگر نقاط Telangana به عنوان بسیاری از آنها ارائه خواهد شد قربانی در حالی که نشسته در خانه های خود.

آنها برون سپاری کار به گاو معامله گران و گروه های دیگر که نه تنها خرید گوسفند, بز و یا گاو برای آنها بلکه کشتار حیوانات و تحویل گوشت در درب خانه خود و یا توزیع آن را در میان فقرا و نیازمندان عنوان آرزوی خود را.

قرار بود جشن در آگوست 1, Eid-ul-Adha, همچنین شناخته شده به عنوان Bakrid را ببینید خروج از گذشته در راه های بسیاری. این COVID-19 تغییر کرده است راه جشنواره قربانی جشن گرفته است.

به عنوان ویروس گسترش همچنان در دولت با حیدرآباد باقی مانده کانون, اکثریت مسلمانان بهره گرفتن از خدمات ارائه شده توسط معامله گران غیر دولتی اجتماعی و مذهبی سازمان و برخی از امام.

با ایمنی بالاتر را در ذهن خود بسیاری از افراد هستند اجتناب از رفتن به خرید حیوانات یا انجام قربانی در خانه. آنها نمی خواهید به خطر از رفتن به جمع آوری و یا تماس با یک قصاب به کشتار حیوانات است.

هر سال صدها نفر از معامله گران را انبوهی از گوسفند یا بز از مناطق مختلف به حیدرآباد و راه اندازی موقت خود میکند. در این زمان اکثر معامله گران گرفته اند خود را کسب و کار آنلاین با ارسال تصاویر و فیلم ها از حیوانات به خریداران آینده نگر بر روی گوشی های هوشمند خود و ارائه گزینه های پرداخت آنلاین.

اکثریت مردم قربانی کردن حیوانات در هر سال استخدام خدمات قصابی که به حیدرآباد از مناطق مختلف در دولت است. این بار ترس از COVID-19 باعث شده است تا بسیاری به رها کردن برنامه های خود را.

به جای قربانی کردن حیوانات در خود آنها برون سپاری کل کار برای معامله گران و سازمان ها.

این گروه ایجاد ترتیبات ‘ijtemai qurbani’ یا جمعی قربانی هر سال بود اما برای کسانی که مصرف ‘hissa’ و یا به اشتراک گذاری در گاو.

هفت نفر می تواند در پیوستن به قربانی کردن یک حیوان بزرگ در حالی که یک گوسفند یا بز می تواند قربانی توسط یک فرد. چند گروه و افراد هر سال سازماندهی جمعی قربانی.

در این سال آنها نه تنها دست زدن به قربانی گاو, اما همچنین ساخت ترتیبات برای کشتار, گوسفند یا بز است.

فاروق احمد یک مددکار اجتماعی در Toli Chowki منطقه که با تنظیم ‘ijtemai qurbani” هر سال گفت: سرپرستان که در این زمان گروه خود را گره خورده است با دیگران مختلف از جمله حرفه ای قصابی به تهیه کردن به کسانی که به ‘hissa’ در گاو و یا کسانی که می خواهند به قربانی کردن گوسفند یا بز است.

هر hissa ” در این سال هزینه های 3,400 تومان از 3,000 تومان سال گذشته به عنوان قیمت گاو رفته اند تا با 30 تا 40 درصد است.

برای کسانی که می خواهند به ارائه گوسفند برای قربانی کردن او شارژ 400 تومان در هر کیلوگرم (گوسفند زنده). این قیمت در سال گذشته 360 تومان در هر کیلوگرم است.

“همه یکی است به انجام است برای تماس با ما و پرداخت. اگر کسی می خواهد یک 22-کیلوگرم گوسفند ما شارژ 10 ، 000 تومان از جمله 1,000 تومان برای کشتار و برش گوشت. ما فراموش خانه تحویل گوشت گفت:” فاروق.

“ما می خواهیم برای کمک به کسانی که به دنبال چنین خدمات در این بحران گفت:” فاروق که در ارتباط با, Jamaat-e-Islami.

مردم در ابتدا به اشتباه و به عنوان clueless برخی از زمينهها از جمله حیدرآباد را جامع Nizamia به حال صادر شده ‘فتوا” است که کسانی که نمی توانند قربانی کردن حیوانات برای برخی از دلیل می توانید کمک مالی معادل آن پول را به فقیر.

اما با بالا روحانیون روشن ساخت که موسسه خیریه نمی تواند یک جایگزین برای فداکاری مردم اکنون در حال بررسی همه گزینه ها برای انجام قربانی.

برجسته عالم مذهبی و هند مسلمان شخصی قانون مدیره, منشی, مولانا خالد Saifullah رحمانی روشن در هفته گذشته که قربانی واجب است طبق شریعت و انجام آن با وجود داشتن امکانات گناه است.

“در حالی که کسانی که پول می تواند اهدا به جای قربانی کردن هیچ بد قصد دارند نه درک اهمیت قربانی,” او گفت:.

روحانیون اشاره می کنند که سه روز برگزاری جشنواره به مناسبت بزرگداشت فداکاری بزرگ حضرت ابراهیم که ارائه شده به قربانی کردن پسرش اسماعیل در فرمان خدا. خداوند جایگزین اسماعیل با یک بره فقط به حضرت ابراهیم بود در مورد شکاف پسرش را در گلو.

“آن را به مناسبت به یاد داشته باشید این فداکاری بزرگ و خود را متعهد به آماده را به هر گونه فداکاری در راه خدا” گفت: شهروند ارشد Ishtiaq احمد.

او با اشاره به این که با بسیاری از افراد و سازمان ها با شعار خدمات آمدن به جلو به ارائه خدمات خود را به مردم در حال حاضر به دست آوردن اعتماد به نفس. چنین افراد و سازمانها را نیز پیوست دست در دست حرفه ای قصابی ترجیحا کسانی که تحت COVID-19 انجام شد.

ساخت قربانی واجب است برای مسلمانان که دارای ثروت معادل 87.48 gm طلا یا 612.35 gm نقره ای.

گوشت قربانی حیوانی توزیع شده است به همان اندازه در سه بخش است. فرد قربانی را نگه می دارد یک قسمت برای خانواده خود را در حالی که دو قسمت دیگر در حال توزیع در میان بستگان و فقیر.

وجود دارد بسیاری از خانواده های مرفه که سپرده آنها وظیفه توزیع گوشت در میان فقرا و نیازمندان در شهرستان و یا در مناطق روستایی است.

در این سال تعدادی از این خانواده ها رفته تا به عنوان توزیع گوشت حتی در میان بستگان و دوستان یک چالش است با توجه به COVID-19 وضعیت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*