در حال حاضر BJP را Baluni دعوت Priyanka سنتی ‘Pahadi’ غذا

دهلی نو جولای 27 : پس از کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra دعوت BJP MP آنیل Baluni بیش از چای او مودبانه کاهش یافته و با استناد به دلایل پزشکی. او وعده داد که به کنگره رهبر مجلل سنتی Uttarakhand وعده غذایی پس از او نوبت به 35 لدهی املاک Vadra است ییلاقی که به تازگی اجازه داده به او.

Baluni قول گاندی یک وعده غذایی متشکل از ظرافتهای مانند ‘Manduve ke Roti’, ‘Jhangore کی فرنی’ (هر دو ساخته شده از millets), Pahadi raita و ‘Bhatt ke Chutkani’ (لوبیا سیاه و سفید daal) پس از آن که BJP رسانه مسئول است در محل اقامت جدید خود را.

تشکر از او را برای دعوت Baluni ذکر سرطان درمان او قرار گرفتند در بمبئی که نیاز به او را در انزوا برای برخی از زمان قبل از او می تواند سرمایه گذاری.

در ضمن قبلا در دوشنبه پریانکا گاندی خطاب به Baluni از طریق تلفن. او در زمان به توییتر می گویند: “صحبت به آنیل Baluni و همسرش, من دعا می کنم برای سلامتی خود و رفاه”.

“آرزوهای خود را به آنها را برای خانه جدید و امیدوارم که آنها نیز همان خوشبختی است که من و خانواده کردم,” او اضافه شده است.

کنگره رهبر خواسته شده بود توسط دولت در تاریخ 1 ژوئیه به تخلیه اقامت در دولت در ماه اوت 1 به عنوان او دیگر در لیست ویژه حفاظت از گروه protectees.

روند توزیع بیش ییلاقی به CPWD و املاک بخش به زودی آغاز خواهد شد گفت: از نزدیکان از پریانکا گاندی.

وزارت خانه امور در آن 30 ژوئن ارتباطات گفته بود که پریانکا گاندی اختصاص داده شده بود ‘Z plus’ امنیت با CRPF پوشش در تمام هند و اساس که هیچ ندارد برای ارائه سهمیه و یا حفظ و نگهداری از این دولت محل اقامت.

این موجب فعال سیاسی ردیف با بسیاری از رهبران کنگره خواستار آن را “انتقام”. اما آنچه که ایجاد یک مبارزه سیاسی به پایان رسید در یک نادر توجه داشته باشید از مدنیت و احترام متقابل در دوشنبه بین دو رهبران ارشد این حاکم بی جی پی و مخالفت کنگره است. اما آنچه باقی مانده است دیده می شود اگر چه خواهد پریانکا گاندی قبول Baluni را دعوت برای برچسب ‘pahadi’ وعده غذایی.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de