HC می پرسد Wakf هیئت مدیره به ارائه لیست مسلمان در گورستان شهر

حیدرآباد: Telangana دادگاه عالی روز دوشنبه به کارگردانی دولت Wakf هیئت مدیره به ارائه لیستی از گورستان در حیدرآباد و Ranga Reddy. دادگاه همچنین کارگردانی مدیره به کشف مداخله در آن.

در حالی که از شنیدن دو دادخواست تحت منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده توسط Khaja بلال احمد و محمد Ilyas یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان و عدالت Vijay Sen ردی خواسته Wakf هیئت مدیره به ارائه یک گزارش مفصل در مورد تعداد مسلمان در گورستان و برای پیدا کردن هر گونه مداخله بیش از آن.

محمد Ilyas تا به حال ثبت درخواست قبل از HC دنبال فریم از قوانین و مقررات و یا دستورالعمل برای حفظ حفظ و حفاظت از گورستان مسلمان در ایالت Telangana. درخواست کرده بود نیز معتقد است که Wakf هیئت مدیره است نه هیچ اقدامی برای حفاظت از زمین های اختصاص داده شده برای مسلمان گورستان از مداخله های غیر قانونی و زمین تصرف.

او همچنین التماس دادگاه منتقل جهت انجام یک بررسی برای شناسایی در حال حاضر زمین باقی مانده و مورد استفاده برای گورستان مسلمان در ایالت Telangana و محافظت از همان از مداخله های غیر قانونی.

پس از شنیدن درخواست دادگاه مشاهده کرد که چرا هیچ سیستم قوانین و مقررات برای یک فرد مرده به خاک سپرده شود. چرا اقلیت کمیسیون را ندارد و تلاش در این زمینه است. دادگاه نیز پرسید آیا وجود دارد هر گونه ماده در Wakf عمل برای آغاز کیفری اقدام علیه گمراهان Mutavallis که اجازه دفن مسلمان مرده بدن. چگونه می تواند هر کسی که گرفتن زمین از یک قبرستان که یکی از مقدس.

ایستاده مشاور برای Wakf مدیره میرزا نبودند Baig به دادگاه اطلاع داد که از وجود یک ماده در wakf عمل می کنند و گزارش را با دادگاه واصل و در جلسه بعدی.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*