چهار روز AIFF-SAI ویژه مشترک گمراهی دوره جام

دهلی نو: به عنوان بخشی از AIFFs طرح به راهنمای سای مربیان به درک روند کنفدراسیون فوتبال آسیا-AIFF مربی سیستم آموزش و پرورش هند فدراسیون فوتبال در ارتباط با ورزش قدرت (SAI) حال انجام یک ویژه گمراهی است که البته لگد کردن در روز دوشنبه.

48 سای مربیان به حضور در این چهار روز گمراهی ، دو جلسه در حال برنامه ریزی برای هر روز.

Kushal Das, AIFF, عمومی, منشی, Abhishek Yadav, مدیر تیم های ملی; Isac Doru, مدیر فنی, AIFF و Savio Medeira, مدیر, مربی, آموزش و پرورش تمام شد در حال حاضر در مجازی باز شده وارد نمایید.

Das تشکر سای برای آمدن به جلو و همکاری با AIFF برای این دوره است. او نیز مورد تحسین قرار گرفته Sandeep Pradhan DG سعی خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر در سراسر.

“ما سپاسگزار به سای برای آمدن به جلو و همکاری با ما. من می خواهم برای تشکر از Sandeep Pradhan خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر برای اجرای این. ما تلاش کرده اند به انجام این کار پس از بلند گفت:” داس.

“ترکیب دانش از NIS پاتیالا که بر علوم ورزشی و AIFF دوره خواهد بود یک سناریو برای مربیان به رشد است. AIFF همیشه وجود دارد خواهد بود برای ارائه هر کدام از پشتیبانی مورد نیاز است.”

“بدون مربیان بازی را نمی توان بهبود یافته در سراسر کشور. هند در آستانه مصرف آن را به سطح بعدی. جوانان ما توسعه رده بندی فیفا بهبود یافته در سال های اخیر به طور قابل توجهی” Das ادامه داد.

Medeira اظهار داشت: مهمترین هدف از این دوره این است برای کمک به همه سای مربیان که هنوز برای حضور در AFC/AIFF, مربیگری, دوره, با این حال. او بیش از حد ستایش سای برای سازماندهی مسیر میان مداوم وضعیت همه گیر.

“این ابتکار بسیار خوبی از سای. برنامه ریزی جامع و دقیق است. این دوره در درجه اول هدف قرار داده به آن دسته از مربیان که دارای NIS درجه و بیشتر می خواهید برای ادامه مربیگری”

او اطلاع داد

“NIS در درجه اول معاملات با علوم ورزشی بسیار گسترده است. از سوی دیگر کنفدراسیون فوتبال آسیا دوره تمرکز بیشتر در مطابقت با شرایط جدید روش های, مشاهده بازی و تجزیه و تحلیل. بنابراین یک همکاری کامل خواهد شد دروازه برای مربیان”

Medeira گفت.

“بهتر تصمیم گیری از اهمیت زیادی برخوردار است که همچنین یک صفت از یک مربی بهتر. هدف اصلی ما این است برای کمک به سای مربیان که نیست با حضور کنفدراسیون فوتبال آسیا دوره های آموزشی و در عین حال از طریق این گمراهی ،

Doru تاکید بر توسعه یک ذهنیت برنده است که کلید اکسل. “ما نیاز به توسعه یک ذهنیت برنده. ما نیاز به انداختنش آن در جوانان’ ذهن. ما آموزش را به نفع خود نه تنها شرکت کنند. یک پیروزی به ما اعتماد به نفس. آن را می سازد یک قهرمان ذهنیت است.”

“ما در حال دادن به شما (مربیان) ماهی; بلکه ما به شما آموزش چگونه به ماهی. هند پر از استعداد هستند که مانند مایع طلا. به جز مربیان و شما می توانید جواهرات و اشیای قیمتی.

مربیان نیاز به یادگیری اصول بازی, آموزش روش های خاص و ویژگی های قدیمیتر گروه سنی ، فردی و همچنین به عنوان ترکیب عملکرد باید مورد بررسی قرار گرفت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*