Covid بیماران بی ادبی با تریپورا, دکتر, دولت هنوز به عمل

اگرتلا: هیچ اقدام گرفته شده است و حتی پس از 48 ساعت در زمانی که یک بخش از Covid-19 بيمار بدرفتاری با یک زن ،

تریپورا بهداشت و رفاه خانواده مدیر گروه رادها Debbarma گفت: در روز یکشنبه آنها را تسلیم شاه بیش از حادثه سوء رفتار با غرب تریپورا منطقه نظارت بهداشتی افسر Sangita چاکرابورتی در روز جمعه.

بیان کرد که چاکرابورتی, یک دکتر جوان مشغول به کار سخت به مراقبت از Covid-19 و دیگر بیماران Debbarma گفت: سرپرستان, “سلامت اداره مقامات پس از دقیق تصویری از این حادثه خواهد فایل FIR.”

خواستار ‘قطع’ همه تریپورا دولت پزشکان انجمن (ATGDA) دبیر راجش Choudhury گفت: آنها را مطرح کرده و این مسائل را با مقامات بالاتر از جمله سانجی کومار Rakesh اضافی دبیر کل (مسئول بهداشت و خانواده وزارت رفاه).

“اگر آنها موفق به انجام هر عمل ما را مناسب مراحل قانونی,” Choudhury گفت: سرپرستان. تشریح این نوع از uncivilised رفتار غیر منتظره و غیر قابل قبول او گفت: سابقه بود به مجموعه ای برای هشدار دادن به دیگران است.

Dr چاکرابورتی گفت که او مورد آزار قرار گرفته و قومی توسط برخی از بیماران تحت درمان در یک Covid مرکز مراقبت در اینجا هنگامی که او رفته بود وجود دارد روز جمعه به اعتراف پنج زنانی که تا به حال داده شده هنگام تولد به نوزادان یک روز قبل از.

“زنان قرار گرفته بودند سزارین عملیات در تریپورا کالج پزشکی در روز پنج شنبه. زمانی که آنها مورد آزمایش قرار Covid-19 مثبت, ما تصمیم به تغییر آنها را به Covid مرکز مراقبت از. ما رفته بود در آنجا با وزارت بهداشت و درمان تیم و پرسنل پلیس. هنگامی که ما سعی کردیم به اعتراف آنها یک گروه از مردان و زنان مانع روند این ادعا وجود دارد هیچ تخت خالی” او گفت:.

هنگامی که درخواست شده توسط پزشکان و پرستاران دیگر به بازگشت به تخت خود برخی از آنها شروع به استفاده از گه زبان های قومی و تهدید به لمس و آلوده من با coronavirus, Dr چاکرابورتی گفت.

“این است که بیشتر مایه تاسف و dehumanising. ما در حال درمان آنها. همه بیماران نیاز به مراقبت های مشابه. ما احساس بندگی” گفت: یکی دیگر, دکتر, همکار,,,, Dr چاکرابورتی.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*