تاتا استیل ارائه می دهد UK govt بزرگ سهام در ولز گیاه

دهلی نو: تاتا جراحی گزارش شده است که در مذاکرات با دولت بریتانیا و ارائه کرده است تا 50 درصد سهام در پورت تالبوت فولاد در ولز حدود 900 میلیون پوند یا $1.15 میلیارد دلار است.

به گزارش آسمان خبر تاتا استیل به ارائه پیشنهادات به دولت بریتانیا در هفته های اخیر با هدف تامین امنیت سرمایه گذاری دولت برای UK خود را از عملیات.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که صنعت فولاد از جمله شرکت قرقره تحت گرفتاری مالی آورده Covid-19 بیماری همه گیر.

این گزارش افزود: “مذاکرات در آزمایشی به جای بتن و ساختار هر گونه معامله و همچنین به عنوان اندازه از هر گونه کمک های مالی باقی می ماند به دور از نهایی.”

تاتا استیل سخنگو گفته است که این شرکت نمی دیدگاهها برای گمانه زنی.

تاتا استیل دارای دو مجتمع (کوره-based) steelmaking سایت در اروپا — یک پورت تالبوت در ساوت ولز و دیگر در Ijmuiden در هلند.

این شرکت شده است رفتن را از طریق یک استرس های مالی از دیر شده است. حسابرسان فولاد تاتا حال نگرانی در مورد ‘مواد قطعیت’ از جمله arm با توجه به Covid-19 همه گیر شدید بر اثر مالی در این شرکت در ژانویه و مارس درآمد سه ماهه.

حسابرسان در یادداشت خود برای سه ماهه چهارم سال درآمد, گفت فولاد تاتا اروپا (تسه) یک شرکت تابعه تماما متعلق به از تاتا استیل حال ارزیابی پتانسیل تاثیر رکود تقاضای فولاد با توجه به Covid-19 همه گیر در آینده آن چشم انداز کسب و کار.

در طول ماه های ژانویه-مارس چهارم تاتا استیل اروپا این گزارش نزدیک به 65 تومان کرور روپیه سود عملیاتی.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*