NGT هدایت UPPCB به دوباره کاری و محیط آن مرمت صندوق

دهلی نو: ملی سبز, دادگاه خواسته است تا کنترل آلودگی مدیره به دوباره کاری و محیط آن مرمت صندوق ظرف دو ماه.

آن گفت: این صندوق باید صرف تقویت هوشیاری ساز و راه اندازی آزمایشگاه های نظارت بر محیط زیست, استخدام کارشناسان و مشاوران انجام بازسازی و مطالعه سایت های آلوده.

یک نیمکت رهبری NGT رئیس دادگستری Adarsh کومار Goel گفت: محیط زیست مرمت صندوق باید صرف عنوان طرح به تصویب ملی Campa شورای مشورتی (NCAC) و نه برای دولت توابع.

ما مستقیم دولت در کنترل آلودگی هیئت مدیره به دوباره طرح خود را. مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره ممکن است نظارت بر تهیه چنین برنامه عمل. رئیس و عضو دبیر ممکن است یک جلسه (فیزیکی یا آنلاین) با رئیس و عضو-وزیر امور خارجه PCB در عرض یک ماه. طرح ممکن است نهایی با تصویب CPCB ظرف دو ماه” نیمکت گفت.

همه دولت های دیگر کنترل آلودگی تخته نیز ممکن است آماده اقدام مشابه برنامه ای برای ترمیم محیط زیست و اجرای منطقه محیط زیست قصد دارد در هماهنگی با CPCB آن گفت.

“CPCB نیز ممکن است تهیه چنین برنامه ریزی برای استفاده از منابع مالی موجود با آن است. CPCB ممکن است فایل انطباق گزارش به این اثر ظرف چهار ماه توسط e-mail نیمکت گفته و نوشته شده این موضوع برای شنیدن در اکتبر 15.

دادگاه شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط resident Ashish کومار Dixit که به دنبال عمل در برابر عمل غیر قانونی از ازدواج در سالن خانه های سالمندان و درمانگاه و بیمارستان و مجتمع های تجاری و هتل ها و دیگر موسسات تجاری بدون رضایت قبلی از UPPCB در Banda, مہوبا و Chitrakoot مناطق.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*