حیدرآباد NGO منابع رایگان سیلندر اکسیژن به فقیر بیماران

حیدرآباد: با بسیاری از بیمارانی که تحت صفحه اصلی جداسازی یک سازمان غیر دولتی در حیدرآباد ارائه رایگان سیلندر اکسیژن به فقیر بیمارانی که تحت خانه انزوا.

Mohd فرید هاشمی نماینده دست کمک به بنیاد غیر دولتی ارائه رایگان سیلندر اکسیژن گفت که آنها شده اند دریافت تماس به طور منظم خواستار اکسیژن سیلندر و پاسخ نیز خوب بوده است.

مشاوره آنلاین

“ما در حال انجام یک مشاوره آنلاین با دکتر ما که چک بیمار و پس از آن اگر اکسیژن مورد نیاز است تجویز ما تحویل سیلندر بدون هیچ اتهام و قبل از سپرده به نیازمندان خانه های جدا شده از بیماران,” او گفت: ANI.

الله اضافه شده است که نزدیک به 12 تا 15 سیلندر در حال ارائه به بيماران به صورت روزانه.

12-15 سیلندر روزانه

“ما در حال عرضه حدود 12 تا 15 سیلندر روزانه ما هستند و حتی جایگزین کردن آنها را. ما شروع به تهیه سیلندر اکسیژن از حدود یک ماه و عرضه شده به 120 بيمار که 70 درمان شده است. ما در حال پیگیری با دیگر بیماران بیش از حد و ما در حال تهیه اکسیژن هر زمان که آنها نیاز به,” او اضافه شده است.

Saleha بگوم یک بیمار نسبی گفت که او برادر در قانون مورد نیاز یک سیلندر اما نمی تواند پیدا کردن یکی. پس از تلاش بسیار آنها قادر به پیدا کردن یکی بود اما پر هزینه است.

“برادر من در قانون بود مبتلا به تنگی نفس. پس از مشورت با دکتر خود, ما نیاز به اکسیژن سیلندر و پس از مقدار زیادی از کار سخت ما به ارمغان آورد یک سیلندر برای هزینه اضافی. ما به مورد آنها را می دانیم و با نزدیک شدن به آنها را برای جایگزینی سیلندر آنها انجام داده اند آن را رایگان از هزینه و نیز ارائه یک سیلندر به مادر من در قانون زمانی که او نیاز روز گذشته” بیگم گفت: ANI.

وی در ادامه ابراز قدردانی کرد و گفت: “ما بسیار خدا را شکر که این خدمات ارائه شده و هر دو از اعضای خانواده خوب هستند و در حال بهبود است.”

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*