هالیوود, آیکون, Olivia de Havilland می میرد در 104

پاریس: بازیگر زن هالیوود Olivia de Havilland است نه بیشتر. دو بار برنده اسکار درگذشت مسالمت آمیز در خواب خود را در روز شنبه. او 104.

De Havilland درگذشت علل طبیعی در خانه در پاریس که در آن او شده بود ساکن بیش از 60 سال او روزنامه نگار لیزا گلدبرگ اعلام کرد. یک مراسم تشییع جنازه خصوصی است که مرتب با توجه به گزارش در hollywoodreporter.com.

ژاپن متولد انگلیسی-بازیگر آمریکایی تا به حال یک فعال حرفه ای در فیلم ها برای بیش از پنج دهه از سال 1935 تا سال 1988 که در طی آن زمان او به نظر می رسد در 49 فیلم های. او به عنوان یکی از پیشرو ستارگان هالیوود در عصر طلایی.

مادر او اواخر بازیگر انگلیسی لیلیان Fontaine و خواهر او, اواخر, Joan Fontaine, نیز عمده و ستاره هالیوود از عصر جوایز اسکار و برنده است.

De Havilland رز به ستارگی های مخالف اکشن هالیوود سوپراستار از دوران Errol Flynn در چند swashbuckling بازدید از 1930s. او برجسته ترین نقش را در که در اوایل فاز در “کاپیتان خون” (1935) و “ماجراهای رابین هود” (1938). در همه De Havilland کار با فلین در حدود هشت بزرگ سینما و این دو بیشتر شد قابل فروش بر روی صفحه نمایش جفت از وقت خود را.

در طول سال ها او را در رفتن به حک کردن فضایی خود را به عنوان همه کاره هنرمند فراتر از فقط بازی خانم ماریان به فلین رابین هود. او ساخته شده او را در ژانرهای به عنوان متنوع به عنوان historicals (“The Charge Of The Light Brigade”; 1936) rom-coms (“سخت”; 1938), وسترن (“Santa Fe Trail; 1940”) فیلم نوآر (“پسر عموی من راشل”; 1952) و روانی ترسناک (“Hush…Hush, Sweet Charlotte; 1964).

او قابل توجه ترین نقش در فیلم های درام, ژانر مانند “در این زندگی ما” (1942) و “گودال مار” (1948) و “نور در پیازا” (1962).

فراتر از عشق شهرت به عنوان یک هنرمند De Havilland همچنین آمار عناوین هنگامی که او در زمان توانا برادران وارنر در یک نبرد قانونی بیش از یک قرارداد است که این استودیو سعی به گسترش در یک پیشنهاد برای ارعاب او هنگامی که او حاضر نقش خاص. این دادگاه در نهایت حکم خود را به نفع.

De Havilland برنده اولین جایزه اسکار به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای 1946 درام عاشقانه “به هر یک خود را” که در آن او با بازی یک مادر جوان که به هنگام تولد به یک کودک خارج از زناشویی است اما به آن را.

در سال 1949 درام “اری برنده زن” که در آن او essayed یک دختر دستکاری قدرتمند او پدر او برنده دوم بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه در مراسم اسکار.

De Havilland نیز شده بود نامزد دریافت جایزه اسکار در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن دسته برای ویکتور فلمینگ در سال 1939 سینمایی حماسه “بر باد رفته” با بازی کلارک گیبل و ویوین لی.

در سال 1980 او ساخته شده است یک حرفه ای موفق در تلویزیون و برنده گلدن گلوب برای عملکرد خود را در تلویزیون فیلم “آناستازیا: راز آنا”.

De Havilland آخرین کار حرفه ای به عنوان یک هنرمند اتفاق افتاده در سال 2009 هنگامی که او را به عنوان یک راوی فیلم مستند “من به یاد داشته باشید بهتر است زمانی که من رنگ” در مورد تاثیر مثبت و هنر خلاق, روش های درمانی در بیماران مبتلا به آلزایمر است.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*