باند در بالیوود پخش كردن, غلط, شایعات درباره من: AR Rahman

بمبئی: موسیقی, آهنگساز, A R Rahman ادعا کرده است که “باند” در صنعت فیلم هندی است که در جلوگیری از او را از گرفتن کار.

خودی در مقابل خارجی بحث

رحمان نظرات آمده میان مواج خودی در مقابل خارجی بحث در بالیوود زیر بازیگر Sushant Singh Rajput را نابهنگام ماه گذشته.

در مصاحبه با Radio Mirchi های برنده جایزه اسکار موسیقی مدیر خواسته شده بود به همین دلیل برای انجام کار کمتر هندی فیلم.

سوء تفاهم

رحمان گفته شده است وجود دارد “سوء تفاهم” بین او و فیلمسازان به عنوان برخی از مردم شده اند كردن “نادرست و شایعات” در مورد او در این صنعت است.

“ببینید من نمی گویم هیچ به فیلم خوب, اما من فکر می کنم وجود دارد این است که یک باند که با توجه به سوء تفاهم گسترش برخی شایعات نادرست. بنابراین زمانی که Mukesh Chhabra به سراغ من آمد و من به او چهار آهنگ در دو روز. او گفت: “آقا چگونه بسیاری از مردم گفت: اصلا نمی رویم (به او). آنها به من گفتند که داستان پس از داستان’,” او گفت:.

“من شنیده ام که به من و گفت:” آره, خوب, در حال حاضر من درک می کنم که چرا من برای انجام کمتر (کار) و به همین دلیل این فیلم خوب نیست و در آینده به من.’ من انجام تاریک فیلم به دلیل وجود یک باند کل کار مقابل من بدون آنها دانستن است که آنها انجام می دهند آسیب” آهنگساز اضافه شده است.

Dil Bechara

رحمان است و موسیقی تشکیل شده برای Rajput آخرین فیلم “Dil Bechara” است که برای اولین بار در دیزنی+ Hotstar در روز جمعه. این فیلم به کارگردانی Mukesh Chhabra همچنین ویژگی های تاریخ Sanghi و سیف علی خان.

این آهنگساز در ادامه گفت که او آگاه است از انتظارات مردم از او اما “باند” است که در راه خود را گرفتن.

به اعتقاد من در destiny: AR Rahman

“مردم انتظار دارند که من به انجام مسائل وجود دارد ولی یکی دیگر از گروهی از مردم در جلوگیری از که از اتفاق می افتد. این خوب است چرا که من معتقدم در سرنوشت. من باور دارم که همه چیز را از خدا می آید.

“پس من از خود من فیلم و انجام چیزهای دیگر من. اما همه از شما خوش آمدید به من می آیند. شما را و شما را خوش آمد به من گفت:” رحمان اضافه شده است.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*