گسترده ای طول می کشد برگ از Warne کتاب برای بهبود پنبه حلاجی شده فرم

منچستر: استوارت گسترده آمار 62 از 45 توپ در دومین روز از سومین آزمون بین انگلستان و غرب هند را به سمت خود را به یک فرمانده موقعیت در بازی. نوبت شده است بخشی از شکوفایی و اقبال گسترده با بت در بازی های اخیر و او اعتبار سابق انگلستان مربی پیتر مورز نیز در زمان مربی در Nottinghamshire برای آن است.

گسترده ای گفت که مورز خواسته او را به یک برگ از استرالیا چرخش بزرگ Shane Warne را حلاجی روش این است که دومی استفاده می شود در طول دراماتیک 2005 خاکستر.

“Mooresy آمد به من در آغاز ماه ژوئن و در واقع گفت: “نگاه کنید که چگونه Shane Warne بازی های برگزار شده’,” گسترده گفت: آسمان ورزشی. “به خصوص در ’05 خاکستر هنگامی که او به ثمر رساند برخی واقعا مفید اجرا می شود. او کاملا نامتعارف باز کردن بخش های مختلف در این زمینه و بنابراین من کمی تحقیق که چگونه او رفت و در مورد آن تصمیم گرفته بود که کاملا یک راه خوب برای من است.”

Warne بخشی از مقاومت فوق العاده ای قرار داده تا توسط استرالیا دم در Edgbaston آزمون در این سری به پایان رسید که با انگلستان برنده توسط دو نفر اجرا می شود. او همچنین گل 122-توپ 90 طول کشیده سوم آزمون در اولدترافورد.

“من انجام داده ام یک زن و شوهر از تاکتیکی و فنی چیزهای با پیتر مورز در Mariclare که به من کمک کرد راه اندازی یک بهتر gameplan و من گیر که امروز. من مانند رفتن را از طریق خاموش جانبی, بنابراین من در تلاش بود برای نگه داشتن سر من را از راه به جای سقوط به ارمغان می آورد در خانوار ،

“من فکر می کنم من در بهترین زمانی که من فقط قابل توجه توپ,” او اضافه شده است. “اما یک چیز من به تازگی انجام شده است که سعی کنید و نگه داشتن سر من خیلی استیلر.

“به محض این که چشم شروع به حرکت در تحویل همه چیز را احساس می کند خیلی سریعتر و سخت تر تا کار من انجام داده ام به تازگی به عنوان هنوز هم به عنوان زمانی که ممکن است توپ را منتشر شد که به شما می دهد بهترین شانس قابل توجه آن است.

“این واقعا سخت به بگویید که در شبکه شما نیاز به مطابقت عمل در آن احساس واقعا راحت امروز داشتن یک روشن gameplan از آنچه به انجام,” او اضافه شده است. “و من فکر می کنم این وضعیت کمک کرده امروز. آن بود که یکی از آن شرایط را امتحان کنید و چسبیدن به اطراف به مدت دو ساعت و ببینید که در آن ما رفت. من نه کسی را برای رفتن به قادر به ترک بارهای از توپ و خفاش 100 توپ برای 20. من می خواهم به قادر به نمره و کسانی که شرایطی مانند امروز کت و شلوار من واقعا….”

گسترده و در نوبت کمک به رسیدن به مجموع 369 پس از آنها 280/8. این بخشی از احیای در انگلستان پنبه حلاجی شده پس از آنها خودشان را در بر داشت در 122/4 در روز اول با Ollie پاپ و جس Buttler ضد حمله برای اولین بار برای قرار دادن بر روی 140-اجرای غرفه مصرف آنها را به 262.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*