2.6 لاخ برنامه های کاربردی تحت PM SVANidhi, 64 K تحریم

دهلی نو: در مجموع 2.6 لاخ برنامه های دریافت شده تا کنون تحت مرکز PM SVANidhi طرح که از 64000 شده اند تحریم و پول پرداخت شده در بیش از 5,500 موارد نارندرا نخست وزیر بود مطلع در جلسه بررسی در روز شنبه.

مرکز راه اندازی کرده بود ساعت SVANidhi طرح به منظور تسهیل وثیقه آزاد سرمایه در گردش وام تا 10 ، 000 تومان برای یک سال تصدی خود به حدود 50 لاخ فروشندگان خیابانی به سر کسب و کار خود را تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

این طرح اجرا شده است تحت وزارت مسکن و امور شهری است.

در حالی که بررسی اجرای PM SVANidhi نخست وزیر ابراز رضایت در استفاده از پایان به پایان راه حل آن را از طریق یک پورتال وب و نرم افزار تلفن همراه برای دولت از این طرح برای اطمینان از شفافیت و پاسخگویی و سرعت.

و اشاره کرد که این وزارتخانه در حال کار بر روی تکمیل آن راه حل از جمله نرم افزار تلفن همراه برای بدون درز اجرای طرح مودی گفت که این طرح باید incentivise استفاده از end-to-end دیجیتال معاملات توسط فروشندگان خیابانی.

این باید پوشش تمام حیطه کسب و کار خود را — از خرید مواد اولیه به مجموعه ای از درآمد حاصل از فروش مودی گفت.

“انگیزه های مناسب و آموزش باید انجام شود برای این منظور است. استفاده از دیجیتال پرداخت خواهد شد و همچنین کمک به ساخت یک پروفایل اعتبار برای فروشندگان خیابانی کمک به آنها در آینده نیازهای مالی است.”

نخست وزیر گفت که این طرح باید دیده نمی شود فقط از منظر گسترش وام به فروشندگان خیابانی بلکه به عنوان بخشی از یک طرح توسعه برای فروشندگان خیابانی’ جامع توسعه اقتصادی و تعالی.

یک گام در این جهت خواهد بود با گرفتن کل اجتماعی و اقتصادی جزئیات لازم برای تسهیل سیاست مداخلات او گفت:.

نخست وزیر گفت که این داده ها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط وزارتخانه به نفع آنها را در زیر طرح های مختلف برای آنها که واجد شرایط هستند در اولویت است. این طرح ها شامل مسکن تحت PMAY-U, پخت و پز گاز تحت Ujjawala Yojana برق تحت Saubhagya بهداشت تحت Ayushman بهارات, skilling تحت روز-NULM و حساب بانکی تحت Jan Dhan ،

تحت PM-SVANidhi مشوق در قالب یارانه بهره (7 درصد در سال) و پول نقد به عقب (تا 1,200 تومان در سال) در حال ارائه شده برای ترویج بازپرداخت رفتار و دیجیتال معاملات بود.

یارانه بهره به طور موثر با این نسخهها کار به 30 درصد از کل بهره بار برای یک وام 10 ، 000 تومان در 24 درصد سالانه نرخ بهره.

بنابراین هر دولتی در اثر فروشنده پرداخت نمی کند هر گونه علاقه و نه می شود یارانه مبلغ وام اگر او repays در زمان و با استفاده از دیجیتال معاملات برای همه رسید و پرداخت.

این طرح اجازه می دهد تا برای افزایش وام tranche بعدی در اوایل و یا بازپرداخت به موقع.

پردازش وام تحت این طرح آغاز شده در جولای 2 از طریق این پلت فرم ‘ساعت SVANidhi’ با توسعه صنایع بانک مرکزی هند (SIDBI) که اجرای آژانس برای این طرح است.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*